Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szukam krawcowej, stałe zlecenia!

Utworzony przez LOOK, 23 kwietnia 2014 r. o 13:37
Szukam krawcowej z doświadczeniem, nie bojącej się wyzwań do stałej współpracy. Ciągłość zleceń!!!! Zapraszam  szycieinfo@vp.pl    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dasz (oczywiście po okresie próbnym) umowę o pracę na czas nieokreślony ze wszystkimi świadczeniami z płatnym urlopem i z trzema dniami urlopu na żądanie tak jak jest w pracy państwowej i w krajach europy zachodniej to się zgodzę. Jeżeli nie to spadaj frajerze prywatny przedsiębiorco-wyzyskiwaczu!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani już dziękujemy. Po poziomie wypowiedzi widać jakim byłaby Pani pracownikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dasz (oczywiście po okresie próbnym) umowę o pracę na czas nieokreślony ze wszystkimi świadczeniami z płatnym urlopem i z trzema dniami urlopu na żądanie tak jak jest w pracy państwowej i w krajach europy zachodniej to się zgodzę. Jeżeli nie to spadaj frajerze prywatny przedsiębiorco-wyzyskiwaczu!!!
To jak chce sobie uszyć 4 kiecki w miesiącu, prywatnie to też mam zatrudniać krawcową????? Buahahahha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak chce sobie uszyć 4 kiecki w miesiącu, prywatnie to też mam zatrudniać krawcową????? Buahahahha
Nie musisz zatrudniać krawcowej ale ten prywatny przedsiębiorca-wyzyskiwacz napisał że ma ciągłość zleceń. Więc nie zatrudniając tej krawcowej łamie prawo i powinien za to być surowo ukarany. Ciekawe czy taki prywatny przedsiębiorca wyzyskiwacz opłaca wszystkie podatki??? Urząd Skarbowy powinien dokładnie przyjrzeć się takim prywatnym przedsiębiorcom-wyzyskiwaczom i za każde uchybienie karać tych , którzy oszukują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem prywatnym przedsiębiorcą. A "ciągłość zleceń " oznacza raczej kilka ciuchów w miesiącu na potrzeby własne niż jakąś tam produkcję masową. Szukam Pani która pracuje w domu a nie do szwalni. to nie jest oferta pracy!!!! A raczej poszukiwanie dobrej krawcowej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze aktualne ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Szukam krawcowej z doświadczeniem, nie bojącej się wyzwań do stałej współpracy. Ciągłość zleceń!!!! Zapraszam  szycieinfo@vp.pl witam jestem zaintresowana oferta szycia mam doświadczenie w szyciu ode odziezy lekkiej po ciężką tylko jeden minus Mieszkam w poznaniu Podam swoj numetrkom.609846617 pozdrawiam Wioletta Piskorska
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukam krawcowej z doświadczeniem, nie bojącej wyzwań!!! Do stałej współpracy!!. Ciągłość zleceń!!! Zapraszam :) czekam.  Jestem z zgierza mój nr 888-805-862
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...