Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strażnicy miejscy pobili kierowcę? Wszyscy staną przed sądem

Utworzony przez jj, 20 października 2014 r. o 14:40 Powrót do artykułu
Widzę, że czy SM w Szczecinku i Lublinie to ta sama swołocz.....           Tylko tam od razu poleciły głowy a w LBN kryją jeden drugiego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strażnicy Miejscy....temat rzeka. Wlepiają mandat babuni co w niewłaściwym miejscu sprzedaje 10 jajek, uganiają się za kierowcami co źle zaparkowali bo to najszybsze źródełko dla kasy. Panownie, trochę chonoru, pokażcie na co was stać w zamiast uganiać się za wyżej wymienionymi zaszyjcie się w boczne uliczki Starego Miasta i innych dzielnic. Tam Was prawie wcale nie widać.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Facet nie chciał się wylegitymować to ma za swoje. Kierowcy lubelscy są mało z dyscyplinowani pewnie jakiś awanturnik pomówił Strażników. Szkoda chłopaków. mam nadzieję że sąd nie będzie żałował tego prostaka co nie umie zaparkować. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja byłem dzisiaj na Zamojskiej....każda brama "okupowana" przez tzw. pijaków, strach zostawic tam auto(od skrzyzowania Bernardynskiej)a Straż (niby)MIejska jeźdź i "udaje", że nie widzi ???. A 'pijaczki" .....smieja sie i szukaja kolejnej ofiary aby im zapłaciła za tzw. "pilnowanie" auta !!! CENTRUM LUBLINA Panie Prezydencie !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pili i pić będą, co ja mogę ?  mam te bramy zamurować ? to też żle będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strażnicy Miejscy....temat rzeka. Wlepiają mandat babuni co w niewłaściwym miejscu sprzedaje 10 jajek, uganiają się za kierowcami co źle zaparkowali bo to najszybsze źródełko dla kasy. Panownie, trochę chonoru, pokażcie na co was stać w zamiast uganiać się za wyżej wymienionymi zaszyjcie się w boczne uliczki Starego Miasta i innych dzielnic. Tam Was prawie wcale nie widać.
Tu nie do końca jest wina Straży Miejskiej. Brak uprawnień podczas interwencji daje takie efekty.Ludzie są agresywniwobec funkcjonariuszy a ci nie mogą za bardzo się bronić. W takim przypadku niepodejmowanie interwencji wynika ze wzgl. bezpieczeństwa. Trzeba zmienić uprawnienia to będzie lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja byłem dzisiaj na Zamojskiej....każda brama "okupowana" przez tzw. pijaków, strach zostawic tam auto(od skrzyzowania Bernardynskiej)a Straż (niby)MIejska jeźdź i "udaje", że nie widzi ???. A 'pijaczki" .....smieja sie i szukaja kolejnej ofiary aby im zapłaciła za tzw. "pilnowanie" auta !!! CENTRUM LUBLINA Panie Prezydencie !!!!!
To po coś łaził po tych zakapiornych okolicach Zamojskiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Halinka, jest pewnie żonką strażnika, już oceniła gościa choć nie wiadomo czyja była wina. i wara od lubelskich kierowców dziewczynko ze wsi:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strażnicy Miejscy....temat rzeka. Wlepiają mandat babuni co w niewłaściwym miejscu sprzedaje 10 jajek, uganiają się za kierowcami co źle zaparkowali bo to najszybsze źródełko dla kasy. Panownie, trochę chonoru, pokażcie na co was stać w zamiast uganiać się za wyżej wymienionymi zaszyjcie się w boczne uliczki Starego Miasta i innych dzielnic. Tam Was prawie wcale nie widać.
 uważam ze wlepianie mandatów za złe parkowanie jest jak najbardziej słuszne, nie rozumiem Twojego posta, chyba nigdy nie miałeś rozjechanego pasa zielonego przy domu, albo nie mogłeś wyjechać bo Lubelacy parkują gdzie chcą i jak chcą...  (Honor pisze się przez samo H)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  chyba nigdy nie miałeś rozjechanego pasa zielonego przy domu,
Miałem.Poprosiłem ich o pomoc i interwencję. Osoba odbierająca telefon stwierdziła że nic nie mogą zrobić bo chodnik przed domem to teren prywatny. Ale jakoś teren prywatny nie był jak z sąsiadem staliśmy w tym samym miejscu pijąc piwo (bez krzyków,wrzasków) podjechać i próbowali nam wlepić mandaty...
Ostatnio edytowany 20 października 2014 r. o 23:34
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Identyczna sytuacja z udzaiałem tego samego strażnika Roberta Z.- dwa metry wzrostu, 120 kg wagi - miała miejsce w lutym 2013 przy hali Globus, próbował wyciągnąć z samochodu kobietę, wykręcał jej ręce,  szarpał z drzwi samochodu, uderzał w dach auta i krzyczał. Robert Z. powinien zostać zbadany przez psychiatrę i odizolowany od otoczenia, bo nienadaje się do kontaktu z ludźmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Identyczna sytuacja z udzaiałem tego samego strażnika Roberta Z.- dwa metry wzrostu, 120 kg wagi - miała miejsce w lutym 2013 przy hali Globus, próbował wyciągnąć z samochodu kobietę, wykręcał jej ręce,  szarpał z drzwi samochodu, uderzał w dach auta i krzyczał. Robert Z. powinien zostać zbadany przez psychiatrę i odizolowany od otoczenia, bo nienadaje się do kontaktu z ludźmi.
To nie pierwsza którą wciągnął i zgwałcił,zawsze wciąga, nie tylko małolaty czy staruszki, należy na zbója uważać !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...