Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ogólnie na ulicach panuje nerwowa atmosfera. Kierowcy pędzą, spieszą się, nie przepuszczają pieszych na pasach, nie ustępują innym pojazdom, jest sporo wypadków. Czy to naprawdę o to chodzi w te święta, że wszędzie trzeba się spieszyć i być dla każdego wrogiem??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę podajcie mi chociaż model tego audi bo znajomy tam miał dziś jechać i martwię się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na stronie puławy nasze miasto są zdjęcia. Ale chyba to a3 starsza jakaś, nie jestem pewna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Srebrne Audi A3  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co mąż mówił  audi jechało 5 osób bardzo młodych dwóch w wieku 20,22 lata, trzech zmarło, jeden jest w lbn i walczy o życie , drugi w puławach, co za tragedia współczuje rodzicom którzy stracili swoje pociechy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejne ofiary głupoty - wielu ludzi traci rozsądek za kierownicą, zachowują się często w jak jakimś odmiennym stanie świadomości .....Wygooglujcie : ."jedni coraz bliżej wieczności drudzy bliżej końca blogspot"  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogólnie na ulicach panuje nerwowa atmosfera. Kierowcy pędzą, spieszą się, nie przepuszczają pieszych na pasach, nie ustępują innym pojazdom, jest sporo wypadków. Czy to naprawdę o to chodzi w te święta, że wszędzie trzeba się spieszyć i być dla każdego wrogiem??
  A gdzie jest policja? Jak zwykle na drogach ich nie ma, nie studzą zapałów kierowców. Gdyby policja była skuteczniejsza, a kierowcy czuli respekt przed nimi, to przynajmniej ze strachu by byli bardziej spokojni na drogach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest właśnie efekt nagonki, nagonki na zmienianie opon na zimowe. Ludzie opony pozmieniali, od trzech dni leje deszcz a temperatura powyżej 8 stopni. Zimówka w takich warunkach po wjechaniu na kałuże jest jak po wjeździe na lód. Do tego dokłada się pewność kierowcy bo przecież nie ma śniegu. Nieszczęcie gotowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest właśnie efekt nagonki, nagonki na zmienianie opon na zimowe. Ludzie opony pozmieniali, od trzech dni leje deszcz a temperatura powyżej 8 stopni. Zimówka w takich warunkach po wjechaniu na kałuże jest jak po wjeździe na lód. Do tego dokłada się pewność kierowcy bo przecież nie ma śniegu. Nieszczęcie gotowe.
  Idiota czy nawiedzony?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest właśnie efekt nagonki, nagonki na zmienianie opon na zimowe. Ludzie opony pozmieniali, od trzech dni leje deszcz a temperatura powyżej 8 stopni. Zimówka w takich warunkach po wjechaniu na kałuże jest jak po wjeździe na lód. Do tego dokłada się pewność kierowcy bo przecież nie ma śniegu. Nieszczęcie gotowe.
Co ty masz do zimówek?? Od trzech lat jeżdżę tylko na zimówkach - kupiłem auto z nowymi zimowymi a z kasą nie za dobrze - i powiem, że jeździ się baaardzo dobrze i zimą i latem! Latem to aż się kleją do asfaltu i piszczą na każdym zakręcie - ale spoko, na mokrym też! Szkoda, że już się kończą! Ale jak zamiast mózgu ma się w głowie g ó w n o to się z a p i e r d a l a nie patrząc na nic i wyprzedza się wszystko, zawsze i wszędzie - a jak tragedia, to winne opony. Chyba mózgowe - których nie ma...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...) podczas wyprzedzania zderzyło się czołowo (...)
  Kolejny wsiowy miszcz wyszkolony na NFS! Tak się zostaje zabójcą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogólnie na ulicach panuje nerwowa atmosfera. Kierowcy pędzą, spieszą się, nie przepuszczają pieszych na pasach, nie ustępują innym pojazdom, jest sporo wypadków.Czy to naprawdę o to chodzi w te święta, że wszędzie trzeba się spieszyć i być dla każdego wrogiem??
Zgadzam sie! Dzis wracalam z pracy, widzac,ze na wyjezdzie z parkingu zrobil sie ogromny zator zatrzymalam sie aby przepuscic kilka samochodow, oczywiscie 3 samochody za mna nerwowo proboway juz prawa strona wyjechac, trabili... Jakas paranoja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny dzisiaj szok z wypadkiem! Pod Białą Podlaską dzisiaj też zginęła młoda dziewczyna. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wcale się nie dziwię, że tak się dzieje... mój brat 20 lat, ma prawko 6 msc już miał stłuczkę i zarobił mandat za prędkość. ja jeżdżąc prawie 9 lat nie miałam nawet kontroli drogowej a tygodniowo robię prawie 300 km. tyle, że ja zaczynałam jeździć samodzielnie autem od fiata 126p a nie audi. młodzi teraz zamiast myśleć o bezpieczeństwie, myślą jak tu zaszpanować. wioząc 4 osoby w aucie bierze się za nie odpowiedzialność a wyprzedzanie w takich warunkach pogodowych i to jeszcze w Parchatce- gdzie droga jest dziurawa, nieoświetlona i w terenie zabudowanym, gdzie może wyskoczyć człowiek lub zwierzę na ulicę jest naprawdę niebezpieczne! Współczuję bliskim, ale to ewidentnie wina kierowcy, który nie dość, że niedoświadczony to jeszcze prawdopodobnie chciał się popisać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
audi i banda buraków! nie raz tam trzeba zjeżdżać na pobocze bo się gnojom spieszy jak widzą 1km "prawie" prostej. Wiecej policji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę podajcie mi chociaż model tego audi bo znajomy tam miał dziś jechać i martwię się
to chyba audi a3 hatchback 3 drzwiowe srebrne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na dzienniku jak zwykle super foty do artykułu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc na zdjęcia nasuwają mi się dwa przemyślenia: - audi mogło być w kiepskim stanie, skoro nie widać wystrzelonych poduszek powietrznych; - na szybie busa widać 2-3 pajączki, nie zdziwiłbym się, gdyby się okazało, że podczas uderzenia któryś z pasażerów siedzących z tyłu (wg informacji podróżowało w audi 5 osó B) wyleciał przez przednią szybę z powodu braku zapiętych pasów. Wiadomo, że z przodu pasy wszyscy zapinają, natomiast z tyłu jest to rzadką praktyką. Czy tym razem miało to znaczenie?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak srebrne audi a3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LOP? - czemu mnie to nie dziwi. Współczuję wszystkim, którzy niewinnie ucierpieli.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...