Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Testy gimnazjalne 2013. Egzamin, język angielski, niemiecki (odpowiedzi, podstawowy, rozszerzony)

Utworzony przez leonbohater, 25 kwietnia 2013 r. o 10:54
za ile bd odp z egz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nigdy gimbusie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są już odpowiedzi do podstawowego arkusza. Było kilka grup http://goo.gl/gJasJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poda ktoś stronę na której można sprawdzić odpowiedzi z J. Angielskiego podstawowego ? Z góry bardzo wam Dziękuje :*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z angielskiego na rozszerzonym nie wyrobiłam się w czasie ;/ wedługmnie powinno być 90 min a nie 60
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na jakiej str sa odpowieedzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malinkaa napisał:
z angielskiego na rozszerzonym nie wyrobiłam się w czasie ;/ wedługmnie powinno być 90 min a nie 60
Też tak uważam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to było zajebiste łatwe ;o rozszerzony 30 min ;o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez kitu na rozszerzony angielski minimum 90 minut. 25 słuchania było gdzieś ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podstawowy był łatwy, ale na rozszerzonym nie zdąrzyłem..;.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lula napisał:
bez kitu na rozszerzony angielski minimum 90 minut. 25 słuchania było gdzieś ...
25 min na 2 zadania ze słuchania? w szoku chyba jesteś. u mnie większość wyszła 20 min przed końcem testu. był tak dziecinnie prosty że to jest koniec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co jeśli ja miałam w innej kolejności? Jest inny arkusz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fdsf napisał:
A co jeśli ja miałam w innej kolejności? Jest inny arkusz ?
no to miałaś to samo tylko w innej kolejności? ludzie, ŁEB ŚCIANA. nie wierzę, że wam tego nie mówili. nam z 50 razy powtarzali że nie ma sensu ściągać od innych bo i tak mają inaczej posegregowane pytania odpowiedzi. nie wiesz co dzisiaj pisałaś? BOŻE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma KTOŚ ODP DO TESTU Z JĘZYKA ROSYJSKIEGO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podstawowy to byl poziom podstawowki, 39/40 pkt. Rozszerzony jednak byl troszeczke ciezszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są już gdzieś odpowiedzi do angielskiego rozszerzonego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie rozszerzenie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
flapjack napisał:
no to miałaś to samo tylko w innej kolejności? ludzie, ŁEB ŚCIANA. nie wierzę, że wam tego nie mówili. nam z 50 razy powtarzali że nie ma sensu ściągać od innych bo i tak mają inaczej posegregowane pytania odpowiedzi. nie wiesz co dzisiaj pisałaś? BOŻE
Może łatwiej jest mi sobie przypomnieć, gdy mam taki sam arkusz? Jestem wzrokowcem i do tego dyslektykiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
flapjack napisał:
25 min na 2 zadania ze słuchania? w szoku chyba jesteś. u mnie większość wyszła 20 min przed końcem testu. był tak dziecinnie prosty że to jest koniec.
to nie wiem skąd ty się urwałaś/eś bo nie można wyjść przed końcem testu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej. No to jak tam po egzaminach? Kiedy będą odpowiedzi z języka rosyjskiego???;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...