Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
zgadzam się w zupełności miejsce galerii nie jest w centrum miasta. Tak samo jak miejsce targu i powinni jak najszybciej zrobić porządek z tym syfem pod zamkiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może w końcu na targu będą normalne ceny,bo do tej pory, to często było nawet drożej niż w galerii.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tarasów będą mieć blisko na trag po fajeczki i spirytusik :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki 'zagraniczny biznes" jak to mówi pani z targu. Większość firm to polskie firmy , "BUDA 'jest tylko 'zagranicznych" jeśli w Unii Europejskiej są granice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Pani Krysia to chyba nie była dawno w galerii, twierdząc, że tam właśnie sprzedaje się same chińskie buty a u niej na targu rzekomo polskie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polskie firmy szyją głównie w Chinach a to co u nas jest szyte jedzie do Włoch , więc nie ma znaczenia gdzie kupimy . Na targu tanio nie jest , wole troche dopłacić za lepszą jakość albo wcale nie kupować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tarasy, galerie.... a gdzie kurwa przemysł? Produkacja jakaś? No taaa... w Chinach. Tu penk tynk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie na targu pod zamkiem mają takie ceny w jednej galerii jest taniej , a po za tym mają szmaty z poprzednich lat które już dawno z mody wyszły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie sądzę żeby "tarasy zamkowe" w jakikolwiek sposób zagroziły sprzedawcom z targu. Ludzie chodzą tam gdzie jest taniej a w galerii z pewnością ceny będą dość wysokie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te biedne kobiety gadają takie bzdury że hej. Poziom ekonomii polskieego wspołeczeństwa to dno i tona mułu. Jaki aquapark....jak 1 km dalej kończą basen z funkcją rozrywkową. Jaka budowa miasta na terenie prywatnym co jest prawnie zabronione. Jaka budowa zakładów pracy przez  miasto. Ci  ludzie nie mają minimalnej wiedzy na temat państwa. Oni dalej żyją Gierkiem i komuną gdzie państwo za nich wszystko zrobiło. Lublin nie ma przemysłu bo nie ma dostępności komunikacyjnej ani s12 s17 czy s19 praktycznie nie istnieją. Nie ma tu szybkiej trasy kolejowej nawet te 160 km/h. To wszystko ma być koło 2022-2023.Lotnisko dopiero jest w powijakach. Lublin po wojnie znalazł się na uboczu. Przede wszystkim odbija się nam brak dużego Lwowa, wtedy bylibyśmy na drodze Lwów-Wawa. Brak Lwowa wygenerował powstawanie konkurencji w Rzeszowie. My tylko mamy tanią siłę roboczą. Nie leżymy na szlaku jak Łódz, obok nie ma tu węgla, nie ma dostępu do morza czy dużych rzek. Wiejska ludność jest mentalnie 100 lat do tyłu.Nie ma innych dużych ośrodków tylko pola i pola. To skąd przemysł skąd innowacje jak tu słoma wystaje z butów na kilometr. Za komuny też milieśmu pecha gdybyśmy dostali azoty a nie ursusa lub inną branżę jak opony a nie fsc to byłaby robota a tak jej niee ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moja noga tam nie postanie. Precz z miliarderami którzy odbierają chleb maluczkim aby zaspokoić swoje chore żądze posiadania kolejnego jachtu czy samolotu albo pałacu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie na targu pod zamkiem mają takie ceny w jednej galerii jest taniej , a po za tym mają szmaty z poprzednich lat które już dawno z mody wyszły.
a niby w galerii to moda-powyciągane! szmaty na wieszakach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sprzedaję solidne buty od polskich producentów, a w takich galeriach jest głównie chińska taniocha - twierdzi pani Krystyna.  Tzn jakich?jacy to sa producenci. W polsce moze 5-6 producentów dobrego obuwia.  w centrach handlowych jest BADURA, WOJAS, RYŁKO. czy te marki sa na bazarze? to sa 100% Polskie buty produkowane w Małopolsce. Chinszczyzna jest czesciej na bazarze. Nie jestesm jakimis adoratorem galerii handlowych ale dobre polskie buty mozna teraz kupić niestety tylko w galeriach handlowych i kilku wybranych sklepach w miescie poza galeriami.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejsce galerii jest na obrzeżach miasta... tak, a szpecących bud jak favele, w centrum miasta... to jest rozumowanie... Te wszystkie budy dawno powinny zniknąć z terenów, gdzie można by przywrócić ład oraz urozmaicić je piękną architekturą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Długo byłam przeciwna galeriom, dopóki córka nie wyciągnęłą mnie na rekonesans. W galeriach jest sporo polskich producentów, którzy oferują sezonowe wyprzedaże na poziomach, których nie zaoferuje targ, bo przecena rzędu 40% "w budzie" nie wchodzi w grę. Tylko 5 złotych na czekoladę. Poza tym ceny są naprawdę porównywalne w większości przypadków, poza jakimiś topowymi markami. Obiektywnie rzecz ujmując, na targu można sobie coś zamówić np przy braku rozmiaru, ale prawda jest taka, że każdy stragan oferuje bardzo podobne, jesli nie identyczne rzeczy, a w galeriach jednak jest nieco większy wybór fasonów. Także z całą sympatią dla handlarzy - klient mając mało pieniędzyw kieszeni wybierze wyprzedaż w galerii i nie będzie zastanawiałsię czy wspiera rodzimy biznes. Na takie przemyślenia może sobie pozwolić ktoś kto ma nadwyżki finansowe, a nie ktoś, kto przelicza, że na wiosnę musi unrać dwoje dorosłych i dwoje nastolatków.  No taki mamy klimat....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie same bananowe towarzystwo się pojawi. Będzie dodatkowo gdzie się włóczyć. a ceny pewnie będą mieli wyjebane w kosmos!!! i niby -30% żeby skusić ;) a na starym bazarze i tak najlepiej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram przedmówców! Od kilku lat robię zakupy na wyprzedażach w galeriach. Mam świetne ciuchy kupione czasem za 1/3 pierwotnej ceny, czegoś takiego nikt nam nie zaoferuje na targowisku. Podobne jest z obuwiem skórzanym i kosmetykami. Nie dalej jak miesiąc temu kupiłam piękne botki za 119 zl, cena pierwotna 279 zł. Piękne skórzane, porządne i wygodne. Poza tym jakość większości targowych ubrań niestety pozostawia wiele do życzenia. Jeżeli kupimy coś taniego i o kiepskiej jakości tak naprawdę tracimy dwa razy, bo tak czy inaczej będziemy musieli ponownie wydać kolejną kwotę na zakup porządnej rzeczy. Niestety takie mamy czasy, kto się nie rozwija ten stoi w miejscu... trzeba się zmierzyć i odnaleźć w otaczającej nas rzeczywistości która zmienia się w ekspresowym tempie. Życzę oczywiście sukcesów zarówno handlarzom z targowiska jak i najemcom nowej galerii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Targu Pod Zamkiem wszytko już jest zacofane w kwestii towaru , rozwoju sprzedających i wyglądu tego targowiska. W galerii jest ładnie,czysto, obsługa na poziomie, natomiast na Targu łapanki , niemiła obsługa,a przede wszystkim opryskliwość handlujących w szczególności w pawilonie 173 tam najgorszemu wrogowi nie polecam zakupów , pani nachalna , chamska, kupujesz albo spier.. ja wychodząc myślałam, że jej przywale na początku sama wciąga do pawilonu a później ma pretensje ,że się nic nie kupiło, także z daleka od tej pani. Popieram osobę która napisała że  galerie powinny być w Centrum a Targ Pod Zamkiem powinien zniknąć po pierwsze szpeci Lublin , a po drugie uwłacza lublinianom , brak kultury i inteligencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdarza mi sie kupować cos pod Zamkoem, jakies drobiazgi np. skarpetki. Nie podzielam opinii co do sprzedawców, a moze ja mam szczęście, bo trafiam zawsze na bardzo miłe panie. Z tym ze, na poważniejsze rzeczy chodzę do galerii. Liczy sie dla mnie chociażby możliwość przymierzenia, przejrzenia sie w lustrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tej pani co mowiła o sklepach na obrzeżach miasta to chyba chodziło o hipermarkety type leclerc czy tesco a nie o galerie tego typu, które wręcz pełnią funkcję miastotwórczą w przeciwieństwie do obskurnego targu, który przypomina azję. Tekt o zbudowaniu tam aqaparku pozostawiam bez komentarza, dziennikarze by mogli przesiewać trochę to co ci ludzie mówią a nie byle więcej tekstu było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...