Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

SzukamMilionera.pl, czyli studentka szuka milionera

Utworzony przez karo#maus, 31 lipca 2010 r. o 23:55 Powrót do artykułu
zwykłe k**estwo... i tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny sposób na zdobycie danych osobowych zamożnych ludzi do późniejszego wykorzystania przez grupy przestępcze. Zarejestrowanym panom gratuluję głupoty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazda to k...Tylko cena wieksza lub mniejsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fix napisał:
Kazda to k...Tylko cena wieksza lub mniejsza.
Ot wszystko w temacie. Zgodzę się z kolegą. Pitu pitu a tymczasem dorabia taka suczka rogi za plecami. Szanujcie się dziewczyny, jeżeli chcecie by ktoś was szanował. Jedyne co umiecie ciągnąć profesjonalnie to kasa moje panie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ważne kto mnie będzie walił.Ważne żeby zrobił mi dobrze i żebym nie musiała rano do roboty wstawać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ania napisał:
Nie ważne kto mnie będzie walił.Ważne żeby zrobił mi dobrze i żebym nie musiała rano do roboty wstawać.
Nie za dużo wymagasz? Chcesz, żeby cię walić za kasę i jeszcze robić dobrze? Za kasę to ty masz mi robić dobrze. Ja mam przyjemność a ty masz kasę. Podduszanie, sikanie na twarz, scat - musisz do tego wszystkiego przywyknąć jeśli chcesz budzić się rano i nie iść do pracy (pracować będziesz w nocy - dupą i wszystkim innym czym trzeba:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brat Simona Mola będzie w sam raz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem mężatką moje małżenstwo sie rozpada fajnie by było byc takim kopciuszkiem ale to wszystko tylko tak pieknie wygląda.Obawiam sie tylko ze to moze byc za wysoka cena niewiem czy bym potrafiła znosic zachcianki niekiedy oblesnego faceta,ale przygoda by mi sie przydzła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karo#maus napisał:
zwykłe k**estwo... i tyle w temacie.
Zastanow sie, co piszesz, kazda kobieta chce zaradnego faceta, nic w tym zlego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łowca idiotów napisał:
Świetny sposób na zdobycie danych osobowych zamożnych ludzi do późniejszego wykorzystania przez grupy przestępcze. Zarejestrowanym panom gratuluję głupoty!
Ale bzdury, ten serwis jest przeciez anonimowy! Poradz milionerom, zeby nie zakladali kont w bankach (bo przeciez pracownicy banku sie dowiedza...), nie kupowali drogich samochodow, mieszkan, domow, nie wyjezdziali na wczasy, i nie chodzili do drogich restauracji. Powinni tez zlikwidowac swoje firmy lub zrezygnowac z piastowanych stanowisk. Gratuluje glupoty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fix napisał:
Kazda to k...Tylko cena wieksza lub mniejsza.
Kazdy ma taka kobiete, na jaka zasluzyl. Jesli takie jest twoje doswiadczenie, to wspolczuje(:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ania napisał:
Nie ważne kto mnie będzie walił.Ważne żeby zrobił mi dobrze i żebym nie musiała rano do roboty wstawać.
Raczej nie jestes Ania, tylko jakis sfrustrowany Józio. Widać, ze twoja zona do roboty wstawać musi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beata napisał:
Jestem mężatką moje małżenstwo sie rozpada fajnie by było byc takim kopciuszkiem ale to wszystko tylko tak pieknie wygląda.Obawiam sie tylko ze to moze byc za wysoka cena niewiem czy bym potrafiła znosic zachcianki niekiedy oblesnego faceta,ale przygoda by mi sie przydzła.
Dlaczego oblesnego? Milionerzy sa zazwyczaj bardziej przystojni niz nie milionerzy... Poznaj choc jednego, to sie przekonasz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kase fiskalna na d...upe i interes sie skonczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcesz poznać ku***szona to idź do agencji towarzyskiej. Efekt będzie taki sam jak na tym portalu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łowca idiotów napisał:
Świetny sposób na zdobycie danych osobowych zamożnych ludzi do późniejszego wykorzystania przez grupy przestępcze. Zarejestrowanym panom gratuluję głupoty!
To bardzo dyskretny serwis, nie pytaja o zadne identyfikowalne dane. Nie przyjeli cie, czy prowadzisz konkurencyjna stroniczke ktora przez nich podupadla?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy to kobieta jest k... bo szuka bogatego mezczyzny? He, tylko nieudacznik moze tak napisac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Chcesz poznać ku***szona to idź do agencji towarzyskiej. Efekt będzie taki sam jak na tym portalu.
Widac, ze jestes czestym gosciem tych agencji hehe... Nie idz do agencji choc przez miesiac i poszukaj kobiety w inny sposob, chocby na tym portalu, dobrze ci to zrobi:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łowca idiotów napisał:
Świetny sposób na zdobycie danych osobowych zamożnych ludzi do późniejszego wykorzystania przez grupy przestępcze. Zarejestrowanym panom gratuluję głupoty!
Przeciez poza adresem emailowym ten serwis nie prosi o zadne dane osobowe. Czlowieku, upadles na glowe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karo#maus napisał:
zwykłe k**estwo... i tyle w temacie.
Nie przyjeli cie do serwisu...? Za brzydka czy za malo zarabiasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...