Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Studenci wracają i Lublin odżywa

Utworzony przez ROBERT, 28 września 2014 r. o 07:52 Powrót do artykułu
i kolejne 10 miesięcy wyjęte z życiorysu, stonka powraca :ph34r: :( :unsure: :wacko: :blink: :angry:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Druga strona medalu ode mnie z bloku / klatka pomazana sprayami , flaszki lecące zsypem , butelki po browarze i małpki na skrzynkach pocztowych w windzie , darcie ryja o 3 w nocy oraz na parkingu pod blokiem samochody o rejestracjach TSA , TKI , LZ , LC , TOS które ruszą gdzieś w okolicach 1 listopada a tak będą stały . Żeby było jasne to urobek z ostatniego tygodnia także to nie miejscowi  uczniowie bo były 3 miesiące spokoju .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończcie z tym mitem studenckiego miasta, owszem tak było ale z pietnaście lat temu. Wystarczy przejśc sie głównym ulicami w centrum miasta i przy ośrodkach akademickich, poobserwować przejścia dla pieszych czy przejechać sie autobusem MPK. Delikatne ożywienie jest w sobote, niedziele przy uczelniach gdzie troszke więcej jest samochodów przyjezdnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z przedmówcami. Ale jest jeszcze jeden aspekt studentów. Pracę też zabierają... Rodowici lublinianie muszą wyjeżdżajać, bo tutaj pracy dla tylu młodych nie było i nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z przedmówcami. Ale jest jeszcze jeden aspekt studentów. Pracę też zabierają... Rodowici lublinianie muszą wyjeżdżajać, bo tutaj pracy dla tylu młodych nie było i nie będzie.
Wyjeżdżać, pomyliłam się ;).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie od dzisiaj wiadomo że  gdyby nie studenci   to Lublin stałby się  prowincjonalnym  niewiele wartym miasteczkiem-co widać np.podczas wakacji.   A jeżeli  chodzi o Pana  Iwana   to w jego wypowiedziach jest tylko pół prawdy,bo tak naprawdę liczba studentów w Lublinie się zmniejsza-studenci zaczynają wybierać większe aglomeracje gdzie podczas studiów czy po studiach będę mieli szanse na lepszą pracę niż oferuje Lublin ,a  ofert wynajmu mieszkań jest  bardzo dużo i poprzez to czynsze wynajmu mieszkań są niższe i bardziej negocjowalne niż parę lat temu.   Poza tym większość dzisiejszych studentów  poszukuje dobrego standardu lokalu  za  niezbyt wygórowaną cenę najmu.   A tak na marginesie  ciekawe czy Pan Iwan podszkolił się już trochę z prawa nieruchomości,i prawa pokrewnego bo jeszcze parę lat temu jego wiedza była bardzo niska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszymy się, ale teraz dopiero będzie problem z parkowaniem.Studenci to nie Żaczki i auta mają.Prosimy o poparcie szczególnie tych mieszkających na https://www.facebook...50511411828599/  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam nic przeciwko studentom, ale chamstwo, które wynajmuje mieszkania w blokach i zachowuje się jak bydełko zakłócając spokój ludziom, którzy mieszkają tam od zawsze skutecznie i bezwzględnie tępię..... W mojej klatce nie poimprezują, wiedzą to ci którzy próbowali....szybciutko przyjechali  rodzice i swoje niewychowane  dzieci potulnie zabrali.... Na stancji trzeba umieć mieszkać...Z tego co wiem wiele osób zaczyna interweniować na chamskich sąsiadów-studentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy łatwo wyrwać studentkę (doopeczkę) na jakiejś imprezie w październiku...? Dotychczas nie próbowałem, a może warto..byle tylko się nie zakochała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam nic przeciwko studentom, ale chamstwo, które wynajmuje mieszkania w blokach i zachowuje się jak bydełko zakłócając spokój ludziom, którzy mieszkają tam od zawsze skutecznie i bezwzględnie tępię..... W mojej klatce nie poimprezują, wiedzą to ci którzy próbowali....szybciutko przyjechali  rodzice i swoje niewychowane  dzieci potulnie zabrali.... Na stancji trzeba umieć mieszkać...Z tego co wiem wiele osób zaczyna interweniować na chamskich sąsiadów-studentów.
Dzisiaj w nocy już doświadczyliśmy ożywienia Lublina-cała noc nie przespana bo studenci urządzili balangę. Popdowiedz proszę jak dotrzeć do ich rodziców, bo strach pomyśleć co będzie dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolę mieszkać w prowincjonalnym miasteczku,niż mieć bur...dele za ścianą i "jaśniepaństwo",które uważa że jest najważniejsze i wszystko im się należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby nie patrzec gdyby nie uczelnie w Lublinie to do tego miast niebyłoby po co przyjezdzac. Przeciez tu nic nie oprócz marketów i galerii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
więc to lubelscy studenci są "pracodawcami" dla wykładowców, kebabopiekarzy, sklepikarzy ... a ja myślałem, że po to się studiuje, żeby znaleźc pracę, a nie żeby ją dawać... ~and isn't it ironic, don't U think?~
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś uważa, że studenci zabierają pracę rodowitym Lublinianom, to znaczy że jest niedouczonym tłukiem o bardzo niskich aspiracjach i ambicjach. Wyjaśniam: gdzie pracują studenci? Jako ulotkarze, w fast-foodach, na słuchawkach, robią ankiety, na promocjach i kasach w marketach. Na umowy zlecenie i za małą kasę. Jesli uważasz, że to są zajęcia odpowiednie dla wykształconych, dojrzałych (np. po 30-stce) ludzi, za kasę wystarczającą na utrzymanie rodziny, to problem jest z tobą a nie studentami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
więc to lubelscy studenci są "pracodawcami" dla wykładowców, kebabopiekarzy, sklepikarzy ... a ja myślałem, że po to się studiuje, żeby znaleźc pracę, a nie żeby ją dawać... ~and isn't it ironic, don't U think?~
    Gdyby nie studenci, nie byłoby ani wykładowców, ani kababopiekarzy, ani wielu innych uslugodawcow. Pogadaj z kims, kto prowadzi biznes, zwlaszcza w okolicach miasteczka akademickiego, to Ci powie, jaka posuchą sa dla niego letnie miesiace.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzicz już przyjechała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak ich nie ma to co? Lublin zdycha?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...