Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szukają nazwy i logo dla basenu przy ul. Łabędziej

Utworzony przez Piotr, 16 kwietnia 2014 r. o 10:33 Powrót do artykułu
Jana Pawła II PIerwszy!!! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jana Pawła II PIerwszy!!! :)
  a logo to ta bużka z kościoła na bronowicach od strony makro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazwę to trzeba z panem Tułajewem przedyskutować bo może mu się nie spodobać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hah za zrobienie loga można dostać "półroczne karnety na basen"?! Tylko że jak by zlecili jakiejś agencji wykonanie tego loga to nie wiem czy by się w paru tysiącach zamkneli. Ja wiem że wykonanie loga jest proste jak budowa cepa, wystarczy mieć trochę wyobraźni i znać podstawy Corela, jednak firmy które się tym zajmują trochę sobie liczą za taką usługę to dlaczego zwykłe ludki mają to robić za BEZCEN, bo chyba nie powiecie mi że półroczny karnet na basen to dużo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowy profesjonalizm lubelskich urzędników. Ciekawe jak to od strony podatkowej i prawnej wygląda? Darowizna? Kto komu? Czy miasto uczestnikowi, czy uczestnik miastu? Kiedy w takim razie dojdziemy do etapu handlu wymiennego? Dziwnie trochę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma to jak zaoszczedzenie kilku tysiecy złotych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...