Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Może policja wzięła by się za pojazdy rolnicze, które poruszają się o zmroku i wieczorem bez żadnego światła z tyłu. Wczoraj o mały włos nie wpakowałem się w skład:ciągnik +2 wozy z drewnem. Uważajcie także na pieszych, bo nic nie widać o zmroku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to potrąciła? Wybiegł jej pod koła, czy może wyjechał rowerem a może pchało się głupie babsko do wyprzedzania na trzeciego i nie zachowało odległości? Trzeba myślec jak się siedzi za kierownicą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potraciła go ... Tak ! Zabiła, a nie potrąciła ! Trzeba mysleć co się robi, czy to takie trudne ?! On miał całe życie przed sobą ! Ludzie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To specjalnie na niego najechała czy wpadł jej pod koła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On się nie rzucał pod samochód to wina kierowcy samochodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasne wina kierowcy co Wy pier....cie zastanówcie się piszecie takie głupoty bo zginął bliski Wam człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
k.u.r.w.a byles przy tym wypadku widziałeś nie to mi tu nie gadaj chyba wiem czyja to wina bo widziałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** deb***e nie byłem przy tym ale to tek ku*** wina i teraz niech ma mojego brata na sumieniu suka jak się dowiem ktura to zabije ją.......................................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się zastanawiam ile ona jechała, żeby Damian w skutek obrażeń zmarł ... K*rwa mać ! Terenóweczki się zachciało ! Żeby mieć taki wózek jeszcze trzeba nim i droga umieć się posługiwać i co jakiś czas na licznik zerkać kobieto !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na pewno to szok dla wszystkich którzy znali Damiana,ale pomyslcie ta kobieta tez cierpi,ona całe życie bedzie musiała z tym żyć!Nawet gdyby okazało sie że to nie jej wina,to do końca zycia pozostaną wyrzuty sumienia.Nie wyklinajcie nikogo ,myslę że Damianowi bardziej potrzebna jest modlitwa niz Wasze przekleństwa i złożeczeństwa.pokarzcie wszystkim że jesteście Jego prawdziwymi przyjaciółmi i bądźcie razem w tych trudnych chwilach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzinę zmarłego chłopca proszę o kontakt 501 335 993
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda chłopca, szkoda jego życia ale i szkoda życia tej kobiety, ona również nie będzie potrafiła się po tym pozbierać, jak i rodzina zmarłego chłopca. Widzę, że wypowiada się tutaj grono perfekcyjnych kierowców, którzy jeżdżą regulaminowo. Niestety prawda jest taka, że każdy swojego broni i bez względu na to kto by zginął i czyja byłaby wina to bronilibyście swoich znajomych. I nie ośmieszajcie się, kierowcy, mówiąc, że wina leży po stronie kobiety i powinna surowo za to zapłacić bo nie jeden z was lubi sobie "pozapier*alać" samochodem więc nie udawajcie tu na forum rozsądnych kierowców. A dziecko pod koła samochodu też się nie pchało. Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłego chłopca oraz dla kierowcy, który musi obcować z ludźmi pokroju niektórych komentujących na tym forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam kobietę, mówiła że to wypadek i nie ma wyrzutów sumienia...wcale jej nie żałujcie i tyle...powinna ponieść surowe konsekwencje!! to jest strasznie zła kobieta i zła matka ma dwójke małych dzieci a sami widzicie jak sie zachowuje...dobrze że przynajmniej dzieci mają dobrego ojca teraz to one powinny być u niego i tyle...nie chce być donosicielką więc nie podam wam imienia i nazwiska ale dowiedzcie się sami kto to jest podjedzcie do niej w nocy i powybijajcie szyby w domu i sklepie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wal sie honoratko... to co ma ze swoim mężem to ich prywatna sprawa i nie wpływa na nastrój kierowcy podczas prowadzenia auta, bo rozwiedli się juz spory czas temu i sie dogadują... żal mi cię prowincjonalna donosicielko-szpiegu. Z tego co wiem to chłopak był pijany, bo przecież młodzież tak bardzo lubi wypić i to jest uważane za "szpan" przy znajomych jak się delikwent "naje*ie"... ALKOHOL PRZYCZYNĄ WYPADKU...!! A kierująca nie ma wyrzutów bo : chłopak był pod wpływem i wszedł jej pod koła... Niech rodzice lepiej pilnują dzieciaków bo mało które jest "NORMALNE" i większość ulega środowisku niestety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzidzia, zanim zaczniesz się się zabawiać w adwokata, wywodzic takie wnioski i snuć insynuacje, zastanów się!!! Bo po pierwsze, jak Ci nie wstyd przed rodziną i przyjaciółmi zmarłego pisząc takie brednie, a poza tym widzę, że nie masz zielonego pojęcia na żaden z tematów o których piszesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co? Dzidzia nie ma racji? Młodzież nie pije? I z was również byli abstynenci do 18 roku życia? Godne podziwu, na prawdę. To urocze, że wy wszyscy jesteście tacy czyści i nie popełniacie błędów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, czy młodzież pije czy pije czy nie, nie upoważnia nikogo do wysnuwania pochopnych i krzywdzących wniosków! A skoro zabicie człowieka nazywa się błędem, to nie wiem jakie wartości Wam przyświecają. Przykre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie k**wa dzidzia nie ma racji jesteście poje**ni bronicie jakiejś idiotki...to był młody chłopak a ona miała dwie lewe rączki...życze jej najwyższego wyroku!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie uważajcie na słowa, sznujcie siebie i zmarłych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto wie jak to się stało? Są świadkowie. Podobno oboje zmierzali w jednym kierunku. Skąd jest ta kobieta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...