Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

TAU INTERNET Biała Podlaska

Utworzony przez Ola, 22 maja 2014 r. o 14:30
Co sądzicie o tej firmie czy ktoś z was jest ich klientem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo słaba firma ,daj sobie spokuj.Zrobili mi montaż- porażka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czemu porażka ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma jak kazda inna, z znajomych duzo ludzi narzeka na uslugi. Podobnie z Ferlabem, z tym ze tutaj jeszcze gorzej - internet jest albo go nie ma - wiecej go nie ma. Jest jeszcze Inster i PC Serwis Komputer, o tej pierwszej za wiele nie wiem zas druga firma dziala dosc dobrze wg kilku osob.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAU - obiecują złote góry a jak się już podłączysz jest tylko ciągnięcie na siłę umowy i dymanie na kasę. Bo z jakąkolwiek jakością i kultura obsługi ta firma nie ma nic wspólnego :( 2 lata temu uwolniłem się od nich i jestem zadowolonym użytkownikiem ferlaba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta Firma to oszukanstwo .Daj spokoj .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam internet i telewizje z tau i jestem bardzo zadowolona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam swiatlowod od tau i wszystko działa bez zarzutu, miałem wcześniej telewizję w vektrze i uważam że w tau łatwiej uzyskać informacje dotyczące usług
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korzystam z usług tej firmy od 2 lat i uważam, iż są konkurencyjni cenowo, a switlowod lepszego łącza w Białej nie znalazłam. Minus-nie wszędzie maja sieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja miałem od nich Internet przez kilka lat, ale ich traktowanie klienta jest na takim poziomie, że radze wszystkim - Z DALEKA OD NICH!!!!! Razem z końcem umowy nagle Internet przestał działać, oczywiście jak przedłużę umowę to dadzą lepszy, dzwoniłem przez trzy miesiące co kilka dni i za każdym razem ktoś miał oddzwonić, albo dali komórkę do instalatora, który nigdy nie odebrał telefonu ani nie oddzwonił. Jedno wielkie że-nu-a. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra ta forma to jedno wielkie dn! Nie dość że nie mogę przenieść tego guwnianego internetu w nowe miejsce zamieszkania, to jeszcze mam zapłacić 3 miesiące wypowiedzenia tej chorej firmy! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam telewizję i internet od tau od 5 lat, najlepsza obsługa i jakość w Białej. Polecam z czystym sumieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam telewizję i internet od tau od 5 lat, najlepsza obsługa i jakość w Białej. Polecam z czystym sumieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam, lepszej firmy w Białej nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam telewizję i internet od firmy tau od 2 lat i do tej pory nie było żadnych problemow (blok na Sapieżyńskiej). Polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam, mam telewizję i internet w tej firmie, działa super. Ostatnio miałem problem z sygnałem telewizji, awaria została usunięta od razu po zgloszeniu awarii. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie NIE polecam korzystania z jakichkowiek usług jakie oferuje ta firma oraz odradzam wysyłanie  tam Cv.. ostrzegam jako były pracownik. Niestety więcej napisać nie mogę. Z całego serca odradzam. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedawno podpisałem umowę na internet. Światłowód miał być położony jesienią zeszłego roku , zrealizowane zostało na początku kwietnia br. ale wiem coś o niektórych przyczynach ( np. klienci , których nie przwidywano wczesniej i bardzo istotne zmiany formalno -prawne) więc brak zastrzeżeń. Wstępny kontakt bardzo przyjazny i rzeczowy.Pierwsza umowa z firmą na udostępnienie terenu działki dla budowy przyłącza do mojego domu nie zobowiązywała mnie do nawiązania później współpracy. Zgodnie z tą umową kabel został doprowadzony do muru domu, zabezpieczony i pozostawiony z niezbędnym zapasem. Od chwili podpisania kolejnej umowy (na dostarczanie internetu) po około 2 tygodniach kabel został wprowadzony do domu i usługa uruchomiona. Nastąpił poślizg jednodniowy w instalacji ale to nie problem.  Jeśli ktoś nigdy niczego nie budował, choć częściowo własnymi rękoma, to może tego nie rozumieć. Firma wystawiła fakturę ze stosowną korektą. Na razie tyle wiem i na tej podstawie polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...