Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świdnik: Narkotyki w mieszkaniu nastolatka

Utworzony przez Grzegorzcowpizyznaljednego, 20 września 2014 r. o 08:24 Powrót do artykułu
I dobrze że go złapali. Brawo policja!!! Przecież mógł kogoś tym zabić, te doniczki wyglądają na bardzo ciężkie.  Dostał by taką doniczką niewinny człowiek i trach ciach!!! I do piachu!!! Takich bandytów to trzeba zamykać, przecież za te 1300zł on mógł nawet karabin kupić i ujarany mógł napaść na bank.  Ja doskonale wiem jacy po tej marychułananie ludzie sa nadpobudliwi. Jeszcze raz brawo policja!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy wreszcie ustawodawca spojrzy na świat trzeźwym okiem i pozwoli na uprawę konopii na potrzeby własne. Co drugi artykuł z działu kryminalnego dotyczy zatrzymania za konopie. Ludzie niedługo zamkniecie pół lubelszczyzny! Tytoń i alkohol to też używki, a są legalne.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy wreszcie ustawodawca spojrzy na świat trzeźwym okiem i pozwoli na uprawę konopii na potrzeby własne. 
popieram w całości ja bym chciał pędzić samogon uprawiać mak i od czasu do czasu coś podprowadzić w markecie na przykład sałatkę, a tu taki zamordyzm to wina tuska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o kurde ale sukces Świdnickiej policji brawo wodzo i ekipa gremplowki skład wjerzdzają na kwadraty bać się czy plakać z tego powodu bo znajdą trawke 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do: lolo. Samogon, mak, konopie - sama natura, nic syntetycznego. Ludzie od wieków to znają i ludzkość przetrwała, znaczy, że stosowane z umiarem jest ok. Wyjaśnij dlaczego w powyższy temat mieszasz kradzież? Ja nie nawołuję do totalnej anarchii tylko do rozsądku. Zobacz ludziom grozi 8-12 lat więzienia za uprawę jakiejś roślinki. Czy to wg ciebie nie przesada??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co z tą staruszką co sałatkę zwinęła, ja bym też tak chciał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jebać Frajera, rozjebał się na psach i go puścili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jebać Frajera, rozjebał się na psach i go puścili
jebac szeryfa ktory sie rozjebal na kolegow i ostatnio dostal na pizde, frajer frajerem zostaje, rozwoz szybciej pierogi cwelu 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szeryf zajął się uczciwym biznesem i tyle w temacie jak i reszta jego kompanów !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a i szeryf ma papiery na to ,że się nie rozjebał  ! hahaah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szeryf kondon brudas pierodlony konfident 2012 pękła mu sraka brudasowi jebanemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jebać to was kondony i wasze stare tyle w tym temacie anonimowcy jebani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jebać to was kondony i wasze stare tyle w tym temacie anonimowcy je***i.
Patrol feat. Kisiel OLeQ - Anty Szeryf   przesłuchaj dokładnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patrol to chory psychicznie kretyn i złodziej na placyku go ścigają za to że na psach się rozjebał pucybut
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...