Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tajemniczy klient wyruszy do sklepów spożywczych

Utworzony przez Fazi, 20 października 2014 r. o 10:23 Powrót do artykułu
Czego ma dotyczyc ta krytyka? Tego, że sprzedano alkohol osobie pełnoletniej? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sprawdzą koniecznie sklep RAZEM przy ul. Niepodległości 7D. Tam zawsze sprzedają nieletnim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez sensu , przecież sprzedawca ocenia małolata na oko zawsze może powiedzieć że ocenił na 18-ście i w tym przypadku będzie miał rację , a taka pokazóweczka to po kiego ? Jak smarki chcą kupić pryte albo browara to i tak kupią.Zawsze się znajdzie menel co za piwo kupi flaszke dla małolatów. Prowokatorzy się znaleźli cudzym kosztem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdaje się, ze w przypadku wszelkich wątpliwości  sprzedawca  ma  obowiązek zażądania dokumentu. Ode mnie, po raz ostatni,  ekspedientka  chciała dowodu kiedy  miałam 35 lat. To było nawet  fajne, i obydwie żeśmy się uśmiały :)   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całkowicie bez sensu... Trzeba było podstawić jakiegoś 17 latka. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajna płaca za taką robotę, powinna być stawka za godzinę (czyli np.5zł/h) a nie za każdą "akcję" aż tyle pieniędzy (w ciągu 1h można obskoczyć kilka pkt.)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajna płaca za taką robotę, powinna być stawka za godzinę (czyli np.5zł/h) a nie za każdą "akcję" aż tyle pieniędzy (w ciągu 1h można obskoczyć kilka pkt.)
16 złotych brutto, to jakieś 12 złotych netto. plus opłata za bilet MPK (trzeba dojechać) wychodzi 9 złotych netto. Na jedną wizytę trzeba zaplanować jakieś 1,5 godziny plus czas na przygotowanie raportu z wizyty. Ile wyjdzie za godzinę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ode mnie wciaz chca dowodu, mimo 24 lat... niby wygladam na 16 lat ale pytanie, czy taka akcja cos zmieni? nie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo proszę o przyjazd na Czuby Osiedle Skarpa w Olmaxie - U Stacha można kupić wszystko o każej porze w każdym stanie upojenie na tzw. zeszyt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chamstwo, kasa powinna pójść na alkohol! 'Zapomniałem portfela' a nie prościej się przyznać, że to z tej akcji? żal, jak zwykle w dodatku mieszają w to kościół, spalić zakrystię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naciągacze  i złodzieje niech robią takie akcje za swoje pieniądze albo znajdą wolontariuszy, jak mają szczytny cel, a ratusz rozdaję nie swoją kasę jak im się podoba (pewnie swoim). 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale manipulacja . Takim artykółem ostrzega się handlowców , a potem się kontroluje . Kpina . Może niech napiszą kiedy , o której i u kogo będzie kontrola . To są jaja a nie kontretna akcja .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chamstwo, kasa powinna pójść na alkohol! 'Zapomniałem portfela' a nie prościej się przyznać, że to z tej akcji? żal, jak zwykle w dodatku mieszają w to kościół, spalić zakrystię
zakrystia, czy to pochodzi od słowa Krystus? mamy doczynienia z ... ? Tajemniczy klient, który mówi kim, bez sensu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KU...wa!!! na h,,, taka akcja???!!! co ona da??? ...a da cale G. Lepiej byscie pomogli biednym samotnym matkom i innym ktorzy wpadli w beznadzieje zycia. ale nie lepiej wydac na jakas glupia akcje...zenujacy pomysl. ...i jeszcze jedno jak nieletni chce alkohol to i tak go zdobedzie zadna akcja tego nie zmieni...wywalenie pieniedzy w bloto to jest jak dla mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież każdy już wie co zrobić, żeby mieć w szybki sposób dowod osobisty. Wersja kolekcjonerska jest na to sprytnym sposobem. Pamiętajcie, że na fastidcard com jest najtaniej, wystarczy tylko mieć kod promocyjny 84NA7R5B, a wszystko z upustem o 10 procent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...