Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Torturował staruszka tłuczkiem, dostał 4 lata więzienia

Utworzony przez Pusio...., 24 lipca 2014 r. o 19:05 Powrót do artykułu
...calu artykuł przeczytałem z zapartym tchem!!! Wzruszyłem się taką radykalną odmianą młodego człowieka!!! Na pewno dzięki wytężonej pracy eucharystycznej więziennego kapelana zrozumiał swój błąd i okazał skruchę. Oczywiście nie zapominajmy o sędzim uwypuklającym tę odmianę w sentencji wyroku. Jakież to wielkie szczęście i nadzieja na przyszłość dla nas wszystkich!  Brakuje mi tylko małego gestu ze strony ofiary .. powinien pojawić się na sali sądowej i....pochylić głowę nad niedolą skazańca i wybaczyć.... Ach, jakie to piękne! Ten nieszczęśnik już nigdy nikomu krzywdy nie uczyni. Za bramą i kratą więzienną odkrył Boga... Alleluja, alleluja, alleluja! Na pewno odezwa się glosy, ze wyrok zbyt niski i chcieliby zasadzenia minimum 1o lat, ale to tylko tacy..... Niewierni Tomasze...zbłądzeni oraz żądni zemsty społeczeństwa na oprawcy ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
usłyszał wyrok odpowiednio 2 i 3 lat więzienia. Sąd połączył obie kary, skazując go na 4 lata odsiadki.
Tylko, k....a polski sąd potrafi połączyć 2 i 3 by wyszło 4.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbrodnia i do tego zbrodniarz zboczony seksualnie.Wyrok zbyt niski,ale do tego przyzwyczili nas lubelscy sędziowieGdyby ktoś tknął im tatusia to wyro byłby większy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pusio..frajerze dmuchany. Poco ten wysmiew? sma pojc i wygibaj czworaka to ci rura zmienknie! frajerze..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okazał skruchę. Śmieszne.Adwokat kazał mu to i okazał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...