Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szekspir, Żyd i GoGo, czyli po premierze "Kupca weneckiego" w Teatrze Osterwy

Utworzony przez Mzl, 6 kwietnia 2014 r. o 22:59
Byłem dziś na tej sztuce i uważam powyższą recenzje za niesłychanie trafną. Polecam zobaczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja takze byłam na tej sztuce i szczerze polecam. Czy zna ktoś tytuł piosenki którą grano w tle na końcu spektaklu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja byłam i nie polecam. Nie dosyć głosów homoseksualistów jest na co dzień? Do teatru chodzę, aby się ukulturalnić, a nie zniesmaczyć i obrzydzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam recenzję w Kurierze Lubelskim - bardziej trafna. Publiczność będzie miała problem z doczekaniem do końca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten lubelski teatr to dno. Sen nocy letniej - nie wiedziałam, ze mozna to zepsuć, a naszemu teatrowi sie udało. Kupiec- to samo. Nie bierzcie sie za klasykę, to Was przerasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja byłam i nie polecam. Nie dosyć głosów homoseksualistów jest na co dzień? Do teatru chodzę, aby się ukulturalnić, a nie zniesmaczyć i obrzydzić
No ciekawie to tam nie było. Ja jestem tego samego zdania, że do teatru się chodzi ukulturalnić. No ale cóż... Najwidoczniej do każdego teatru wypada iść... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten lubelski teatr to dno. Sen nocy letniej - nie wiedziałam, ze mozna to zepsuć, a naszemu teatrowi sie udało. Kupiec- to samo. Nie bierzcie sie za klasykę, to Was przerasta.
Nie widziałam jeszcze Kupca weneckiego, ale jeśli uważasz, że Sen nocy letniej był "zepsuty", to gratuluję! Nie ma nic gorszego dla teatru jak widz bez wyobraźni, skostniały i nie uznający dostosowania klasyki do obecnych realiów. Proponuję chodzić do cyrku, tam jest prymitywnie prosto i nie trzeba mysleć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ciekawie to tam nie było. Ja jestem tego samego zdania, że do teatru się chodzi ukulturalnić. No ale cóż... Najwidoczniej do każdego teatru wypada iść... 
Byłem w ostatnią sobotę i jak dla mnie było ciekawie: pięknie i mądrze uwspółcześnić Szekspira to nie lada sztuka. A osobom na Pana poziomie  proponuję telewizję: oszczędzą na bilecie i osmieszać się nie będą na forum... Jak ktoś z kulturą na bakier, to żaden teatr nie pomoże :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...