Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Straż Miejska w Puławach na celowniku radnych

Utworzony przez korektor, 16 grudnia 2014 r. o 22:19 Powrót do artykułu
Czy to przypadkowa pomyłka w treści artykułu? "Stawiamy na profilaktykę, a nie represje – podkreśla Janusz Grobel. Według prezydenta, karanie mieszkańców za każde drobne wykroczenie jest najlepszym sposobem za zarządzanie miastem".   Z kontekstu wypowiedzi wynika, że wg prezydenta karanie mieszkańców za każde drobne wykroczenie NIE JEST najlepszym sposobem na zarządzeniem miastem. Brakuje jednej literki, ale kontekst zmieniony całkowicie. Sprawdźcie to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w Puławach od urodzenia, na mieście jestem codziennie a straży miejskiej to juz nie widziałem ... ho ho ho ... a od kilku lat. Czy takie służby potrzebne są jeszcze komuś ? Kiedyś miałem problem, zadzwoniłem do nich i po prostu zostałem ... zignorowany. Pod wnioskiem o likwidację całkowicie się podpisuję. Puławiak. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeszcze. Kto zezwala Straży Miejskiej w Puławach na ustawianie fotoradarów przy drogach? Dlaczego pozwala się im działać niezgodnie z powołaniem? Ja również nie widzę ich na mieście a 22 miliony na funkcjonowanie czegoś czego nie ma to mi zalatuje kryminałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również jestem za likwidacją tej formacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To fakt ale dlaczego mandaty wystawiają starszym paniom sprzedającym owoce przy chodnikach a na postój samochodów przy przejściu lub bezpośrednio na nim zezwalają. Sama wysłałam mailem zdjęcia z tej ulicy do straży miejskiej i efektów nie widziałam, mimo iż stanowi to niebezpieczeństwo nie tylko dla dzieci ale również dla osób dorosłych takich jak ja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzi o ulicę Cichockiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w Puławach od urodzenia, na mieście jestem codziennie a straży miejskiej to juz nie widziałem ... ho ho ho ... a od kilku lat. Czy takie służby potrzebne są jeszcze komuś ? Kiedyś miałem problem, zadzwoniłem do nich i po prostu zostałem ... zignorowany. Pod wnioskiem o likwidację całkowicie się podpisuję. Puławiak. 
jedź na Włostowice pod piekarnię, to na pewno ich zobaczysz :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Często jestem na mieście i dawno dawno temu widziałem strażnika miejskiego. Gdzie się oni podziali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidować ,oni nie są do niczego potrzebni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można uruchomić referendum obywatelskie w tej sprawie ! Pis jak się dogada z Groblem to palcem w bucie w tej sprawie nie kiwnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...