Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ciekawe czy beda urodziwe ekspedientki bo najladniesze sa gdzie ? piszcie proponujcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy urodziwe. ale najmilsze są w biedronce w starym kraśniku. Bywam często i złego słowa nie mogę powiedzieć. A biedronka niedługo dostanie nowy budynek. Dla mnie super!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miasto sprzedaje działkę, inkasuje jednorazowo 1,8 mln zł, potem otwiera się kibelmarket, zatrudnia 20 osób, a w okolicy padają miejscowe sklepiki i pracę traci np. 40 osób. państwo płaci potem za nich ubezpieczenie, zasiłki itd. gdzie tu k.urwa jakieś przyszłościowe myślenie?! gdzie Tesco płaci podatki, kto na tym zarobi? czy nie można wprowadzić odpowiednich zapisów w warunkach przetargu? wiadomo, że rodzimi sklepikarze święci nie są i gdyby nie było konkurencji, to u nich masło 200 g kosztowałoby 7 zł, ale i na takie ceny znalazłyby się sposoby. a tak nic, tylko wyprzedawać, jednorazowo cieszyć się z miliona, a w 2012 roku wygaszać latarnie na kolejnych ulicach, "bo w budżecie nie ma środków". poczekajmy, aż będziemy płacić wspaniałomyślnie obiecaną przez tuska składkę na niemieckie i francuskie banki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiecie o co biega? burmistrz ma układy i zapewnie wział w " łape" jakies kilka groszy. ma w du*** ze inni straca miejsca pracy. przeciez mozna to przeciagac ludzie, blokada drogi, strajki, itd. gdzie ta solidarnosc o ktorej mowil i mowi lech wałęsa? jak zwykle sciema i klamstwo w kraśniku. ciekawe kto bedzie robil zakupy w tym tesco jak bedzie mniej kasy w budzetach rodzin, i mniej pracy w zapizdzialym kraśniku. chyba burmistrz i jego pacholki beda sie wybierac na zakupy. a ten teren to zapewnie naprzeciwko FŁT? miedzy cerfurem i kosciolem? zalosni jestescie rzadzacy w dziurze krasnik. pochodze z tamtad i widze tyle nie trafionych inwestycji ze powinniscie do ksiegi gunessa trafic. heheheheehehehhhe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie ciekawi natomiast jedno: już drugi supermarket powstaje w miejscu, gdzie znajdowały się koszary 24 pułku ułanów, dewastując zabudowę. Rodzi się więc pytanie: co na to wojewódzki konserwator zabytków ? Można tak, o po prostu wzmiankowany "kibelmarket" wybudować w każdym miejscu ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi się bardzo podoba jedna ekspedientka w Lidlu ! Ma taką śliczną buzię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i macie pana wlodarczyka i jego klike Sprzedac co sie jeszcze da a reszte ma w du*** Pieniazki z tesco starcza na droge asfaltowa dla pana stawiarskiego Brawo nie chcieliscie czubinskiego to zapier***ac na falszywego hrabiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tesco ma powstac na działce przy zbiegu ulicy Urzędowskkiej i Przechodniej. W tym samym miejscu, w którym miał pobudowac swoją nową siedzibę Urząd Skarbowy. Trochę szkoda terenów, które zajmują wciąż nowe markety, za ładnie nie wpisując sie w krajobraz, ale mamy wolny rynek. I nie ma co sie martwico naszych rodzimych handlowców. Nadgonią marżą. I oni sie nie martwią czy inni mają prace w tym miescie, czy mają za co kupować w ich sklepach za wygórowane ceny, to dlaczego inni, Ci co mogą znależć zatrudnienie, kupic taniej przy swoich skromnych budzetach mają troszczyc o jak najlepsze funkcjonowanie miejscowych sklepików.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jedno co mogę powiedzieć o burmistrzu Włodarczyku przy okazji tej informaci, to zadziwiają mnie jego oszczędnosci. Nie to , ze sprzedając działkę pozyskał prawie 2 miliony do budzetu, to jeszcze zaciągnał milonowy kredyt na pokrycie deficytu. I na co idą te pieniądze, jak nie widac, żeby cokolwiek robiło sie w tym miescie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Julek napisał:
A mi się bardzo podoba jedna ekspedientka w Lidlu ! Ma taką śliczną buzię
Nie tylko buzię, ale i figurę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Julek napisał:
A mi się bardzo podoba jedna ekspedientka w Lidlu ! Ma taką śliczną buzię
Ty mnie się nie podobasz .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A bardzo dobrze ze powstanie tesco dla ludzi tylko lepiej wieksza konkurencja nizsze ceny..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, ze bedzie tesko w Krasniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
egh, no ja byłam sceptyczna jesli chodzi o te markety ale jak niedawno w "małym, rodzinnym sklepiku" zapłaciłam za zwykłe mleko 3,20 to jednak przerzucam sie na markety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanawiam sie z czego tak sie cieszycie ,ze powstanie kolejny oboz pracy w waszym miescie.15 miejsc pracy,a ile ludzi straci w tym samym czasie prace.ile z tych 15 osob bedzie tak naprawde pracowalo 5 ,a reszta to beda seniorzy kierownicy na ktorych te 5 osob bedzie musialo zarobic .noi pensje kierownikow sa duzo wyzsze jak zwyklego pracownika.malo tego dostana ci pracownicy clapcarte z ktorej beda musieli sie tlumaczyc i pisac wyjasnienia skad maja punkty na niej ,czy przypadkiem nie nabijali sobie punktow w czsie pracy .oczywiscie rodzina tez w tym czsie nie moze przyjsc na zakupy ,bo pozniej trzeba bedzie udowodnic ,ze to akurat ktos z rodziny byl na zakupach .jeszcze troche to pracownicy tesco beda dostawali wyplate w talonach tesco ,zeby obowiazkowo robic zakupy w tej sieci,albo pensje w towarze ,ktory akurat nie schodzi ,bo jest drogi ,albo malo atrakcyjny.na zakupy bedziecie chodzic po pracy ,a ochrona na drugi dzien powie wam co kupowaliscie ,bo przeciez jestescie takimi samymi klientami po pracy jak wszyscy z tym wyjatkiem ,ze caly czas jestescie traktowani jak zlodzieje i obserwowani,bo normalny klient przyjdzie moze sie najesc ,napic zadarmo i wyjdzie niezauwazony przez ochrone .natomiast pracownik tesco jest caly czas obserwowany zarowno w pracy jak i po jej skonczeniu .nastepnego dnia dowiecie sie co bylo w waszym koszyku i czy czasami nie robicie za drogich zakupow.zycze powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie tez sie podoba. ma takie namietne usta:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja się pytam gdzie jest STREFA EKONOMICZNA w Kraśniku...bo są tam same pola zamiast hale produkcje i miejsca pracy dla ludzi z Kraśnika i okolic...ale za to zrobili po drugiej stronie urzędowskiej Street zalew...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w którym miejscu tu zaraz koło przychodni FŁT??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fabrykant napisał:
w którym miejscu tu zaraz koło przychodni FŁT??
Przeciez pisałam, ze u zbiegu ulic Urzędowskiej i Przechodniej w Koszarach, a koło przychodni FŁT ma byc market budowlany o wdziecznej nazwie 'mrówka'.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdaniem biednego obywatela miasta Kraśnika uważam, że bardzo dobrze że będzie tani sklep.Jak będę zarabiał godnie, to będę jeździł na zakupy do Londynu a tak i na zakupy w tanim sklepie brakuje.W dobie kryzysu i żałosnych zarobków jest to jedyna zdrowa alternatywa zakupów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...