Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
(...)
Ostatnio edytowany 19 kwietnia 2015 r. o 20:23
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
6. Nie zabijaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak już to Mateusz D a nie Mariusz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pokój ich duszom...     btw, abstrahując od tematu...nie to żebym się czepiała, ale  "W volvo razem jechał też kobieta. " ?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jak zwykle artykuł z dupy napisany, bo nie wynika zeń którym samochodem jechał ksiądz z młodymi ludźmi....Redaktorzy, weźcie idzcie na jakiś kurs logiki albo cos w tym stylu.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na h*j dublujecie takie same tematy ?????????????  :angry:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wszyscy dziennikarze "Dziennika" piszą tak chaotycznie ????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szybciej, szybciej, jeszcze szybciej. Po co te ograniczenia prędkości i fotoradary? Chcą nas łupić. Ja jeżdże szybko ale bezpiecznie. Ciekawe czy mieli kamizelki odblaskowe. A po za tym szybciej, bo ja lubie zapie....lać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tu jest w ogóle napisane?! Nie dość, że niewiadomo kto jechał jakim samochodem, to jeszcze błędy w pisowni....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca volvo nie miał zapiętych pasów. – Były przepięte przez siedzenie – potwierdza rzecznik KPP w Kraśniku. – Pasów nie miała zapiętych też pasażerka audi." to ja nie rozumiem co ma jedno do drugiego bo z podsumowania artykułu to nie wynika...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to jest? Gdyby kierowcą byłby zwykły obywatel, to zapewne byłoby napisane" sprawcą wypadku jest kierowca Volvo". A tutaj piszecie, że "kierowca volvo jest jedną z ofiar"??? To księdza już nie można nazwać "sprawcą wypadku" !!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przydałoby się poprawić.. bo z tekstu na początku się dowiedziałam, że audi jechał ksiądz, a później chyba się do niego dosiadła dziewczyna... :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
6. Nie zabijaj
Wikary - czego oni was w tym seminarium uczą ( może warto sobie przypomnieć 10 przykazań) : 5. NIE ZABIJAJ 6. NIE CUDZOŁÓŻ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto pisze takie brednie - brak logiki w tym w tym tekśie aż się nie dobrze robi.   Ja rozumiem, że w weekend mają dyżury najsłabsi dziennikarze ale zastanowcie się czy to nie jest tzw. samobój.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nic nie rozumie z tego artykulu,to w koncu kto jest sprawca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
6. Nie zabijaj
5
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wikary - czego oni was w tym seminarium uczą ( może warto sobie przypomnieć 10 przykazań) : 5. NIE ZABIJAJ 6. NIE CUDZOŁÓŻ
To co księdzu już nie wolno jechać samochodem z kobietą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiądz nie zapinał pasów od zawsze bo jak to mawiał "Bóg nade mną czuwa. Nie muszę zapinać pasów.." 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wikary - czego oni was w tym seminarium uczą ( może warto sobie przypomnieć 10 przykazań) : 5. NIE ZABIJAJ 6. NIE CUDZOŁÓŻ
NIE WIESZ TO NIE OCENIAJ I NIE OSĄDŹAJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto pisał ten bełkot?  Volvo zderzyło się  z autem matki Audi A3 - autorowi tekstu chyba chodzi o to że A  Volva ma matkę ale ze Audi A3- dziwne. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...