Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
WłASNIE JECHAłEM Tą DROGą TO PRAWIE BYłO NA MOICH OCZACH MINUTE WCZESNIEJ I BYM TO WIDZIAł .PłONąCE AUTA WSZEDZIE KAWAłKI SAMOCHODóW A CO NAJLEPSZE DOPIERO PO 10 MIN UDAłO MI SIE DODZWONIC PO POMOC .TRAGEDIA CZłOWIEK NIE żYJE !!! ALE TO SIE CHYBA NA NASZYCH DROGACH NIE ZMIENI??!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na przeciwko mojego domu się rozbili, głupota kierowcy Citroena !! Człowiek nie żyje [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janek napisał:
[...] DOPIERO PO 10 MIN UDAłO MI SIE DODZWONIC PO POMOC [...]
radzę przypomnieć sobie STARE numery alarmowe na przyszłość, 112 jeszcze długo nie będzie działało w Polsce jak należy, z doświadczenia wiem, że normalnie 999 i 998 odbierają po 2, 3 sygnale... no chyba, że sobie zapisali czyjś numer pod nazwą "głupie zabawy" albo "głupie żarty" wtedy przyjęcie zgłoszenia będzie trwało dłużej... z komórki 112 w Lublinie odbiera Policja, ze stacjonarnych Straż... ale w każdym powiecie może być inaczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro kawałki samochodów to prędkość musiała być zawrotna..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LSW I WSZYSTKO JASNE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najłatwiej jest osądzać. Tylko, że powody tragedii nigdy nie są oczywiste. Żal mi każdego (bez wyjątku), kto uczestniczył w tym wypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ODSZKODOWANIA WYPADEK POMOC POSZKODOWANYM ROSZCZENIE USZCZERBEK NA ZDROWIU ZAKAŻENIA SZKODY OSOBOWE POSZKODOWANY ZADOŚĆUCZYNIENIE TEL.696036510
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY KTOŚ ZNA DALSZY CIĄG TEGO ZDARZENIA? CHODZĄ SŁUCHY ŻE ZMARLI JESZCZE INNI UCZESTNICY TEGO WYPADKU?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szok !! napisał:
Na przeciwko mojego domu się rozbili, głupota kierowcy Citroena !! Człowiek nie żyje [*]
Możesz napisać coś więcej? jaka była przyczyna i jak to wogóle wyglądało? kim byli poszkodowani? czy są może jakieś materiały w necie na ten temat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WłASNIE JECHAłEM Tą DROGą TO PRAWIE BYłO NA MOICH OCZACH MINUTE WCZESNIEJ I BYM TO WIDZIAł .PłONąCE AUTA WSZEDZIE KAWAłKI SAMOCHODóW A CO NAJLEPSZE DOPIERO PO 10 MIN UDAłO MI SIE DODZWONIC PO POMOC .TRAGEDIA CZłOWIEK NIE żYJE !!! ALE TO SIE CHYBA NA NASZYCH DROGACH NIE ZMIENI??!!
 ciekawe czy byś dał  swoje namiary bo bardzo bym chciała z tobą porozmawiać osobiście to moje gg 11337650
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy byś dał  swoje namiary bo bardzo bym chciała z tobą porozmawiać osobiście to moje gg 11337650  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy byś dał  swoje namiary bo bardzo bym chciała z tobą porozmawiać osobiście to moje gg 11337650  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,Janek ,, PROSZĘ CIE ODEZWIJ SIĘ DO MNIE NA GG 11337650
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...