Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tłumy na pogrzebie zamordowanego małżeństwa. "To dzieło szatana"

Utworzony przez Ewa, 18 grudnia 2014 r. o 15:41
Bywa,że szatan zamiata przed ołtarzem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*][*] Odpoczywajcie w pokoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieczny odpoczynek racz dać im Panie , a światłość wiekuista  niechaj im świeci . Niech odpoczywają w pokoju  wiecznym. Amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokazać ten artykuł i zdjęcia temu bydlakowi i tej morderczyni,może za kilka lat zrozumieją chociaż ktoś kto sie decyduje na taki czyn chyba niczego nie zrozumie.Beztialstwo,podlosc,brak zasad.Niech zgnija w pierdlu przed zakończeniem wyroku....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokazać ten artykuł i zdjęcia temu bydlakowi i tej morderczyni,może za kilka lat zrozumieją chociaż ktoś kto sie decyduje na taki czyn chyba niczego nie zrozumie.Beztialstwo,podlosc,brak zasad.Niech zgnija w pierdlu przed zakończeniem wyroku....
Zrozumieją ale do tego trzeba dorosnąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki Szatan??? ... Bóg tak chciał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro to dzieło szatana, to trzeba młodych wypuścić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bywa,że szatan zamiata przed ołtarzem
 
Jaki Szatan??? ... Bóg tak chciał.
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszne, jak można zrobić to własnym rodzicom. Ile razy jestem wściekła na własnych tyle razy bardziej potem jest mi z tego powodu głupio po prostu i przykro. Wyobrażam sobie co oni będą czuli jak te wszystkie emocje i zainteresowanie opinii publicznej już opadnie. To okropne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agnieszkę wspominał wicedyrektor szkoły Grzegorz Szyc a nie Maciej Kosik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie rozumiem jednego - skoro ojciec to były policjant i teraz oficer SG - to chyba do kur...nędzy jakąś sprawność fizyczną,czujność etc.powinien wykazywać-a nie jak piszą,że ta gówniara go dźgała a on złapał ją za rękę w obeonie ale puścił bo go uzgryzła-to jedno ugryzienie na takiego faceta - ma zaważyć na jego życiu???? Nie pojmuję tego. Rozumiem,że to atak nagły i on śpiący-ale to mundurowy - chyba jakieś szkolenie sprawnosciowe miał. W moim odczuciu ci funkcjonariusze na wysokich stopniach to aby odbębnić 8 h pensyjka na konto, i życie na poziomie- a żeby tyrac w terenie to wysyłają nowych,sami siedząc na stołkach. Imprezki,spotkania,pogaduchy i czujność uśpiona, synkowi da się kase,prezenty - i szafa gra. Popełnili błąd wychowawczy i słono za to zapłacili - ale też sa sobie winni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś jak dziecku coś nie odpowiadało to najwyżej uciekło z domu, aby się martwili, a dzisiaj się ich zabija. Dbali o niego, troszczyli się, stworzyli mu wspaniałe warunki zycia, a on za to ich zamordował. Nie mam Mamy i chociaż się z Nią sprzeczałam, dzisiaj dałabym wiele, aby znowu miała do mnie o coś pretensję, aby po prostu była. Nie wiem, czy do tego chłopaka dotarło co zrobił i KOGO stracił.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem matką trojga dzieci i zastanawiam się co się działo w głowie tych młodych ludzi,szczególnie w głowie syna? Gdzie leży problem i kto,kiedy i jaki popełnił błąd? Mój mózg nie ma takiej funkcji,żeby nawet próbować to zrozumieć, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie szukajcie wspólników odpowiedzialności w wymyślonym przez ludzi szatanie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
atak był z zaskoczenia..oni spali..może jak dostał pierwszy raz nożem to był oszołomiony..i czół ból wkońcu dostał cios w brzuch ..ciekawe jakbyście się bronili jakbyście byli na jego miejscu..?zresztą oni byli po pracy..a jak człowiek zmęczony to twardo śpi..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prof Kotarbiński twierdzi,  że jedną z przyczyn wykolejenia  jest nadmierny rozwój. Za rozwojem inteligencji musi nadążać rozwój emocjonalny. Niestety fundowanie 6 latkom inteligencji bez rozwoju emocjonalnego będzie skutkowało w przyszłości wykolejeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet jezeli ktore z nich sie obudzilo, to trudno aby sie obawiac wlasnego syna, ktory pozno wrocil do domu......Moze gdy nie cpali nie dokonali by tej zbrodni. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sukces szatana przejawia się własnie w takich osobach jak Zbigniew, który nie wierzy ze on istnieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziewczyna powinna przejsc bardzo dokladne badania psychiatryczne,gdyz za brak akceptacji nie dopomyslenia jest zaplanowanie zabojstwa dwoch osob.tylko czy biegli doloza staran i dopatrza sie czegokolwiek, znam przypadek gdzie syn planowal zabojstwo matki,zas jego kolega zapobiegl wszystkiemu okazalo sie ze 20-latek mial poczatki schizofreni.Shizofrenia dotyka ludzi w bardzo mlodym wieku a szczegolnie tych zdolnych, a jak wiadomo ta dziewczyna jest osoba zdolna i inteligentna. Miejmy nadzieje ze sie kiedys dowiemy jaki byl naprawde motyw tej zbrodni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe jest to iz ona dzielila sie swoimi myslami na fb zamieszczala tresci sugerujace planowanie tej zbrodni i nikt sie tego nie dopatrzyl, nie zapytal ja dlaczego zamieszcza tego typu tresci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...