Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strażnicy miejscy poturbowali kierowcę? Usłyszeli zarzuty

Utworzony przez bebe, 23 września 2014 r. o 16:42 Powrót do artykułu
No to byli ci swiadkowie czy ich nie bylo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że nie trafili na mnie ... w ramach obrony koniecznej połamałbym gnojom nogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jota w jotę miałem identyczne zajście w 2008 na postoju taxi na Lipowej. Byłem wtedy kierowcą taxi i było o tyle śmiesznie że przednie koła były w zatoczce a tylne na chodniku. Widząc Strażników chciałem odjechać ale ich reakcja byłą identyczna jak u pana Grzegorza. Życzę powodzenia w walce o swoje mi się udało. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego jeszcze w ogóle ta straż miejska w Lublinie istnieje?Komu i do czego jest to potrzebne?Przecież to są darmozjady i pasibrzuchy.W skali całego roku generują milionowe straty.Zlikwidować natychmiast!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pasaibrzuchy nie dostali się do Policji to poszli do strazy biznesowo-miejskiej. To tylko w Polsce istnieją takie pseudo służby mundurowe jak strażnicy miejscy, których jedynym celem jest blokada koła i mandat z fotoradaru. Do Policji więksdzość nie ma szans się dostać bo jest po prostu za głupia  a więc prymmitywne towarzycho znajduje alzacje przy wójtach, prezydentach itp. Dać chłopu pagony i trochę ważności to chłopu  beret zerwie z nadmiaru władzy. Pan Emil Rau konsekwentnie tępi takich przychlastów i ma wielkie sukcesy na koncie. Niedługo mam nadzieję ta formacja zeszmaci się całkowicie i odgórnym aktem nastąpi koniec wielkich ważnych strażników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik Wschodni zapomniał dodać ,że pan Grzegorz też usłyszał 3 zarzuty prokuratorskie i odpowie za swoje czyny wobec interweniujacych Strażników Miejskich. 1 odmowa okazania dokumentów , 2 groźby karalne , 3 stawianie czynnego oporu podczas zatrzymania i naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego. Sami Strażnicy Miejscy usłyszeli zarzut niewłasciego użycia środków przymusu bezpośredniego ( użycia gazu) wobec sprawcy wykroczenia. To chyba tyle w tym temacie dla reszty niedowiarków i internetowych trolli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koza też był pokrzywdzony w fontannie, skończył jako oskarżony, więc poczekajmy z ferowaniem wyroków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy po cywilnemu takie kozaki. czy tylko w pole długa    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw piszą nie ma świadków zdarzenia a potem piszą, że są.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z publikowanych w naszych dziennikach sond, wynika, ze 80% mieszkańcow Lublina jest za likwidacją strazy miejskiej. Ale nie na tym przecież polega demokracja, zeby słuchac glosu ludu, tylko na tym, żeby wybierać tych co maj a być wybrani i robić to co każe Unia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurczę, a gdzieś kiedyś był artykuł, że mieli min: łapać właścicieli piesków, którzy nie posprzątali po swoim pupilu. Straż miejska ma pomagać ludziom a nie uzywać gazu  i przemocy, ma problemy wzywa policję i tyle w tym temacie, a nie bawi się w strażnika Teksasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że nie trafili na mnie ... w ramach obrony koniecznej połamałbym gnojom nogi.
  "O większego trudno zucha, Jak był Stefek Burczymucha, (...) :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni dobrze temu z mercedesa jeszcze wpierniczyć. Cfaniak się znalazł, a teraz to on poszkodowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coraz więcej miast pozbywa się tyych nieudaczników, ni pies ni wydra , szkoda kasy na to matolstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś strasznego!!! Nie dość, że nie zbierają psich kup, to jeszcze biją ludzi!!!. Najwyższy czas aby zlikwidować tą formację, raz na zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinniśmy się wszyscy cieszyć, że nie mają na wyposażeniu broni z ostrą amunicją...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidować straż miejska, nieroby szukaja tylko gdzie mandat wlepic, dziadostwo! Pod własnym domem dostałem mandat za parkowanie na trawniku jak samochód mi się zepsuł, dopiero jak wypisali mandat powiedzieli zebym włożył trójkąt ostrzegawczy za szybę to oni zgłoszą dyzurnemu aby nie przyjmowal zgłoszen, żenada!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni to się nadają - do zbierania psich g0wien. Pobić kierowcę? Bezprawie sięga zenitu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...