Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trzeźwy poranek. Dziesiątki policjantów na ulicach Lublina

Utworzony przez trzeźwy, 26 stycznia 2015 r. o 09:30 Powrót do artykułu
16 osób z 7000 daje 0,2%.   ale czemu nie kontrolują wogóle w okolicach dyskotek, szczególnie wiejskich? czemu nie kontrolują przy stokach narciarskich gdzie grzane piwo leje sie litrami??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podoba mi się jak się ustawiają w tych akjach na ul. Sławinkowskiej. Ustawiają się w zatoczce pomiędzy Świerkową a Jodłową. Kto trzeźwy jedzie na wprost a kto ma coś na sumieniu myk i w popłochu w Świerkową potem Zbożową i wraca Gajową i znowu na Willowej za patrolem.... I tak co czwarte auto ucieka....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, było mi dane wziąć udział w tym zorganizowanym przedmuchu, nie powiem, jestem pod wrażeniem, akcja rozwinięta na dużą skalę....   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oby częściej nawet codziennie  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akcja dobra, ale ledwo do roboty zdążyłem. Na Abramowickiej stali, to ja myyyyyk na wysokości Stacji Agropex zawracam i myyyk w Strojnowskiego i potem Głuską, a tu dupa... Stali na Wyzwolenia, żałuję, że nie skręciłem w lewo na skrzyżowaniu Głuska-Wyzwolenia, a potem w Kunickiego, bo miskaczki stały tam gdzie Straż Miejska z fotoradarem, korek w ciul
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"na terenie całego miasta, a głównie na drogach wjazdowych do Lublina" - czyżby tylko mieszkańcy Lublina nic nie spożywali wczoraj? Faktycznie zazwyczaj akcja jest skierowana przeciwko kilku tysiącom mieszkańców podlubelskich miejscowości, a co z mieszkańcami Lublina. Poza tym akcja polega na tym, że policjanci zatrzymują ruch na całej ulicy tworząc kilometrowe korki  na wjeździe do lublina. Chyba chcą w ten sposób rozkorkować poranny ruch. Jest to dla mnie jawna dyskryminacja i łamanie konstytucji.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oby częściej nawet codziennie
a dlaczego utrudniać życie wszystkim kierowcom którzy nigdy nie jeżdżą po alkoholu, jak tych pijanych jest 0,1 %, na takich kontrolach traci się trochę czasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeźwość trzeba badać codziennie a nie hura akcje. i trochę rozsądku od policjantów. to co dzisiaj zrobili w konopnicy to się nadaje do kabaretu. korek od Krasnika ponad kilometr, sprawdzanie trzeźwości prawie na skrzyżowaniu, a można było przecież na parkingu w lesie . ciekawe ilu ludzi spóźniło się do pracy. to policji nie obchodzi. grunt to akcja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto mi zapłaci odszkodowanie za spóźnienie się do pracy ? przez tą akcję będę musiał zostać 10 minut dłużej w pracy :angry:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeźwość trzeba badać codziennie a nie hura akcje. i trochę rozsądku od policjantów. to co dzisiaj zrobili w konopnicy to się nadaje do kabaretu. korek od Krasnika ponad kilometr, sprawdzanie trzeźwości prawie na skrzyżowaniu, a można było przecież na parkingu w lesie . ciekawe ilu ludzi spóźniło się do pracy. to policji nie obchodzi. grunt to akcja
Polak na Polaka szuka haka. Poniedziałek --to kiedys nazywali szewski. Bo jak szewc polacy piją, bez umiaru , a potem siadają w swoje torpedy (kamikaze).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto mi zapłaci odszkodowanie za spóźnienie się do pracy ? przez tą akcję będę musiał zostać 10 minut dłużej w pracy :angry:
Możesz domagać się od tych, co będą złapani na fleku.I podziękuja tobie  ci co unikną nieszczęść. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZCZYT GŁUPOTY LUBELSKIEJ MILICII MOŻNA BYŁO ZAOBSERWOWAĆ NA LUBELSKICH ULICACH!!! ZAKORKOWALI MIASTO I POŻYTEK Z TEGO ŻADEN !!! BANDA KRETYNÓW NIC WIĘCEJ DODAĆ SIĘ NIE DA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Róbmy takie akcję coraz częściej, 16 pijanych na 7 tys. , wyniki zatrważające  -,- , nie pochwalam jazdy pod wpływem alko, ale już wystarczająco to miasto jest sparaliżowane w godz. szczytu, co jest aż śmieszne przy tak małej ilości mieszkańców. Proponuję robić takie akcje częściej na trasach krajowych.  <_<
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za społeczeństwo!!! Jak łapią pijaków to źle, jak nie łapią to też źle bo przecież to zagrożenie dla niewinnych... Poziom niektórych komentarzy jest rynsztokowy. Ja też stałem aż 6 minut!!! I żyję do teraz. Nie chlam i jeżdżę trzeźwy wobec czego takie akcje mi nie przeszkadzają! Czytając niektóre komentarze śmiem twierdzić że 50 % społeczeństwa to albo pieniacze albo bezmózgowcy bez wyobraźni!!! Żenada !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZCZYT GŁUPOTY LUBELSKIEJ MILICII MOŻNA BYŁO ZAOBSERWOWAĆ NA LUBELSKICH ULICACH!!! ZAKORKOWALI MIASTO I POŻYTEK Z TEGO ŻADEN !!! BANDA KRETYNÓW NIC WIĘCEJ DODAĆ SIĘ NIE DA!
Czytaj inne media , to może zrozumiesz  czy żaden pożytek????To już nie ma policji??? tylko znowu milicja???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto mi zapłaci odszkodowanie za spóźnienie się do pracy ? przez tą akcję będę musiał zostać 10 minut dłużej w pracy :angry:
To ile tego odszkodowania - 15 groszy? Przez twoje spóźnienie to PKB spadnie tak bardzo, że kryzys nasz czeka.   Rżniesz głupa, czy taki jesteś? Na przyszłość leniu, wstań 10 minut wcześniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra akcja, jechałem nałęczowską. Korków nie było. Powiini jeszcze zatrzymywać tych, którzy nie puszczają pieszych czekających na przejściach na łaskawych panów kierowców aż się zatrzymają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, świetna akcja, być może komuś uratowała życie!!! Oby tak dalej! :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale nałapali pijanych zapewne 0,3-0,5 % SUKCES pełna gebą Niech się pochwalą ile kasy ta akcja kosztowała.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet jeśli jedno ludzkie nieszczeście zostało uratowane. To moim zdaniem warta jest ta akcja. Bo jak innaczej wyeleminować, wyegzekwować, takie nieposzanowanie , odpowiedzialnych ludzi, no jak?????????????????????????????????????????/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...