Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

szukam starszej kochanki

Utworzony przez lbn20, 26 października 2014 r. o 17:49
Jestem przystojnym, 30 letnim blondynem, 192 cm wzrostu, 92 kg. Szukam starszej ode mnie kochanki. Pisz nie pożałujesz;-) konkret20@o2.pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przystojny 30 latek bez problemu znalazł by kobietę(kochankę) :)Tylko fajtłapa poszukuje na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Jestem przystojnym, 30 letnim blondynem, 192 cm wzrostu, 92 kg. Szukam starszej ode mnie kochanki. Pisz nie pożałujesz;-) konkret20@o2.pl  
 
  Jestem przystojnym, 30 letnim blondynem, 192 cm wzrostu, 92 kg. Szukam starszej ode mnie kochanki. Pisz nie pożałujesz;-) konkret20@o2.pl  
Hello Przystojniaku :-P  "Przeleć mnie w tej koniczynie..." :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On nie zna... tej piosenki :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli tu odpowiednia pani się nie znalazła, spróbuj na  paylove.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tego jeszcze nie grali. Szukać kobiety na forum. :)   szamba betonowe Opolskie
Ostatnio edytowany 31 lipca 2015 r. o 21:37
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętna jestem na seks z mężczyzną bez sponsoringu, mój email: renata.seks@interia.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heeej, Jestem studentką, mam 24 lata, szukam faceta który zaspokoi moje pragnienia. Jestem bardzo napaloną osobą która potrzebuje dużo seksu. Mam nadzieję że znajdzie się tutaj jakiś fajny męzczyzna :) Kontakt Mail : korneliakornelka2@wp.pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kornelia paylove.pl tam znajdziesz wielu chętnych panów, uwielbiających seks:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heeej, Jestem studentką, mam 24 lata, szukam faceta który zaspokoi moje pragnienia. Jestem bardzo napaloną osobą która potrzebuje dużo seksu. Mam nadzieję że znajdzie się tutaj jakiś fajny męzczyzna :) Kontakt Mail : korneliakornelka2@wp.pl  
Kornelia, jeśli jesteś rzeczywiście studentką, to zainwestuj w słownik poprawnej polszczyzny bo nie zostaniesz magistrem (ani nawet licencjatem lub inżynierem). :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do łużka nie potrzeba ortografii   Deska tarasowa Kielce
Ostatnio edytowany 29 stycznia 2016 r. o 19:37
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć mam na imię Ania, szukam mężczyzny do stałych spotkań, na drinka, do kina, seks, mieszkam sama więc możemy spotykać się u mnie, bardzo lubię seks, zainteresowany zadzwoń 665984725
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...