Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To gnojek załatwił temat, powinien siedzieć do końca życia !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za gówniarz!!!!bezmyślność, cwaniactwo, brak wyobraźni i umiejętności za kierownicą doprowadza do TAKICH TRAGEDIA!!!!!! Matko kolejna tragedia!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedne dzieciątko zostało półsierotą przez gówniarza :( Współczyuję rodzinie tej Pani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka tragedia, z której gminy była kobieta. Współczucia dla rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ryki:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chamstwo, cwaniactwo i zbydlęcenie na polskich drogach to powszechność. Kolejny rok, 32, walczę o życie jeżdżąc w tym kraju. Czy zaczekanie przez chwilę, popatrzenie w lewo i prawo, zwolnienie, to złe cechy kierowcy? Szybcy i bezpieczni zaraz trąbią, że ruch się blokuje... :(. Kolejne życie niepotrzebnie zabrane. Biedny dzieciaczek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak wcale nie bylo to tir w nia uderzyl opel był w rowie byłem swiadkiem i osoba ktora wyniosla dziecko z jej samochodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestescie ignorantami, nie macie pojęcia jak doszło do tego wypadku, a z góry oceniacie kierowce. To mój kolega, złapał go skurcz w nodze, nie mógł wyhamować i dojechał do skrzyżowania na sprzęgle, rzeczywiście, częściowo wyjechał na ulicę, ale to TIR uderzył w NIEGO, a nie na odwrót. Najpierw pomyślcie zanim coś napiszecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestescie ignorantami, nie macie pojęcia jak doszło do tego wypadku, a z góry oceniacie kierowce. To mój kolega, złapał go skurcz w nodze, nie mógł wyhamować i dojechał do skrzyżowania na sprzęgle, rzeczywiście, częściowo wyjechał na ulicę, ale to TIR uderzył w NIEGO, a nie na odwrót. Najpierw pomyślcie zanim coś napiszecie.
Jak go skurcz złapał, to hamowanie wykonuje się hamulcem ręcznym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestescie ignorantami, nie macie pojęcia jak doszło do tego wypadku, a z góry oceniacie kierowce. To mój kolega, złapał go skurcz w nodze, nie mógł wyhamować i dojechał do skrzyżowania na sprzęgle, rzeczywiście, częściowo wyjechał na ulicę, ale to TIR uderzył w NIEGO, a nie na odwrót. Najpierw pomyślcie zanim coś napiszecie.
W obie nogi ?? Jeśli łapie mnie skurcz w lewą noge (sprzegło) to prawa mozna hamować, nawet zakładając że łapie mnie w obie, to można przeciez skrecic do rowu, predkosć przy dojeżdzaniu do skrzyzowania jest przeciez bardzo mała, a nie wyjezdzac na DK   Kolego czesciowe wyjechanie z drogi podporzadkowanej, jak by nie bylo jest wymuszeniem pierszenstwa !!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestescie ignorantami, nie macie pojęcia jak doszło do tego wypadku, a z góry oceniacie kierowce. To mój kolega, złapał go skurcz w nodze, nie mógł wyhamować i dojechał do skrzyżowania na sprzęgle, rzeczywiście, częściowo wyjechał na ulicę, ale to TIR uderzył w NIEGO, a nie na odwrót. Najpierw pomyślcie zanim coś napiszecie.
Chłopie, chyba sam w to  nie wierzysz. Twój kolega nie dość, że jest idiotą to jeszcze kłamcą i tchórzem. Mógł jeszcze wymyślić,że oślepł dojeżdżając do skrzyżowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy podziękować też temu idiocie, który zamknął skrót przez Puławy gdzie jeździło się powoli, a ruch ciężarowy puścił wąską ścieżką przez Wronów i Osiny gdzie jeździ się szybko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopie, chyba sam w to  nie wierzysz. Twój kolega nie dość, że jest idiotą to jeszcze kłamcą i tchórzem. Mógł jeszcze wymyślić,że oślepł dojeżdżając do skrzyżowania.
    A ty jestes idealnym kierowca? nigdy ci sie nie zdarzylo popelnic bledu? kolejny kretyn, ktory madrzy sie nie widzac calej sprawy. CIekaw jestem, czy wy byscie zachowali sie tak, ze nic by z tego nie wyszlo. Kazdy madry jak go to nie dotyczy. Nie powiedzialem, ze nie wymusil pierwszenstwa bo wymusil. Nie zmienia to faktu, ze to nie on uderzyl w ta kobiete, tylko TIR. W ogole dobre przeklamanie w tym artykule jest, a wy naiwni dalej w to wierzcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję bardzo rodzinie a przede wszystkim dzieciaczkowi. Sama mam dziecko co prawda 6-cio letnie ale nie wyobrażam sobie nawet takiej tragedii. Spoczywaj w pokoju [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Film z miejsca wypadku: kfd.pl/s/filmwypadek
napisz jeszcze raz link ponieważ przekierowyje mnie na jakiś inny portal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisz jeszcze raz link ponieważ przekierowyje mnie na jakiś inny portal
  dałeś się nabrać, to zapewnie jest kolejny palant który rozsyła wirusy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba ten kierowca nie dorósł do tego, aby posiadać prawo jazdy. Teraz tylko potrafi się tłumaczyć, zero odpowiedzialności za to co zrobił. Jakby miał chociaż trochę honoru, to by się przyznał. Dziecko straciło matkę, a ten człowiek myśli tylko jak uniknąć odpowiedzialności. Mam nadzieję, że nasz wymiar sprawiedliwości osądzi go surowo. Tacy ludzie powinni być izolowani, bo są poważnym zagrożeniem dla innych. Zasłanianie się tym, że to nie jego wina nie ma sensu, ponieważ prawda jest tylko jedna. Ten bezmyślny człowiek jest winien. Mam nadzieję, że nie skończy się na wyroku w zawieszeniu.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestescie ignorantami, nie macie pojęcia jak doszło do tego wypadku, a z góry oceniacie kierowce. To mój kolega, złapał go skurcz w nodze, nie mógł wyhamować i dojechał do skrzyżowania na sprzęgle, rzeczywiście, częściowo wyjechał na ulicę, ale to TIR uderzył w NIEGO, a nie na odwrót. Najpierw pomyślcie zanim coś napiszecie.
Kolego jestes zalosny . Przestan wypisywac te brednie . Skurcz ? Przeciez to jest smieszne , gosc zwyczajnie probuje uniknac konsekwencji . Brak jakichkolwiek wartosci moralnych . To on ponosi odpowiedzialnosc za to co sie stalo i powinien sie przyznac. Scierwo bez godnosci i honoru , tyle z mojej strony .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego jestes zalosny . Przestan wypisywac te brednie . Skurcz ? Przeciez to jest smieszne , gosc zwyczajnie probuje uniknac konsekwencji . Brak jakichkolwiek wartosci moralnych . To on ponosi odpowiedzialnosc za to co sie stalo i powinien sie przyznac. Scierwo bez godnosci i honoru , tyle z mojej strony .
  W 100 % się zgadzam. Chyba temu człowiekowi obce są zasady moralne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestescie ignorantami, nie macie pojęcia jak doszło do tego wypadku, a z góry oceniacie kierowce. To mój kolega, złapał go skurcz w nodze, nie mógł wyhamować i dojechał do skrzyżowania na sprzęgle, rzeczywiście, częściowo wyjechał na ulicę, ale to TIR uderzył w NIEGO, a nie na odwrót. Najpierw pomyślcie zanim coś napiszecie.
 zawsze miał druga nogę i mógł zamiast na sprzęgło nadepnąć na hamulec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...