Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek w Zwoleniu k. Puław: Młody chłopak nie żyje

Utworzony przez ???, 8 maja 2010 r. o 15:27
To jest tak napisane że niewiadomo o co chodzi. Ale to normalka w artykułach DW !!! Ja nie wiem kto tam pracuje...same barany???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejeżdżałem wtedy tą trasą i widziałem skutki tego wypadku. Tragicznie to wyglądało. Od razu widać było, że kierowca BMW nie mógł przeżyć tego wypadku. Wydaje mi się że problem tkwi w tym rondzie. Jest to typowe "unijne" rondo. Wprawdzie jest oznakowane ale jak się jedzie rozpędzonym od Radomia to zauważa się go w ostatniej chwili. Cały czas masz pierwszeństwo a tu nagle ustąp. Znaki niby są ale samo rondo wygląda jak mały placek na środku jezdni. Rozumiem że ma to na celu spowolnienie rozpędzonych kierowców. Ale moim zdaniem rondo powinno być troszę większe żeby z daleka było widać że coś się zmienia z pierwszeństwem przejazdu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tragicznie zaprojektowane skrzyżowanie ( pseudo rondo? ) zaprojektowane przez deb***a który chyba nie ma prawa jazdy. Rondo jest niewidoczne i za małe - nie spełnia swojej roli bo nie wyhamowuje ruchu co widać na zalączonych obrazkach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego akurat Bartek ... Nadal w to nie wierzę, zachciało im się jakiegoś je***ego ronda w tej dziurze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu BMW Znowu deb*** Znowu gówniarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO PIERWSZE RONDO JEST DOBRZE ZAPROJEKTOWANE (na zachodzie Europy powrzedni widok), PO DRUGI JAK SIĘ NIE PRZESTRZEGA W MINIMIALNYM STOPNIU PRZEPISÓW RUCHU DROGOWEGO TO EFEKT WIDAĆ NA ZAMIESZCZONYCH ZDJĘCIACH A PO TRZECIE JAK MA SIĘ SIANO POD CZAPKĄ ZAMIAST MÓZGU TO SIĘ WYPISUJE ....że rondo złe itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na temat tego ronda się nie wypowiem bo go nie widziałem. Z własnego doświadczenia jednak wiem, że wiele remontowanych dróg jest niebezpiecznych i bez sensu a oznakowanie fatalne. Niepodważalnym jest faktem, że BMW e36 szczyci się najgorszym wynikiem bezpieczeństwa biernego w historii. Ten pojazd otrzymał tylko jedną gwiazdkę i drugą przekreśloną. Oczywiście e30 wypadało jeszcze gorzej, ale jego wynik podlega innej standaryzacji i ocena była robiona innym systemem. W NCAP obok e36 fatalnie wypadły z dwoma gwiazkami xantia, klasa C i A4. Jeśli do e36 dodamy jeszcze pękającą płytę podłogową, co "odziedziczył" także e46. POszukajcie "bmw e36 subframe crack" lub "bmw e46 subframe crack" lub "bmw e46 class action settlement".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CodeZero napisał:
Znowu BMW Znowu deb*** Znowu gówniarz
Cóż,opinia o kierowcach bawarskiej marki nie jest w tym kraju najlepsza,ale wszystko wskazuje na to,że tym razem winny był kierowca innego samochodu niemieckiej produkcji-karetki Mercedes Vito...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hymmm gdzie tam jest vito????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takijeden napisał:
Cóż,opinia o kierowcach bawarskiej marki nie jest w tym kraju najlepsza,ale wszystko wskazuje na to,że tym razem winny był kierowca innego samochodu niemieckiej produkcji-karetki Mercedes Vito...
A gdzie ty tu Vito widzisz???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takijeden napisał:
Cóż,opinia o kierowcach bawarskiej marki nie jest w tym kraju najlepsza,ale wszystko wskazuje na to,że tym razem winny był kierowca innego samochodu niemieckiej produkcji-karetki Mercedes Vito...[/quote] [quote]Cóż,opinia o kierowcach bawarskiej marki nie jest w tym kraju najlepsza,ale wszystko wskazuje na to,że tym razem winny był kierowca innego samochodu niemieckiej produkcji-karetki Mercedes Vito...
po pierwsze to Opel Vivaro abo Renault Traffic ... A po drugie bejca dostała ciosa po stronie kierowcy więc to ona "wtrąciła" się na rondo karetce będącej na pierwszeństwie... zapewne sam pajacu jeździsz beemką bo nawet nie do końca ogarniasz w którą stronę odbywa się ruch na rondach w Polsce ...to nie GB (Wielka Brytania - specjalne wytłumaczenie dla jeżdżących BMW) ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no skoro zwoleń jest koło puław, to tym bardziej przykro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
Przejeżdżałem wtedy tą trasą i widziałem skutki tego wypadku. Tragicznie to wyglądało. Od razu widać było, że kierowca BMW nie mógł przeżyć tego wypadku. Wydaje mi się że problem tkwi w tym rondzie. Jest to typowe "unijne" rondo. Wprawdzie jest oznakowane ale jak się jedzie rozpędzonym od Radomia to zauważa się go w ostatniej chwili. Cały czas masz pierwszeństwo a tu nagle ustąp. Znaki niby są ale samo rondo wygląda jak mały placek na środku jezdni. Rozumiem że ma to na celu spowolnienie rozpędzonych kierowców. Ale moim zdaniem rondo powinno być troszę większe żeby z daleka było widać że coś się zmienia z pierwszeństwem przejazdu.
mnie się wydaje że masz widzieć znaki, a nie rondo. a co do prucia od radomia, to zwoleń zaczyna się dużo wcześniej i teren zabudowany też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ch*** kogo obchodzi zachód Europy...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dodatku nie masz pewności kretynie ze nie przestrzegał ruchu drogowego, tak więc takie cenne uwagi jakie masz zachowaj dla siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CodeZero napisał:
Znowu BMW Znowu deb*** Znowu gówniarz
CODEZERO ty je***y kretynie odrazu widać że nastąpiła pomyłka i zamiast ciebie w tamtym miejscu i tamtym czasie znalazł się Bartek!!! I nie on był gówniarzem tylko ty od razu widać po tym co piszesz a to że jechał bmw a nie jakąś inną marką to nie ma najmniejszego znaczenia!!!!!! Żal mi takich ludzi jak ty, aż przykro się robi że chodzą tacy jak ty po naszej planecie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weź kolego kolego kodeks drogowy i zobacz kiedy ambulans jest pojazdem uprzywilejowanym.Niebieskie ''koguty'' dają status pojazdu uprzywilejowanego tylko w określonych przypadkach.Przeworząc pacjętów z dializy ambulanz jest tylko zwykłym pojazdem i obowiązywały go takie same przepisy jek tego chłopaka z BMW.Tak na boku inaczej byś mówił jakby był to twój syn,ale i tak nie życzę Tobie tego nigdy.Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Max popieram ciebie widać jesteś nie głupi bez obrazy popieram twoje komentarze. Widziałem ten wypadek jestem ciekaw ile musiał jechać tym ambulansem żeby tak skasować drugie auto, bo przy np 40km/h tak by nie wyglądało to BMW Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oznakowania w Polsce są fatalne to fakt ale deb***i też u nas nie brak .Myśli jeden z drugim że jak jedzie bmw to mu wszystko wolno.Ja dużo jeżdżę po zachodzie Europy i tam nic się takiego nie dzieje a ronda są jeszcze mniejsze.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...