Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szukam dobrej szkoły policealnej w Zamościu!

Utworzony przez viola, 30 marca 2015 r. o 09:20
Poszukuję szkoły policealnej , która ma jakieś ciekawe kierunki?  Ma ktoś jakieś propozycje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma dobrej szkoły policealnej. Dobre są tylko studia i to z reguły nie te zamojskie. Już lepsza zawodówka, albo technikum. Ale skoro już skończyłaś szkołę średnią to najlepsze chyba będzie Medyczne Studium Zawodowe na Partyzantów. Pozdrawiam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowe Kierunki już od 2 Kwietnia!!!                         Nie trać czasu na szukanie szkoły, która nie da Ci pewnej przyszłości. Poszukaj placówki, która nie tylko pozwoli Ci rozwijać pasje, ale także przygotuje do otwarcia własnej działalności.    Dobra szkoła to spokojna przyszłość – pomyśl o tym już dziś.   Ofert na rynku edukacyjnym jest wiele, jednak nie tak atrakcyjne, jak u Nas.   Technik dentystyczny  Higienistka stomatologiczna Terapeuta zajęciowy Technik masażysta Technik rachunkowości Technik BHP Florysta Opiekun meedyczny   Zapraszamy do polubienia naszej strony na Facebooku profil; Centrum Szkół Akademickich       Czekamy na was  przy, ul. Partyzantów 59/1   budynek "BASZTA" (wejście od strony banku) tel. 84 534 11 78, tel. kom. 602 146 329      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowe Kierunki już od 2 Kwietnia!!!                         Nie trać czasu na szukanie szkoły, która nie da Ci pewnej przyszłości. Poszukaj placówki, która nie tylko pozwoli Ci rozwijać pasje, ale także przygotuje do otwarcia własnej działalności.    Dobra szkoła to spokojna przyszłość – pomyśl o tym już dziś.   Ofert na rynku edukacyjnym jest wiele, jednak nie tak atrakcyjne, jak u Nas.   Technik dentystyczny  Higienistka stomatologiczna Terapeuta zajęciowy Technik masażysta Technik rachunkowości Technik BHP Florysta Opiekun meedyczny   Zapraszamy do polubienia naszej strony na Facebooku profil; Centrum Szkół Akademickich       Czekamy na was  przy, ul. Partyzantów 59/1   budynek "BASZTA" (wejście od strony banku) tel. 84 534 11 78, tel. kom. 602 146 329
Taa... Już to widzę jak to będzie z tą robotą. Nie chcę was dyskredytować, macie prawo się reklamować. Ja np. w 2008 roku skończyłem Wydział Elektryczny (Politechnika Lubelska) i od skończenia studiów cały czas pracuje fizycznie (głownie budowy). Robię np. przy układaniu kostki brukowej przy czym to samo robią ludzie po szkole podstawowej. Już to widzę jak technicy rachunkowości i bhp-owcy znajdą pracę w biurze skoro ludzie po studiach jej nie mają. Jedyny ciekawy zawód  z waszej oferty to mi się wydaje być opiekun medyczny (społeczeństwo się starzeje) tym bardziej że chyba teraz nawet salowa w szpitalu lub opiekunka w DPS-ie musi mieć takie wykształcenie. Tak czy inaczej powodzenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taa... Już to widzę jak to będzie z tą robotą. Nie chcę was dyskredytować, macie prawo się reklamować. Ja np. w 2008 roku skończyłem Wydział Elektryczny (Politechnika Lubelska) i od skończenia studiów cały czas pracuje fizycznie (głownie budowy). Robię np. przy układaniu kostki brukowej przy czym to samo robią ludzie po szkole podstawowej. Już to widzę jak technicy rachunkowości i bhp-owcy znajdą pracę w biurze skoro ludzie po studiach jej nie mają. Jedyny ciekawy zawód  z waszej oferty to mi się wydaje być opiekun medyczny (społeczeństwo się starzeje) tym bardziej że chyba teraz nawet salowa w szpitalu lub opiekunka w DPS-ie musi mieć takie wykształcenie. Tak czy inaczej powodzenia...
Ale z ciebie prostak. I na dodatek nieudacznik...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również uważam że kierunki medyczne będą miały w najbliższym czasie powodzenie, po 1. tak jak pisali przedmówcy społeczeństwo się starzeje a wiek emerytalny wydłuża co to oznacza? że dzieci nie będą miały czasu opiekować się starszymi rodzicami bo będą jeszcze usiały być aktywne zawodowo, starsi będą odsyłani (ależ to brzmi!!zgroza) do domów opieki społecznej, klubów seniora itp. po 2) kierunki typu masażysta czy dentysta - społeczeństwo ma coraz większą świadomość że należy o siebie dbać (bo jak tu wytrwać do 67 roku życia...). Poza tym są szkoły bezpłatne i zamiast siedzieć w domu i narzekać lub tkwić w bezsensownej robocie bez perspektyw należy wziąć los we własne ręce i pomyśleć o przyszłości. Taka moja skromna opinia, sama czegoś szukam, jest po studiach humanistycznych, po których nic konkretnego nie mam, poza satysfakcją :D Ciekawa ta oferta CSA, zapewne zobaczę i porównam z innymi dostępnymi, pozdrawiam 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taa... Już to widzę jak to będzie z tą robotą. Nie chcę was dyskredytować, macie prawo się reklamować. Ja np. w 2008 roku skończyłem Wydział Elektryczny (Politechnika Lubelska) i od skończenia studiów cały czas pracuje fizycznie (głownie budowy). Robię np. przy układaniu kostki brukowej przy czym to samo robią ludzie po szkole podstawowej. Już to widzę jak technicy rachunkowości i bhp-owcy znajdą pracę w biurze skoro ludzie po studiach jej nie mają. Jedyny ciekawy zawód  z waszej oferty to mi się wydaje być opiekun medyczny (społeczeństwo się starzeje) tym bardziej że chyba teraz nawet salowa w szpitalu lub opiekunka w DPS-ie musi mieć takie wykształcenie. Tak czy inaczej powodzenia...
A ty jako inżynier jako kto chciałbyś pracować??? Przecież inżynier to też taki robotnik tylko trochę bardziej wykwalifikowany. Jak chciałeś szukać pracy za biurkiem to trzeba było isć na prawo, administrację, politologię, ekonomię, finanse i rachunkowość etc. Owszem są inżynierowie którzy pracują w urzędach ale są to osoby zatrudniane po linii poltycznej lub ludzie którzy podjęli pracę w latach 70 i 80 kiedy po studiach wyższych przyjmowano do pracy z pocałowaniem w rękę (chyba, że się było mocno zaangażowanym w działalność opozycyjną). Naturalnym miejscem pracy dla inżyniera jest stanowisko brygadzisty na budowie lub w innym zakładzie pracy, ewentualnie otworzenie własnej działalności gospodarczej w zakresie wyuczonego zawodu (w twoim przypadku może być to wykonastwo instalacji elektrycznych). Nie chodzi o to, że musisz sam robić dajmy na to hydraulikę bo możesz zatrudniać pracowników ale powinieneś się na tym znać. Owszem są  inżynierowie na wyższym poziomie rozwoju, ale są to ludzie co najmniej z tytułem doktora, którzy pracują na uczelniach i zajmują się działalnością naukową  (w Zamościu takich nie ma). Poza tym wyższe wykształcenie daje szereg innych możliwości (wojsko, policja, straż graniczna, służba celna) trzeba tylko czegoś chcieć...Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty jako inżynier jako kto chciałbyś pracować??? Przecież inżynier to też taki robotnik tylko trochę bardziej wykwalifikowany. Jak chciałeś szukać pracy za biurkiem to trzeba było isć na prawo, administrację, politologię, ekonomię, finanse i rachunkowość etc. Owszem są inżynierowie którzy pracują w urzędach ale są to osoby zatrudniane po linii poltycznej lub ludzie którzy podjęli pracę w latach 70 i 80 kiedy po studiach wyższych przyjmowano do pracy z pocałowaniem w rękę (chyba, że się było mocno zaangażowanym w działalność opozycyjną). Naturalnym miejscem pracy dla inżyniera jest stanowisko brygadzisty na budowie lub w innym zakładzie pracy, ewentualnie otworzenie własnej działalności gospodarczej w zakresie wyuczonego zawodu (w twoim przypadku może być to wykonastwo instalacji elektrycznych). Nie chodzi o to, że musisz sam robić dajmy na to hydraulikę bo możesz zatrudniać pracowników ale powinieneś się na tym znać. Owszem są  inżynierowie na wyższym poziomie rozwoju, ale są to ludzie co najmniej z tytułem doktora, którzy pracują na uczelniach i zajmują się działalnością naukową  (w Zamościu takich nie ma). Poza tym wyższe wykształcenie daje szereg innych możliwości (wojsko, policja, straż graniczna, służba celna) trzeba tylko czegoś chcieć...Pozdrawiam
Co racja to racja. Nieważne czy inżynier, technik, absolwent zawodówki czy robotnik po szkole podstawowej. Robol jest zawsze robol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
            Nie trać czasu na szukanie szkoły, która nie da Ci pewnej przyszłości. Poszukaj placówki, która nie tylko pozwoli Ci rozwijać pasje, ale także przygotuje do otwarcia własnej działalności.    Dobra szkoła to spokojna przyszłość – pomyśl o tym już dziś.   Ofert na rynku edukacyjnym jest wiele, jednak nie tak atrakcyjne, jak u Nas.   Technik dentystyczny  Higienistka stomatologiczna Terapeuta zajęciowy Technik masażysta Opiekun medyczny Florysta Technik BHP Technik rachunkowości Asystent osoby niepełnosprawnej Opiekun osoby starszej Opiekunka środowiskowa   To tylko wybrane kierunku, które są NOWOŚCIĄ na naszym rynku.             Czekamy na was  przy, ul. Partyzantów 59/1   budynek "BASZTA" (wejście od strony banku) tel. 84 534 11 78, tel. kom. 602 146 329 e-mail: sekretariat@csastudent.edu.pl   Sekretariat czynny w godz.: Pon - Pt : 8.00 - 16.00 Sob: 8.00 - 12.00    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z własnego doświadczenia mogę polecić oddział w Gdańsku jeżeli ktoś by szukał. skończyłem tam informatyka i uważam że jeżeli ktoś się przykłada i traktuje naukę poważnie to nie będzie miał problemu z zaliczeniem. W Gdańsku zajęcia są w centrum miasta więc nie trzeba jeździć nie wiadomo gdzie, nauczyciele są ok, można dogadać się z pracownikami sekretariatu i ogólnie jeżeli komuś zależy to może zdobyć szybko dodatkowe wykształcenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zachęcamy do zapisu do Gimnazjum i Liceum dla Dorosłych !! W związku ze zmianami w systemie edukacji, gimnazja będą likwidowane, wróci ośmioletnia szkoła podstawowa oraz czteroletnie liceum.  To ostatni dzwonek aby ukończyć szkołę w starym systemie!! Prowadzimy właśnie zapisy na semestr wiosenny, który rozpoczyna się w lutym!!  Zachęcamy do rejestracji online oraz kontaktu z pracownikami sekretariatu szkoły w Gdańsku :) Zapraszamy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma dobrych szkół policealnych w Zamościu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecem Szkoły Policealnej Perspektywa. Brak zaplecza dydaktycznego i problemy z regulowaniem płatności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wybrałeś jeszcze szkoły? Zamknęli Ci kierunek a jesteś na wyższym semestrze? Nic straconego! Czekamy na Ciebie w PERSPEKTYWIE!!! Zapiszemy Ciebie i Twojego kumpla na kierunek dający Ci dobry start w przyszłość!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta "perspektywa" to powinna się nazywać też na p ale "porażka"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale się uśmiałam jak zobaczyłam te kierunki w waszych szkołach. Już widze te tłumy ludzi, którz po tej waszej szkole od razu dostaja pracę w zawodzie i po 10k na głowe hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma dobrych szkół policealnych w Zamościu. Nauka w tych szkołach to porażka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uczę się w Krrakowskich Szkołach Artystycznych - projektowanie wnętrz. I z czystym sumieniem mogę polecić. Dużo praktyki, zdobywa się konkretne umiejęstnośći. Spoko atmosfera. Można zdobyć przydatny dyplom, a nie jest to tak obciążajace jak studia. :) Sa też inne kierunki - z tego co kojarzę, projektowanie ubioru, aktorstwo itp. Wart zapoznać się z ich ofertą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam csa student. sama tam się uczyałam i jestem zadowolona, wiedza przydała mi się w pracy ***csastudent.edu.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam Szkoły Policealnej Nowa Akademia Sukcesu. Zamykają kierunki po pierwszym semestrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...