Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

tani, dobry hosting - opinie

Utworzony przez mariant, 24 kwietnia 2013 r. o 00:00
Czy ktoś z Was korzystał może z usług firmy 2hi.pl ? Bo ceny wydają mi się przystępne, ale nie chce brać kota w worku przyslowiowego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie znam tej firmy, z hostingu korzystałam tylko raz w życiu, ale o ile pamiętam to tamta firma nazywała sie hekko, byłam zaowolona, bo było w miarę tanio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POTRZEBUJESZ KASY WEJDŹ NA STRONE http://org-epost.com...ook28564031.php "Kurs pracy dodatkowej ONLINE12" Cel- Stały dochód. POLECAM!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tani hosting w OVH masz i chyba najtańsze domeny. Zależy do czego chcesz ten hosting jaka na zwykłą stronke to wal śmiało do ovh jak coś ambitniejszego to wszystko tylko nie OVH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja kiedyś korzystałam z cba darmowy chyba do jednej domeny no ale z końcówką cba dobry dla studentów do projektów i testów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli hosting to świeżak, to raczej odradzam. Jest mnóstwo hostingów, które istnieją od lat, mają dobry support, a kosztują bardzo mało. W Hekko masz konta za 40 zł, a hosting to pewniak, więc po co brać się za jakiegoś anonima?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z 2hi nie korzystałem, więc się nie wypowiem. Z tanich hostingów mogę polecić Altblue. Za 25 zł rocznie są konta o pojemności chyba 4GB z polskim panelem. Jak na początek to w zupełności wystarczy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam hosting w http://ovl.pl/hosting-www, jak dla mnie wystarczające parametry, bardzo dobre ceny, a co najważniejsze znakomity support. Chętnie pomagają, bardzo dobry kontakt zarówno mailowy jak i telefoniczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyznam, że nie korzystałam. Ceny faktycznie korzystne. Jednak zwróć uwagę na transfer roczny. Przy "ciężkiej" stronie i dużej liczbie wejść, możesz wyczerpać limit. Tak czy inaczej spróbowałabym choćby ze względu na niską cenę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli hosting to świeżak, to raczej odradzam. Jest mnóstwo hostingów, które istnieją od lat, mają dobry support, a kosztują bardzo mało. W Hekko masz konta za 40 zł, a hosting to pewniak, więc po co brać się za jakiegoś anonima?
  też korzystałem z hekko i nie było żadnych problemów z hostingiem i serwisem. mogę polecić z czystym sumieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja korzystam z netmark i jest ok, dosyć niska cena i bez problemów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyznam, że nie korzystałam. Ceny faktycznie korzystne. Jednak zwróć uwagę na transfer roczny. Przy "ciężkiej" stronie i dużej liczbie wejść, możesz wyczerpać limit. Tak czy inaczej spróbowałabym choćby ze względu na niską cenę.
100 GB transferu w miesiąc, to przy mojej stronie firmowej, którą mam właśnie na hostingu w ovl.pl nie do wykorzystania, jak ktoś ma większe forum czy portal, to może w miesiąc tyle zużywa... ale wiem, że u nich bez problemu można dokupić niedrogo dodatkowy miesięczny transfer. Ja na razie jestem zadowolony :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
unikaj ovh, ja miałem sporo problemów z tym hostingiem i ich serwisem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam hostinghouse lub lokoz, mają najniższe ceny na rynku i stabilny hosting.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcześniej już ktoś pisał , zależy do czego potrzebny ten hosting . Osobiście korzystam z kilku ale sprawdzonych starszych firm. Jeżeli nie zależy ci na jakiś rewelacjach to poszukaj darmowego nie które są dosyć ciekawe i maja nieezłe opinie użytkowników .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darmowych na pewno nie polecam, bo wiąże się to z dużą ilością reklam. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodatkowo na darmowym pliki mogą zniknąć, bo była jakaś awaria i są nie do odzyskania... Nie płacisz, nie możesz żądać tego co przy płatnym hostingu i do tego reklamy nie wyglądają zbyt profesjonalnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba zaden hosting nei da gwarancji 100%. Praktycznie nigdy nie da sie takiej dac. Ja siedze od 2 lat na ddr.pl, nigdy mi  sie nic nie przydazylo ale pomimo tego ze robia backup dmucham na zimne i sam robie backup co tydzien
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja od wielu lat korzystam z hekko, wg mnie bardzo dobra jakość za małe pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darmowych na pewno nie polecam, bo wiąże się to z dużą ilością reklam.   
  Ale są też darmowe hostingi bez reklam.
Ostatnio edytowany 27 października 2013 r. o 13:18
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...