Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strażak Roku 2011: Znamy zwycięzców

Utworzony przez ol, 17 czerwca 2011 r. o 09:19
"...potem udało mi się znaleźć pracę w byłej jednostce ojca – dodaje." i wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie uprawnienia ma ten strażak i w jakich ciężkich akcjach uczestniczył ten ładny chłopiec zawodowiec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to, że ten artykuł jest głupio napisany i niewiele można się dowiedzieć o tych panach, to nie znaczy, że nic nie robią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sumując 5 pierwszych miejsc na ochotnika i 5 pierwszych na zawodowego i mnożąc to razy 1.23zł bo tyle kosztuje SMS to daje nam ok 9300zł wiec tyle dziennik wschodni zarobił na 10 osobach na które w większości sami oddali na siebie głosy bo nie chce mi się wierzyć ze jakiś sekcyjny jest tak słynny wśród mieszkańców Pulaw ze prawie 2000tys osób na niego smsowało. ten plebiscyt jak i wiele innych na miss na najładniejszego psa na najładniejszy ogród itp idt to jest nabijanie kasy dziennikowi i dlatego co jakiś czas właśnie to jest. dziękuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda, że zarzucając coś i obrażając przy tym Dz. nie pomyślałeś, że 23gr to zabiera państwo polskie, 60gr operator usługi, a 40gr czyli 1/3 z każdego sms trafia w takim przypadku do konsumenta numeru, tylko. cóż umiesz dodawać, mnożyć też, ale tylko tak żeby wynik wyszedł taki jak Ci pasuje i by robił wrażenie, pomyśleć to już widać ciężko :/
Ostatnio edytowany 17 czerwca 2011 r. o 13:20
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jednak ludzka zawiść nie zna granic... chyba ktoś jest zazdrosny że nie ma wystarczającej liczby znajomych żeby pojechać na wycieczkę.. Gratuluje wygranym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziękukuję ja jadę na wycieczkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto (...)
Ostatnio edytowany 20 czerwca 2011 r. o 08:46
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaka napisał:
sumując 5 pierwszych miejsc na ochotnika i 5 pierwszych na zawodowego i mnożąc to razy 1.23zł bo tyle kosztuje SMS to daje nam ok 9300zł wiec tyle dziennik wschodni zarobił na 10 osobach na które w większości sami oddali na siebie głosy bo nie chce mi się wierzyć ze jakiś sekcyjny jest tak słynny wśród mieszkańców Pulaw ze prawie 2000tys osób na niego smsowało. ten plebiscyt jak i wiele innych na miss na najładniejszego psa na najładniejszy ogród itp idt to jest nabijanie kasy dziennikowi i dlatego co jakiś czas właśnie to jest. dziękuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Durny jestes skoro tego nie rozumiesz i myslisz ze 2000 glosow to 2000 glosujacych Sam wyslalem na niego ze 100 sms i jak chcesz uzasadnienia za co i dlaczego to zadzwon sobie do komendanta głownego i dowiedz sie o odznaczeniach to ci powie komu i za co bo za o moze płacisz jako podatnik a ten konkurs nie jest panstwowy i jak cie nie bylo wyslac na kolege tyle smsów zeby wygral to sie tu nie żal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja go widzialem bo sam mu tam dowozilem jedzenie i nie ma chlopak lekko skoro takim ludziom musi obligatoryjnie pomagac bo mysle ze skoro tak piszesz to jestes z Janowca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opalał sie pod drzewem ściemniacz!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro sekcyjny strażak roku to ja ide na emeryture!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurcze panowie jak Gucio go zoboczy to znowu go pogoni buahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się chłopak i jego rodzina wykosztowała wysyłając ponadt 1000 zgłoszeń. Po tym wyborze widać bzdurę i głupotę tego plebiscytu. Chłopakowi przybędzie wrogów, bo strażacy pracujący po kilkanaście lat, którzy nigdy nic nie dostali będą mu dokuczać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...