Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"koszty pokazania jednego meczu wynosiłyby prawie 100 tys. złotych, przy czym licencja to tylko część niezbędnych wydatków" - i to wszystko po to, aby jakiś pan wrzucił jakąś piłeczkę w kosz widzący na prostokątnej desce. I co z tego wynika, może następuje rozwój nauki, medycyny, może przynajmniej polskiej gospodarki i przybywa miejsc pracy? Bynajmniej. Ten świat nie jest normalny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"koszty pokazania jednego meczu wynosiłyby prawie 100 tys. złotych, przy czym licencja to tylko część niezbędnych wydatków" - i to wszystko po to, aby jakiś pan wrzucił jakąś piłeczkę w kosz widzący na prostokątnej desce. I co z tego wynika, może następuje rozwój nauki, medycyny, może przynajmniej polskiej gospodarki i przybywa miejsc pracy? Bynajmniej. Ten świat nie jest normalny.
  Odezwał się "znawca". Chodzi o mistrzostwa siatkarskie, a nie koszykarskie. Lepiej wracaj do śledzenia "postępów sportowych" kopaczy z Motoru lub Nielotów Nawałki, przez przypadek nazywanych reprezentacją. Mecze piłki siatkowej to zbyt skomplikowane na twój łeb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rewelacja, miasta wojewódzkiego też nie stać na licencję polsatu!!! Masakra :/ dlatego ja osobiście na ten czas bojkotuje tą psia stacje i od rana do wieczora tv ustawiony jest na tvn, niezależnie od tego czy oglądam czy nie. Niech się cieszy największy konkurent
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Święto? Jakie święto? Ja słyszałem o jednym meczu w tv. Nawet fifa nas tak nie wydymała jak polsat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na facebooku podają strone gdzie można zobaczyć każdy mecz na żywo i powtórki. Wystarczy tylko raz się zarejestrować. Kto chce to sprawdza teraz ---> pro.yt/nk  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zamian za beznadziejną "strefę kibica" można zrobić coś dla dzieciaków i ich rozwoju sportowego, bardzo lubię wszelki sport ale nie mogę zrozumiec polityki zarządzających naszym miastem, przecież za chwilę wybory a oni strzelają sobie w kolano głupimi propozycjami. Patrząc na niektóre dzielnice w Lublinie kasa przyda się na ich upiększanie a może i znajdzie się pomysł aby w każdej dzielnicy znalazło się  boisko wielofunkcyjne lub chociaż do piłki nożnej, koszykówki i siatkówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zamian za beznadziejną "strefę kibica" można zrobić coś dla dzieciaków i ich rozwoju sportowego, bardzo lubię wszelki sport ale nie mogę zrozumiec polityki zarządzających naszym miastem, przecież za chwilę wybory a oni strzelają sobie w kolano głupimi propozycjami. Patrząc na niektóre dzielnice w Lublinie kasa przyda się na ich upiększanie a może i znajdzie się pomysł aby w każdej dzielnicy znalazło się  boisko wielofunkcyjne lub chociaż do piłki nożnej, koszykówki i siatkówki
Za kilka tygodni zacznie się głosowanie w ramach budżetu obywatelskiego- jaki problem zagłosować na dane boisko albo inne projekty sportowe ? masz ich tam do wyboru do koloru. najlepiej tylko narzekać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie romiem tych żalów???   Każdy prawdziwy kibic ma w domu dekoder polsatu do odbioru TVcyfrowej. A nawet drugo do nc+( LM w noznej i recznej piłce). Sa ligi piłki noznej, jest siatkowka, jest oczywiście piłka ręczna.   A tu okazjonalni ogladacze i klaskacze w rytm melodii z 4pancernych i Szarika robia lament.   Nie interesuje was sport przez cały rok - odpuśccie go sobie i teraz.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...