Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Z tego co wiem, to krzaki róż kupuje się na jesieni albo na wiosnę, więc nie wiem czego niektórzy się tak irytują, że ich wczoraj nie sprzedawali :) A co do braku nazwisk przy numerkach, to chyba był to konkurs, więc nie mogli napisać czyje to są róże, żeby nie było głosowania po znajomości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posadziłam 3 tygodnie temu 2 róże nie najlepszej jakości z założeniem,że nic z tych krzewów nie będzie.Tymczasem one na przekór i ku mojej uciesze rosną pięknie,rozkrzewiają się w tempie błyskawicznym tak jakby chciały nadrobić stracony czas.Myślę,że przy sprzyjających warunkach atmosferycznych i właściwej pielęgnacji każda pora od wiosny do jesieni jest stosowna.Poza tym rozmawiajmy z kwiatami,a odpłacą nam ciesząc oko hodowcy i nie tylko.Pozdrawiam wszystkich miłośników róż i wszelkiego kwiecia. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...