Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
He he... parę dni temu moja babka trafiła do Abramowic na neurologię... mówiła, że jakiś starszy człowiek błagał przez niewiadomo ile minut o SZKLANKĘ WODY i myślicie, że któaś jędza w białym fartuchu mu ją podała? Nie. Moja babka mu ją podała...   Ot, taki przykład, jak w tym szpitalu traktuje się pacjentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leżałem z tym panem na jednej sali i on potrafił tak drzeć się całą noc, nie dając spać innym chorym. Sam nie wiedział co chciał, a rodzina jak przyszła to posiedziała z nim kilka minut i zwiewała. Jak się go zapytałem dlaczego tak krzyczy, to on odpowiadał, że mu się nudzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Twojej babce spadła korona z głowy? A może w tym czasie jedze w białym fartuchu ratowały komuś zycie...U mnie na odziale tak jest..że czasami w reanimacji biorą udział wszystkie pielęgniarki na dyżurze i mniej potrzebujący chorzy muszą wtedy poczekać i już..ale nie..najważniejsze jest żarcie i sranie i najczęściej z tego powodu najwiecej dzwonkow dzwoni na oddziale. RODZINA NIE POTRAFI SIĘ ZAOPIEKOWAC JEDNYCH CHORYM W DOMU PORZĄDNIE-ZANIEDBANI Z ODLEŻYNAMI TRAFIAJĄ DO SZPITALA,A OD PIELĘGNIAREK SIE WYMAGA ŻEBY OPIEKOWAŁU SIE IDEALNIE WE DWIE, 30-MA CHORYMI...PARANOJA..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Facet żył z jędzą przez całe dorosłe życie. Rodzina, znajomi, sąsiedzi radzili mu nie bierz rozwodu bo na łożu śmierci nie będzie Ci miał kto podać szklanki wody. Gdy nadszedł dzień żegnania się z tym ziemskim padołem stary tylko wyszeptał; chol.ra a pić się nie chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO JEST NIE PRAWDĄ.WCZORAJ 27grudnia młody konował  na SOR-ze odmówił pomocy młodemu człowiekowi z urazem kręgosłupa,odsyłając go do lekarza rodzinnego.to się działo w RADZYNIU PODLASKIM około godz 13-tej.Co z tego,ze z jednej strony nagrody jak wystarczy,że jedna łajza zniszczy wszystko swym bezmyślnym postanowieniem.Jak już wcześniej radzyniacy pisali .U nas  większość to konowały.ktorzy zaczepili się  by nie być na bezrobotnym!!!!!!!!!!!!!!Henryk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PISZECIE,ŻE SZPITALE W PARCZEWIE I RADZYNIU TO ELITA ,JA TWIERDZĘ,ŻE PO TYM CO UCZYNIŁ WCZORAJ RADZYŃSKI KONOWAŁ  TO RADZYNSKI SZPITAL NALEŻY ZALICZYĆ DO KOŃCÓWKI  JELITA.!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie je najlepszy w Polsce śpital im Żą Pąla II w Zamościu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, że fachowo są zarządzane. Nie ma nawet żadnego szpitala z Lublina. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja proszę o materiał źródłowy forbesa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radzyński szpital od strony finansowej może i jest dobrze zarządzany ale jezeli chodzi o leczenie to gorszego chyba nie ma. kolesiostwo aż kwitnie. Lekarze (nie wszyscy) bez jakich kolwiek kompeencji!!! jak dla mnie totalne dno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...