Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Studenci w Puławach nadal poszukiwani

Utworzony przez karina, 21 lipca 2014 r. o 20:18 Powrót do artykułu
Ja pochodze z Puław ale niestety ale musiałam wyjechać z lepszą przysżłością do Wrocławia. Teraz skończyłam licencjat z zarżadznaia nieruchomościami i od jesieni zamierzam iść na podyplomówkę. Po roku będę mieć specjalistyczne wykształcenie i liczę, że uda mi się zdobyć lepszą pracę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pochodze z Puław ale niestety ale musiałam wyjechać z lepszą przysżłością do Wrocławia. Teraz skończyłam licencjat z zarżadznaia nieruchomościami i od jesieni zamierzam iść na podyplomówkę. Po roku będę mieć specjalistyczne wykształcenie i liczę, że uda mi się zdobyć lepszą pracę :)
  Witam! Skoro wybiera się Pani na studia podyplomowe w tym kierunku to zachęcam do zapoznania się z taką ofertą na WSB we Wrocławiu - kierunek "Zarządzanie nieruchomościami". Dodam także, że zpaisując się na studia do 11 sierpnia można zaoszczędzić aż 600zł na wpisowym i czesnym. Po szczegóły zapraszam na naszą stronę internetową.   W razie pytań jestem do dyspozycji. Pozdrawiam, Małgorzata Wieczorek Online Ekspert WSB
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maturzyści z dobrze zdaną maturą studiują w wiekich miastach a nie w pipidówkach.Dyplom z UJ czy z UW to nie z puławskiej szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież uczelnia w Puławach to jest oddział lubelskiego UMCS. Poza tym tam akurat są niezłe perspektywy, zobacz na chemię techniczną, już po I turze rekrutacji nie ma miejsc, bo ludzie wiedzą że to jest konkretny kierunek po którym można mieć pracę na Azotach.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...