Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Napisane, że udział bierze 124 a zdjęć jest 248. To ile tych dzieciaczków w końcu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj koszt smsa byl 1,23 dzis juz 2,46
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koszt smsa od początku był 2,46
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja corka byla wczoraj na 10 miejscu  miala 3,9 % , a dzis juz jej nie mana liscie to jest oszustwo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Dominiko, proponuję powrót do szkoły podstawowej i przypomnienie sobie jak się liczy procent z całości, bo chyba opuściła Pani tę lekcję. Poziom wiedzy niektórych ludzi coraz częściej mnie zaskakuje... Żenada... Jutro Pani córka może mieć 0,5% głosów, bo im więcej głosujacych wybiera inne zdjęcie, tym nota Pani córki niższa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Joanno, żenada, to jakość zdjęć jakie zaserwował nam dziennik wschodni. To co ich graficy zrobili z dobrymi jakościowo zdjęciami wstawiając na swoje strony, urąga jakimkolwiek normom. Wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Dominiko, proponuję powrót do szkoły podstawowej i przypomnienie sobie jak się liczy procent z całości, bo chyba opuściła Pani tę lekcję. Poziom wiedzy niektórych ludzi coraz częściej mnie zaskakuje... Żenada... Jutro Pani córka może mieć 0,5% głosów, bo im więcej głosujacych wybiera inne zdjęcie, tym nota Pani córki niższa.
Postaram sie cofnąć za kilka lat jak będzie moja córka potrzebowała pomocy , dziękuję za radę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmiech na sali ten konkurs... Ci rodzice którzy wyslą wiecej smsów na własne  dziecko  to wygra ;D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiedze aktualnego rankingu, drugi dzien, co sie dzieje????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja również co sie dzieje ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie widzac wyników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien być jeden numer telefonu-jeden głos, albo z jednego nr tylko raz dziennie można głosować, wtedy byłoby sprawiedliwie. A niektóre "ambitne" mamusie nabijają rachunek telefoniczny, żeby tylko ich dziecko miało jak najwięcej głosów... Ale i tak regulamin się nie zmieni bo przecież głosujący nabijają konto dziennika więc o czym tu mowa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej. Dlaczego ciągle nie widać wyników głosowania? Jakiś błąd? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oglądam, żenada, jakość wykonania zdjęć, estetyka i tła na których sa dzieci sa fatalne, byc może niektórzy chca pokazać jak mieszkają. i zgadzam się z Panią która napisała, że powienien być jeden głs max raz dziennie z jednego nr telefonu. Organizatorzy maja niezły ubaw z rodziców którzy niemalże "Zabijają sie' o pierwsze miejsce, ja bym miała:), pozdrawiam wszystkich naiwnych  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to trudno zrozumieć , ze to chodzi o nabicie kasy komus , a nie o dzieci !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAk przeczytałem "jest o co walczyć" to dsię zainteresowałem.... a tam:   - sesja zdjęciowa i albumik. A idźta w cholerę. Kasy dajta łapciuchy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego typu konkursy potwierdzają, że zrobić pstryk a zrobić zdjęcie to zupełnie inna para kaloszy. Liczy się też jakość sprzętu, nie tylko jego komórkowa podręczność.
Ostatnio edytowany 25 lipca 2014 r. o 12:24
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak komuś się nie podoba to po co sobie głowę zawraca?? takie czasy, taki konkurs- albo się bierze udział, albo nie wtrąca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakość sprzętu to liczy sie w konkursie fotograficznym a tu liczy sie buzia maluszka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A reklamę to sobie kolego zamieszczaj na Allegro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...