Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
WEST DENT,Sikorskiego 1,Najlepszy stomatolog w Lublinie(i nie tylko)..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam Gabinet stomatologiczny Katarzyny Gołkiewicz na ul. Wertera - profesjonalnie i szybko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetnie wyleczył mi zęby pan dr. Szalewski na Felinie polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja zdecydowanie polecam full dent pani doktor wiak-sadło. jestem wierny od kilku lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gri napisał:
Polecam Gabinet stomatologiczny Katarzyny Gołkiewicz na ul. Wertera - profesjonalnie i szybko
Tylko nie Gołkiewicz Katarzyna! Ta "stomatolog" za kasę wypisuje odpowiednie kwity, które później wykorzystują przestępcy w sprawach sądowych!!! Radzę omijać tę Panią "doktor" szerokim łukiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko nie Gołkiewicz Katarzyna! Ta "stomatolog" za kasę wypisuje odpowiednie kwity, które później wykorzystują przestępcy w sprawach sądowych!!! Radzę omijać tę Panią "doktor" szerokim łukiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr Stachurski Ul.Zana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sory nie zana tylko jana sawy 3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zobacz sobie tu: http://stomatolodzy.blogspot.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agnieszka Górska - Ladent -ul.Balladyny 23.Super podejście szczsególnie do dzieci - uratowała zęby mojej córce.tel 817435404
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Feryt napisał:
Tylko nie Gołkiewicz Katarzyna! Ta "stomatolog" za kasę wypisuje odpowiednie kwity, które później wykorzystują przestępcy w sprawach sądowych!!! Radzę omijać tę Panią "doktor" szerokim łukiem.
ale moze zeby dobrze robi i to sie liczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam niedługi artykuł, z którego dowiecie się jak dbać o zęby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wypróbowałam wiele gabinetów dentystycznych jednak najbardziej przypadł mi do gustu TOP DENT, ostatnio właścicielka opisywała nawet swoją pracę z dziećmi na łamach jednego portalu dla kobiet :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ajona jest ok, pomaga, to pasta bez fluoru, ale kluczowa w tym wszystkim systematyczność, dobre szczotkowanie, odpowiednia dieta - bez niej nie ma szans na uzyskanie zadowalającego efektu - podobnie to wyglądał w naszym przypadku. Zakładane cele zrealizowaliśmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli szukacie dobrego dentysty na terenie Lublina, mogę polecić Aldent, oni przyjmuj na Willowej 1, na al. Kraśnickiej i Pana Balcera. Oferują kompleksowe usługi począwszy od stomatologii zachowawczej, estetycznej, po protetykę i  implantologię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
higiena jamy ustnej ! dbanie o właściwą higienę jamy ustnej to jedna z najważniejszych rzeczy dla zębów i dziąseł. zdrowe zęby nie tylko pozwalają ci wyglądać i czuć się młodo, ale również umożliwiają odpowiednie spożywanie pokarmów i mówienie. dobry stan zdrowia jamy ustnej jest ważny dla twojego ogólnego samopoczucia. codzienna profilaktyka, w tym odpowiednie szczotkowanie i nitkowanie zębów, pomaga zapobiec problemom jeszcze przed ich pojawieniem się. jest także mniej bole sna, tańsza i mniej niepokojąca niż leczenie chorób, którym nie udało się zapobiec. pomiędzy regularnymi wizytami u stomatologa każdy z nas może wykonywać proste czynności, które znacznie obniżają ryzyko wystąpienia próchnicy zębów, chorób dziąseł i innych problemów jamy ustnej. serdecznie zapraszamy do naszego centrum stomatologii pure clinic. szczegóły oraz rezerwacja wizyty w pure clinic: +(+48) 81 477 57 96, lublin droga męczenników majdanka 181 ***pure-clinic.pl/lublin-stomatolog/ zapraszamy również do naszej poradni ginekologicznej pure clinic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AWO DENT w Puławach - mają swój gabinet stomatologiczny w samym centrum miasta i szeroki zakres świadczonych usług. Przyjazny gabinet i obsługa na wysokim poziomie. Ja sobie bardzo chwalę i Wam również polecam. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem zawsze zadowolony po wizycie w Aldent. Opieka nad pacjentem jest na wysokim poziomie, przestałem się wreszcie bać wizyt. Cała moja rodzina chodzi tam robić zęby, mają nowoczesne wyposażenie i dobre podejście do pacjenta. W Lublinie przyjmują w trzech miejscach, więc nie jest problem do nich dotrzeć. Wszelkie informacje mają zamieszczone na stronie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas w Lublinie warto przejść się do Dentala. Mają tam dobrze wyposażony gabinet, nawet leczą pod mikroskopem. Ceny są bardzo korzystne dla pacjentów. Korzystałem tam również z usług ortodnty - pana Dąbały. Według mnie to najlepsza przychodnia w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno warto leczyć zęby w Citi Dent. Bardzo fajna przychodnia stomatologiczna z szerokim zakresem usług. Jak dla mnie akurat. Miałem leczenie kanałowe dwóch zębów, do tego też wybielanie i usuwanie kamienia nazębnego, tak więc tych usług trochę było i wszystko zostało fajnie zrobione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...