Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świdnik postawił na Airport City. "Innowacyjna koncepcja w kraju"

Utworzony przez StrzelbazWitosa, 26 stycznia 2015 r. o 12:05 Powrót do artykułu
Kocham Świdnik !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie .....tylko nie Soboń . Jego wszystke wizje są z góry skazane na niepowodzenie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świdnik nigdy z Lublinem się nie połączy.. jest to po prostu nie opłacalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świdnik nie najpierw zbuduje Cargo to jest Podstawa lotniska ,nie czekać na lepsze czasy ? Plany ciekawe ale daleka przyszłość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm...Połączenie. W sumie byłoby niegłupie. Ale...Interesy i interesiki. Dwa starostwa, dwa urzędy miasta, dwa urzędy pracy i masa innych instytucji, które  musiałyby być zlikwidowane. Podwójne, dublujące się nazwy ulic - konieczność  wymiany dowodów osobistych, praw jazdy, zmiany tablic rejestracyjnych. Plus lokalne antagonizmy, niechęć znacznej liczby świdniczan  do lublinian i vice versa (w szczególności kibiców Motoru i Avii Świdnik).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędnikom przydał by się kubeł zimnej wody na ich rozpalone głowy!!1 Lotnisko umiera!!1 Często tam jestem i widzę to!!!Za 2 lata - będzie tam giełda i biedronka!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super. Niech odkupia ode mnie działkę i sobie budują co chcą :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędnikom przydał by się kubeł zimnej wody na ich rozpalone głowy!!1 Lotnisko umiera!!1 Często tam jestem i widzę to!!!Za 2 lata - będzie tam giełda i biedronka!!1
A po co tam tak często przychodzisz? Jak masz za dużo wolnego czasu to weź się za jakąś robotę a nie będziesz się szwendał po lotnisku. Jeszcze cię chłopaku pociąg potrąci. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę, że strażnik forum pilnuje, aby prawda nie wypłynęła !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam jeszcze lepszy pomysł - przenieść Tor Lublin na lotnisko.   Wystarczy wstrzymywać ruch podczas lądowań i startów wszystkich (dwóch) samolotów dziennie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE dla polaczenia Lublina ze swidnikiem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw miliony na lotnisko, które nie wypaliło, normalni wiedzieli, ze nie wypali, teraz pomysł jeszcze bardziej durny, miasteczko lotnicze, wokół umierajacego lotniska. Banda debili i nierobów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli będziemy mieli taki lubelski Tempelhof, super, tylko że tamto lotnisko działało prawie 80 lat a nasze 2 lata   mam taki pomysł żeby tworzyć sztuczny tłok w terminalu zwożąc dzieciaki ze szkół z całego regionu, dla dzieci frajda a zarząd będzie miał co pokazać na folderach   w sumie to lotnisko i stadion powinny połączyć zarządy i majątek żeby syndyk miał łatwiejszą pracę 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin połączy się ze Świdnikiem w ciągu 15 może 25 lat....ha,ha,ha oba miasta juz dawno powinny byc połączone.Teraz to nawet dobrego połączenia nie ma a podobno jest 22óch przewożników ,a po 21ej wrócic z Lublina zakrawa na cud.Wstyd i hańba by niecałe 10 km trzeba czasami pieszo pokonywac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dwa lata po otwarciu lotniska plany przekształcania gruntów. Błyskawiczne działanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chore marzenia - chorych ludzi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiedzą jak się robi biznes koło lotniska. Trzeba powołać spółkę z Amerykanami jak przy lotnisku w Szymanach -Kiejkuty. Kasa pewna z ręki do ręki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Przebadano 200 inwestorów krajowych, 50 międzynarodowych i 30 instytucji otoczenia biznesu – wylicza Bartłomiej Pejo z Biura Obsługi Inwestora w Urzędzie Miasta Świdnik"   Kto badał, kto został przebadany i gdzie są dostępne wyniki? Pejowi to ja coś instynktownie nie wierzę  :lol:  A jeszcze mniej wierzę w centra logistyczne na lubelszczyźnie, Iwan wie co mówi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Lublin połączy się ze Świdnikiem"   I co będzie wynikiem tego połączenia: Lubświ czy Świlub ?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Lublin połączy się ze Świdnikiem"   I co będzie wynikiem tego połączenia: Lubświ czy Świlub ?
będzie Lublin z dzielnicą Świdnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...