Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szkoła jazdy CABRIO----KTO TAM PRACUJE?

Utworzony przez aga30, 22 stycznia 2013 r. o 18:10
Masakra i jedna wielka porażka!!!!!!!!!co to w ogóle za szkoła ,,szczyt bezczelności ze strony Pani tam pracującej, na ulicy Gminnej w Zamościu( mysli, że jak jest w ciąży to wszystko można -szczyt) ....Kto w ogóle trzyma taka pracownicę ,zero prezencji, zero uśmiechu na twarzy, bezczelnośc dla drugiej osoby....jak tak mozna do innych ludziii-dziwie się , że takie kobiety jeszcze siedza w biurach..W domu takich trzymać a nie do ludzi!!!!.LUDZIE OMIJAJCIE TĘ SZKOŁE NAUKI JAZDY SZEROKIM ŁUKIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ostatnio edytowany 22 stycznia 2013 r. o 18:14
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłaś kiedyś w ciąży?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam nawet dwa razy, pracowałam również w ciąży. Wcale, że zwalniało mnie(ciąża nie choroba-dajcie spokój) , z tego, żeby podchodzić do drugiego człowieka z szacunkiem.....masakra, bo w szkole CABRIO, chyba są takie przywileje!!!!!!! PORAŻKA A zacznijmy od tego że chyba nic nie zwalnia człowieka z szacunki do drugiej osoby!!
Ostatnio edytowany 24 stycznia 2013 r. o 11:06
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm, czyli uważasz, że hormony wpływają jednakowo na każdą kobietę? Mam wrażenie, że chcesz tylko strollować Cabrio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesz chyba mężczyzna najmniej wie coś w tych sprawach.........Zostawiam bez komentarza.......SZKOŁA CABRIO-WIELKA PORAŻKA nic dodac nic ująć!!!!!
Ostatnio edytowany 29 stycznia 2013 r. o 17:06
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak ci powiem, że jestem ginekologiem, to też będziesz tak trzeszczeć, że jakie to " SZKOŁA CABRIO-WIELKA PORAŻKA" nie jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ma ginekolog do opinii szkoły jazdy!!!!!!!!!!!!!!!!!proszę chyba pisze na forum z jakos niepoważną niestety osobą..Piszę moje zdanie, nikogo nie zmuszam do takiej samej opinii..Pozdrawiam Pana "ginekologa"
Ostatnio edytowany 31 stycznia 2013 r. o 09:40
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cabrio może być robiłam tam prawko i spoko. tylko trzeba trafić na odpowiednią osobę i sie z nią dogadac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja robiłam prawko w WUREXIE i super! Miła obsługa, instruktorzy. Jeżdżę już 12 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam, tez robie aktualnie tam prawo jazdy i jestem zadowolona. ale wracajac do tematu to nie rozumiem co chcesz zyskac tym ze ich oczeniasz? to jest żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezdziłam z Patrycją w Cabrio i moje koleżanki dwie i kolega który mi ją polecił i wszyscy zdali za pierwszym razem i nikt nie narzekał że gada przez telefon czy kogoś wozi. Ale ludzie są chyba zazdrośni albo nie wiem co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aga30 napisał:
Masakra i jedna wielka porażka!!!!!!!!!co to w ogóle za szkoła ,,szczyt bezczelności ze strony Pani tam pracującej, na ulicy Gminnej w Zamościu( mysli, że jak jest w ciąży to wszystko można -szczyt) ....Kto w ogóle trzyma taka pracownicę ,zero prezencji, zero uśmiechu na twarzy, bezczelnośc dla drugiej osoby....jak tak mozna do innych ludziii-dziwie się , że takie kobiety jeszcze siedza w biurach..W domu takich trzymać a nie do ludzi!!!!.LUDZIE OMIJAJCIE TĘ SZKOŁE NAUKI JAZDY SZEROKIM ŁUKIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powiem tyle ja robiłam prawko w Cabrio i  jestem zadowolona Arek i Andrzej są spoko , fajnie się jezdzi i zdałam bez problemu bo wszystko mi na spokojnie tłumaczyli. owszem miałam złe wspomniena co do jednej godziny jazd z Pawłem czy jakoś tak ale ogólnie reszta była spoko i każdy jest miły i sympatyczny wiec nie narzekaj na szkołe której nie znasz , tym bardziej ze ta szkoła ma naprawde dobry poziom !!! Polecam CABRIO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie najbardziej wkurza szef cham nad chamy słyszałem jak zwraca się do pracowników. Zero szacunku a Ci ludzie pracuja na niego i jego przyjemności Jako pracodawca porażka instruktorzy spoko Zuza, Patrycja są ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CABRIO BRAK SŁÓW SŁAWEK ANDRZEJ I AREK TRAGEDIA TEN OSTATNI TO PRAWIE ZASYPIA Z NUDY NA LEŻĄCYM FOTELU A DWÓCH PIERWSZYCH PANÓW TO POWINNO DAĆ OGŁOSZENIA W DZIALE MATRYMONIALNYM PO PROSTU NA NICH TRZECH BRAK SŁÓW!!!BYŁA TAKŻE KAŚKA I RAFAŁ CHYBA S BO MAJA DWÓCH NO TO Z NIMI OK. OGÓLNIE NIE WARTO ALE JA SIĘ SAMA PRZEKONAŁAM TERAZ TO JUŻ PRZEREKLAMOWANA FIRMA NIC PO ZA TYM!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
   
Słuchajcie znalazłam tutaj przed chwilą fajną stronkę która wyszukuje aktualne położenie danej osoby, wystarczy podać jej nr telefonu. Dokładnie nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale super sprawa szczególnie gdy wybieracie się całą rodziną gdzieś na wycieczkę :) Sprawdzaliście? http://fw.pl/lokaliz
  Mega :D Dzięki wielkie :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo polecam Ośrodek Szkolenia Kierowców Cabrio ;) bardzo milła i sympatyczna atmosfera na jazdach szczególnie Sławek :) jest najlepszym instruktorem pod słońcem umie świetnie wytłumaczyc ma cierpliwośc i jest bardzo zabawny :) Polecaaaam z całego sercaaa Sławkaa i innych instruktorów :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo polecam Ośrodek Szkolenia Kierowców Cabrio ;) bardzo milła i sympatyczna atmosfera na jazdach szczególnie Sławek :) jest najlepszym instruktorem pod słońcem umie świetnie wytłumaczyc ma cierpliwośc i jest bardzo zabawny :) Polecaaaam z całego sercaaa Sławkaa i innych instruktorów :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to prawda ze firma córci a tatus egzaminator WORD?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo polecam szkołę CABRIO, jest naprawdę kilku świetnych instruktorów. Polecam Andrzeja (który ma GENIALNE wykłady) a w szczególności Patrycję, która wie WSZYSTKO, nawet co stanie się za chwilę, ma ogromne doświadczenie, a jak masz z czymś problem to szybko pomoże Ci się go pozbyć. Z nią zdasz na pewno za pierwszym. I nie rozumiem negatywnej opinii o tej szkole jedynie po spotkaniu kobiety w ciąży tam pracującej. Ona nie ma wpływu na całą szkołę. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam mam prawo jazdy też od 12lat ,robiłam je oczywiście w CABRIO i na pewno nic złego nie mogę powiedzieć są profesjonalni uczą wręcz cudownie i.... zdałam za 1 razem jeżdżę wszędzie zero mandatów i strachu przed jazda POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...