Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

System alarmowy - wasze doświadczenia

Utworzony przez Gość, 2 października 2014 r. o 05:47
Zastanawiam się nad montażem systemu alarmowego w domu który właśnie kończy się budować. Mam świadomość, że związane są z tym pewne koszta. Na temat alarmów słyszałem różne opoinie - ale jakie są wasze doświadczenia w tym zakresie? Skąd można zaczerpnąć wiarygodnych informacji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużo ciekawych dyskusji toczy się na ten temat na forach elektroda czy murator dom. Ja ze swojej strony mogę dodać, że u mnie w firmie stosujemy rozwiązanie Satel a system Versa. Centralka jest w stanie obsłużyć kilkaset różnego rodzaju czujników - poza tym dochodzi jeszcze automatyka, którą można przy pomocy Integra sterować. Odsyłam do tego artykułu: https://www.mieszkajbezpiecznie.pl/artykuly/114,jak-dobrac-odpowiedni-system-alarmowy-do-swoich-potrzeb-czesc-3.-duze-obiekty w którym został on dobrze opisany. Możesz tam ewentualnie dopytać o szczegóły (masz opcję kontakt z ekspertem).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zaufałam firmie atline - jeśli chodzi o systemy alarmowe. Mają super rozwiązania i doradzwtwo, więc można śmiało skorzystać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...