Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

TOP 10 restauracji w Lublinie w 2014 r. Gdzie warto zjeść?

Utworzony przez Misiuuu, 23 listopada 2014 r. o 12:14 Powrót do artykułu
To była reklama.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLECAM SERDECZNIE PIZZERIE - LA CAMORRA. Pyszna pizza oraz dania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadna restauracja nie zastąpi domowych obiadów.Restauracja,to tylko inny wystrój sali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, subiektywny ranking Pana Sulisza który słynie wśród restauratorów, że lubi zjeść na tzw. "Krzywy Ryj"   Czyli chwali tam gdzie zjeść mu dadzą za darmo w zamian takiego właśnie artykułu...      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A TADAMI z Felina nie ma w rankingu ? :D Ciekawe dlaczego ? :lol: :lol: :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na krzywy ryj ? Panie redaktorze ! Trudno w to uwierzyć ! Na pewno ma Pan rachunki za obiadki, proszę o ich "uwidocznienie" a wtedy żaden "oszczerca" nie napisze o Panu, że "na krzywy ryj".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja polecam Stół i Wół:) Przepyszne burgery, moim zdaniem najlepsze w Lublinie. Podawane z salatką i domowymi frytkami. Koniecznie do tego ich herbata Stół i Wół lub lemoniada bazyliowo-grapefruitowa :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem kto robił ten ranking? co z willowa? pizzeria na oczki?, a ulice miasta to raczej słaby wybór... 16 stołów, atrium oczywiście dobry wybór ale trybunalska to także lekka przesada...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Sulisz  TOP10 to tylko Pana idywidualny wybór i tylko dla Pana . Celowo nie wymieniam TOP zero ,czyli jak Pan rozumie początku listy ,gdyż lokale te nie wymagają reklamy ,a o stolik wcale nie tak łatwo jakby się Panu ,panie Waldemarze wydawało. I bardzo się z tego cieszę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno nie Cafe Trybunalska - beznadziejne jedzenie, na pewno nie Czarcia Łapa - ostatnio tragedia za ogromne pieniądze !!! Gdzie jest np. Tratoria Bagatto, Incognito, Rafaello???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYPOWY TEKST SPONSOROWANY. WŁAŚCICIELE KNAJP POWYWIESZAJĄ SOBIE TO PRZY WEJŚCIU, ŻEBY SIĘ LEPIEJ KRĘCIŁO, KRĘĆMY DALEJ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stół i Wól pyszny tatar naprwde godny poleceniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
16 stołów totalnie przereklamowane bez szału Ulice miasta porażka Old pub ten sam właściciel co wyżej wiec bez komentarza Włoch fajnie ale sie psuje Atrium trzyma poziom Mandragora i Olive trzeba lubić ten klimat... Alter ceny może nie z kosmosu ale te porcje... Jak dla mnie brakuje np. Oczki, locomotivy no i jak zawsze pysznej magii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem że ten pan chadza jadać tam za darmo i tak wypada ranking. Pognano go w jakieś knajpie to źle o niej napisał i teraz jest sprawa w sądzie może o tym byście napisali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrakło Pubu sw. Michała i Zielonego Talerzyka. W tym pierwszym to, przede wszystkim, ogromne porcje, jakość i ceny rozsądne. W tym drugim, to jakość, pierwsza klasa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
16 stołów totalnie przereklamowane bez szału Ulice miasta porażka Old pub ten sam właściciel co wyżej wiec bez komentarza Włoch fajnie ale sie psuje Atrium trzyma poziom Mandragora i Olive trzeba lubić ten klimat... Alter ceny może nie z kosmosu ale te porcje... Jak dla mnie brakuje np. Oczki, locomotivy no i jak zawsze pysznej magii
Oczki ? :) przereklamowane... dwie wizyty i dwa niewypały: kiepska jakość mięsa , gorzki szpinak i przypalone ciasto... 3 ci raz nie pojadę:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mało obiektywny ten TOP 10 :-(    brak Św. Michała  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A TADAMI z Felina nie ma w rankingu ? :D Ciekawe dlaczego ? :lol: :lol: :lol:
A pozbyli się już bakterii Coli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie Incognito? Bardzo dobre jedzenie, ceny nie są tragiczne ale smacznie i klimatycznie. Brakuje mi tu też restauracji z hotelu Mercury, bardzo drogo ale dania wyśmienite!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 No i "Szkatuła", też miejsce warte polecenia. Zareklamuje jeszcze kebab na Nałęczowskiej, zaraz przy skrzyzowaniu z Kraśnickimi. Najlepszy kebab w Lublinie, smakuje tak samo jak tureckie oryginały!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...