Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tutaj każdy może tanio wyslać przesyłkę kurierem!

Utworzony przez mrc, 9 stycznia 2012 r. o 10:35
Kurier Zamość - Tani Kurier - Tanie wysyłki - Usługi Kurierskie Na lwowskiej 62 (obok carrefoura) otworzono punkt wysyłek kurierskich. Można przyjść z paczką i wysłać ją kurierem, nie trzeba mieć żadnych umów. Paczka na następny dzień jest na miejscu! Wysyłka 5 kilowej paczki kosztuje 22zł. Może też wszystko załatwić przez internet i nie ruszać się z domu, kurier przyjedzie i zabierze paczkę, a cena się nie zmienia. www.oknokurierskie.pl Okno Kurierskie ul.Lwowska 62A (wejście od frontu budynku - II pietro) (obok stacji paliw hipermarketu Carrefour) 22-400 Zamość tel. 790 290 380 e-mail: info@oknokurierskie.vel.pl GG: 39495401
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja osobiście polecam wysylamtaniej(pl). Wysyłałem u nich już nie raz i mają naprawdę okazyjne ceny..co więcej działają na całą Polskę i zagranicę, a zamówić ich można przez internet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja właśnie też korzystam z brokerów. Najczęściej korzystam z wysylam taniej PL. To ciekawe ale ich ceny są dużo niższe niż bezpośrednio u kurierów. Ponadto przesyłki docierają w krótkim czasie i zniżki też są zachęcające
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie wysylam taniej jest bezkonkurencyje..zresztą łatwo to sprawdzić wchodząc na ich stronę..działają szybko, tanio i bezpiecznie a to się chwali w dziejszych czasach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba ogólnie broker kurierski to fajna opcja. Sam korzystam z KurJerzy, innych nie znam, ale może będę miał okazję sprawdzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak to było u mnie kiedyś, że mogłam bez skrupułów wydać kupę kasy na wysyłanie paczek firmą Opek i nawet ręka mi nie drgnęła przy wyjmowaniu pieniędzy. Chyba to dlatego, że wtedy były trochę lepsze czasy. Było więcej zamówień i ludzie też nie zwlekali z zapłaceniem za towar. Dziś jest niestety gorzej i muszę liczyć każdy grosz do grosza. Dlatego też zdecydowałam się na dużo tańszego pośrednika kurierskiego wysylamtaniej pl. Cieszę się, że istnieje taka firma i liczy sie z tym, że niektórzy po prostu nie mają zbyt dużej ilości pieniędzy. Tanio jest przesyłka i tanio ubezpieczenie, chociaż ja i tak często mam to ubezpieczenie gratis. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to gdzie tam naprawde jest najtaniej można gdzies sprawdzic ceny?   i jakie ograniczenia co do wielkosci czy wagi  paczek mają kureirzy, ktoś sie orientuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to gdzie tam naprawde jest najtaniej można gdzies sprawdzic ceny?   i jakie ograniczenia co do wielkosci czy wagi  paczek mają kureirzy, ktoś sie orientuje?
 
No to gdzie tam naprawde jest najtaniej można gdzies sprawdzic ceny?   i jakie ograniczenia co do wielkosci czy wagi  paczek mają kureirzy, ktoś sie orientuje?
  Tańszy transport to najszybciej na Clicktrans znajdziesz  no i ceny też podają od razu ci firmy wieć porónać mozesz, do tego jeszcze opinie o firmach są a co do gabarytów to zwykłu kurier jacne że ma jakies ograniczenia , na clicktransie co wspomniałem znajdziesz firme przewozową od wszystkiego - i od małej paczki po samochód czy dom :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...