Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Starym kamperem chcą wyruszyć na podbój Polski

Utworzony przez dil, 12 kwietnia 2014 r. o 21:48
NIC NIE DAWAĆ! to takie żebractwo internetowe, niejeden przeszedł na piechote wzdłuż granicy Polski bez rozgłosu. Szesć osób chce kase na remont szrota, beznzyne, Mc Donaldy, itd. Programu jak Cejrowski nie zrobicie. Na piechote!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezła wycieczka za nieswoją kasę. 10000 w remont? Po co kupowali takiego szrota? Faktycznie mój przedmówca prawdę powiedział - niejeden na pieszo obszedł Polske dookoła i za własną kasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci co krytykują, to w du..pie byli i gó...wno widzieli. Nie chcesz dawać, nie dawaj. I dobrze, że sobie wyremontują starego kampera. Na pewno wyjdzie ich to w sumie kilka razy taniej, niż zakup jakiegoś w naprawdę w dobrym stanie.W ile przy tym może być frajdy, można się wielu rzeczy nauczyć. Mi się taka inicjatywa podoba, trzymam kciuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żebractwo publiczne. Ja bym sobie pojechał na Seszele, wpłacajcie mi na konto... Prawda jest taka że jak się nie ma miedzi to się w domu siedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ja też zbieram pieniądze, z chęcią w lecie wezmę urlop i zwiedzę kraj bo pracuję 35 lat i nie stać mnie na wyjazdy ponieważ pieprzony rząd płaci mi aż 1400 zl po 35 latach pracy, gdzie po tylu latach pracy powinno mi wystarczyć na godny urlop. Jak ja nienawidze tego kraju, gdzie dominuje kombinatorstwo, kolesiostwo, garnięcie wszystkiego co się da dla siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ja też zbieram pieniądze, z chęcią w lecie wezmę urlop i zwiedzę kraj bo pracuję 35 lat i nie stać mnie na wyjazdy ponieważ pieprzony rząd płaci mi aż 1400 zl po 35 latach pracy, gdzie po tylu latach pracy powinno mi wystarczyć na godny urlop. Jak ja nienawidze tego kraju, gdzie dominuje kombinatorstwo, kolesiostwo, garnięcie wszystkiego co się da dla siebie
Dobrze piszesz,dlatego tusk razem z tym czerwonym komunistyczno-konfidenckim łajnem musi odejść !!  inaczej nic w tym kraju się nie zmieni na lepsze !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już widzę ten wyjazd. Rupieć rozleci się na pierwszej dziurze. Bedzie z tego kampera duze ognisko, jak z kupy starych desek. Było lepiej dozbierać i kupić coś co jeździ, a nie włazić w kupę gnoju i teraz łapę wyciągać do ludzi. Pod kościół po jałmużnę. Jeszcze ludzi namawiać do pakowania w ten złom pieniędzy. Ludzie, lepiej dajcie na dożywianie dzieci w szkołach, bo "państwo polskie" nie stać na obiady dla dzieci i siedzą w szkole głodne. Lub dofinansować np. Caritas, to jakieś polskie dziecko wyjedzie nad morze. Nie dawać pieniędzy na wygłupy paru palantów, co z nudów nie wiedzą co jeszcze by tu głupiego. wymysleć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mego dziadka 9 (który mieszka 30km za Chełmem) za stodołą stoi kamper w lepszyzm stanie. Chyba musiał by ktoś być ostatnim palantem by tym gimbusom wpłacać jakieś pieniądze. Niech pedauja rowerami a jak nie maja rowera to buta i w droge. Co za idioci na zebry to pod kosciol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas na wsi siedmiu łysych napakowanych głąbów wsiadło do 13 letniej rozpadającej się BMW i ruszyli na podbój Białej Podlaskiej. BMW rozpadło się przed Białą. A ta zgraja pijanych poszła do klubu. Co prawda obili ryje ochroniarzom z klubu ale później dostali wpiernicz od kierowców Tirów na stacji paliw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żal mi was "komentujących" bardzo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świetna inicjatywa kto może i ma chec nich pomaga. trzeba cenić ludzi ,którzy chcą robić cokolwiek niż siedzieć na dupie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie jest to super pomysł! Nikt nikomu nie każe wpłacać żadnych pieniędzy, nie jest to przymus, więc nie rozumiem negatywnych komentarzy. Nie chcesz, nie wpłacasz... Najważniejsze, że nie siedzą w domu przed TV. Podziwiam, że Wam się chce! Życzę powodzenia! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze piszesz,dlatego tusk razem z tym czerwonym komunistyczno-konfidenckim łajnem musi odejść !!  inaczej nic w tym kraju się nie zmieni na lepsze !!
  Kup sobie kampera, zbierz na jego naprawę i jedź na wczasy! Nikt Ci nie zabrania. Wystarczy chcieć. Narzekać najłatwiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetna inicjatywa. Trzymam kciuki, żeby wyjazd się udał. Mam obawy, czy zmieścicie się w 10 k na remont. Znam gości, którzy z Białej pojechali (i wrócili ! ) Żukiem Towosem na Bałkany. Macie moją cegiełkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do najgłośniej krzyczących, najwięcej wiedzących: Rozumując płasko i jednotorowo, nie sposób ogarnąć szerszy temat, głębszą ideę. Dla Was (z całym szacunkiem, stąd duża litera), inicjatywa ta jest jedynie próbą zdobycia pieniędzy, celem ich późniejszego wydania. Jestem pełen nadziei, że ktoś jednak widzi to nieco szerzej. Ja nie widzę tu żebractwa i kombinatorstwa. Widzę dobrze zgraną, doskonale się wzajemnie uzupełniającą grupę przyjaciół, a ponad to - artystów. Jeśli ktoś porównóje artystę - wystawiającego owoc swojej pracy, czy to wizualny, muzyczny, czy choćby jako przedsięwzięcie w postaci spontanicznej organizacji i dokmentacji tournee zdezelowanym kamperem, na ocenę szerszego grona, w nadziei na przysłowiowy grosz, pozwalający dalej tworzyć, dokumentować i przy okazji żyć - do żebraka, to chyba jasnym jest, że coby nie powiedzieć, i tak nie zrozumie. Przez takich ludzi, niestety, kultura (poza rozrywkową, która mieli nam mózgi na papkę) jest postrzegana jako coś dziwnego, wręcz nieapetycznego, a "Trudne Sprawy" i "Kiepscy" sączą się z telewizorów. Apel do wszystkich: Nie przestawajcie marzyć! To wcale nic nie kosztuje, wbrew temu, co myślą niektórzy. Sam nie masz odwagi? Daj się cieszyć tym, co potrafili postawić ten krok!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ściema, i jeszcze tłumaczenie, że goście są niby artystami. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to już od dawna jestem zakochany w wolności jaką gwarantują kampery...Można wsiąść i pojechać gdzie oczy poniosą, bez planu, bez rezerwacji noclegów, na spontanie. Swoje kampera znalazłem w salonie S-Camp (s-camp.pl) w Bieruniu. Super duży wybór, chyba największy w kraju. Dużo nowych rzeczy, ale dla szukających czegoś tańszego są też używane auta. Ja akurat kupiłem sobie McLouisa i jestem bardzo zadowolony z użytkowania, w tym przedziale cenowym to jedna z lepszych opcji imho.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...