Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie był portier w tym czasie-skandal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Portier nie jest od myślenia za mieszkańców, jak się wpuszcza takiego złodzieja (a tak było w tym przypadku) to proszę mieć pretensje do siebie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co wszystkim wiadomo portier siedział i popijał kawkę ze starszą Panią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ważne  jak  złodziej  wszedł  na  budynek ,  a  biorąc  pod  uwagę jego wcześniejsze  poczynania było  to  kwestią przypadku .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rowery  wprowadzają  i  wyprowadzają ludzie  się zmieniają  a  złodziej  czyha 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złodzieja się nie upilnuje jest zbyt przebiegły ,za to policja w tym wypadku spełniła swoje zadanie  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego zakrywacie jego mordę?? niedawno go pokazywaliście...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I kij mu w ryj, kazać mu jechać nad zalew bez siodełka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiesz jaksię tam dostał, ty skąd z marsa mówisz poczta ulotki lub nawet nic czasami nie mówisz odrazu ktoś otwiera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym lublinie to wszyscy kradną, strach rower postawić i na chwile do sklepu pójść bo zaraz go nie będzie. Ot mi miasto, co z tego ze duże ale kot w nim mieszka? Rowery żeby krasć, co to za czasy, ja się ciesze że mieszkam w miejszym mieście, przynajmniej ludzie wychowani lepiej są i przez to mam bezpieczeństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zachęcam do odwiedzenia strony (przed "swidnik" proszę dopisać: "dodawanie linków zablokowane"): swidnik.naszemiasto.pl/artykul/kradziez-w-swidniku-16-latek-ukradl-z-garazu-wsk-e-bo,2269148,art,t,id,tm.html     :) a raczej :(  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli "dodawanie linków zablokowane", to proszę dopisać: hatetepe dwukropek dwa ukośniki :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O wypraszam sobie,mieszkam w lublinie od 36lat i nigdy nic mi nie ukradli,sama tez nie kradne,nie kazdy i nie wszyscy lublinianie to zlodzieje.... ciekawe ile swidnik ma zlodzieji,ktorzy i tak przyjada ukrasc do lublina...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...