Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trojaczki urodziły się w Lublinie. Każde dziecko będzie wyglądać inaczej

Utworzony przez GINES, 16 lipca 2014 r. o 07:31
zlamanie regulaminu  
Ostatnio edytowany 16 lipca 2014 r. o 09:55
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje! Dużo zdrowia dla mamy, taty i "trojaczków".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje.Baby są silne dadzą sobie radę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje oczywiście..... ale Lilli? WTF?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cuda piękne :D Gratulacje dla Kasi i Bartka :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję i zdrówka życzę :) Moje trojaczki też nie są do siebie podobne :) Za miesiąc skończą 2 latka :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lilli to Lilianna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gratulacje dla rodziców- nie ważne jak ważne, że sąszczęśliwi i że spełnili swoje marzenie - zostali rodzicami
Ostatnio edytowany 16 lipca 2014 r. o 09:56
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkiego Najlepszego i Gratulacje.Sama mam dwóch braci  bliźniaków a ja trzecia :) Trojaczki to fajna sprawa:>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego usuwacie niewygodne komentarze?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje. Duzo cierpliwości i wytrwałości dla rodziców a dzieciaczkom duuuzo zdrówka:)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje oczywiście..... ale Lilli? WTF?
Lilia- takie imię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wrażliwym nie polecam bloga - roi się od fasolek, bobasiów i ogólnego żygania tęczą... Gratuluję rodzicom, że dostali swoje szczęscie, a dziewczynkom Bożego błogosławieństwa na tym łez padole...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla rodziców! To się nazywa walka z niżem demograficznym :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko się zrzuca na barki społeczeństwa. Sorry,ale uczciwie pracując mam taką pensję że proszę mnie o nic nie prosić. Tak samo jak nie liczę na pomoc innych,chociaż przy tej żenadzie też powinienem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za te komentarze powinniscie sie wstydzic! Jedno dziecko to wydatek a raczej nigdy nie planuje sie ze beda dwa albo trzy lub wiecej za jednym zamachem i chyba normalne ze ktos moze nie miec wystarczajacych srodkow???? Zastanowcie sie co wypisujecie!!! Ode mnie gratulacje dla rodzicow z okazji narodzin slicznych dziewczynek :) Duzo zdrowia i sily i nie sluchajcie co mowia lub wypisuja inni co pozbawieni sa serca i rozumu , olac ich bo to jakis niz spoleczny chyba jest!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zazdrosc ludzka nie zna granic zamiast cieszyc sie ze szczescia innych jak zwykle niektórzy potrafia tylko w głupi sposób komentowac. Ja trzymam za was kciuki i gratuluje z całego serca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże czytam te podłe komentarze i żal mi że jestem polką a  wstyd mi za rodaków....tyle podłości, zawiści i nienawiści to chyba tylko tu :( Nie chcesz pomagać - nie musisz - nie chcesz zamknij japę i nie jazgocz :/ Co Was obchodzi ich życie? co Was obchodzi że rok po ślubie? - włażenie w buciorach to wasza dewiza. Może rok są po ślubie a może 10 lat żyli razem przed nim i się wspólnie czegoś dorabiali?? kij Wam do tego!! tylko ludzie, którzy mają choćby jedno dziecko wiedzą ile ono kosztuje - te dzieci nie będą niestety jeść z piersi (choć bardzo mamie kibicuję by się udało) więc dojdą mleka modyfikowane x3 - to kupa kasy, do tego pieluchy - dzieci to skrajne wczesniaki i życzę im wiele zdrówka ale tych rodziców do conajmniej roku czeka multum konsultacji u specjalistów, badań nad rozwojem dzieci, do tego trzeba ubrać takie szkraby. Narodzenie się jednego dziecka to wydatki a co dopiero 3. Życzę zdrówka dla dzieci i pozdrawiam szczerze gratulując rodzicom - mama bliźniąt :) Te dzieci będą robić kiedyś na wasze zakichane emerytury więc w dobie małego przyrostu cieszcie się, że będzie miał kto płacić podatki i składki. Choć jak czytam takie popłuczyny to mam ochotę każdego młodego czlowieka wypchnąć siłą z tego kraju i niech tacy jak Wy chodzą na starość do MOPSu i żebrzą o tą jałmużnę jaką daje państwo, może jak Wam tyłki schudną od tych obfitości to zrozumiecie czyjąś sytuację :/  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja gratuluję serdecznie, oby maleństwa zdrowo się chowały. Zazdroszczę 3 dziewczynek , bo ja mam samych chłopaków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje niech chowają sie zdrowo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...