Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Grunty których wartosci wzrosla po budowie stadionu na terenach zalewowych koło stadionu proponuje nazwac ul. Przekrętu, ul. Gigantycznego zysku kosztem budżetu Lublina Ale "ktoś" zarobi bo miasto zadłużylo sie aby zbudować nikomu nie potrzebny stadion i wartosć tych terenow bardzo wzrosła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grunty których wartosci wzrosla po budowie stadionu na terenach zalewowych koło stadionu proponuje nazwac ul. Przekrętu, ul. Gigantycznego zysku kosztem budżetu Lublina Ale "ktoś" zarobi bo miasto zadłużylo sie aby zbudować nikomu nie potrzebny stadion i wartosć tych terenow bardzo wzrosła
A ja proponuje nazwać ciebie Hejterem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja proponuje nazwać ciebie Hejterem
  a ja proponuję go nazwać bardziej dosadnie, pisowskim wymoczkiem ewentualnie murzynem Tułajewa (bo lata po wszystkich gazetach i wkleja te same idiotyczne treści)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Projekt dojazdów był gotów w ub roku. Drzewa można było wyciąć w zimie i nie zwalać teraz na ornitologów. "Na początku ten odcinek wybudujemy węższy". I tak zostanie??? Kolejny saksofon??? Przyjdzie nowa ekipa i rozpocznie nowe inwestycje w imię niezbędnych, według nich, potrzeb?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko w Lublinie dzięcioł ważniejszy od człowieka, komedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Suchanowska to niezły dzięcioł przez całą kariere 1 donos świetny bilans
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nazwy nie są po co się odrazu czepiać :) Przynajmniej bedzie stadion z murawą a nie pastwiskiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę sie doczekać ukończenia i otwarcia,  piękny stadion sie szukuje:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden przyzwoity stadion w całym województwie być musi koniec kropka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stadion w takim mieście jak Lublin jest po prostu potrzebny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmowu przez lewactwo pseudoekologiczne nie można wyciąć drzew, bo jakieś ptaki .. To jakaś k**wa kpina, a nie prawo ! Precz z czerwonym ekoterrorem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakbyś nie wiedział prawica też jest za zielenią ty ignorancie. Jak ty dbasz o pamięć swoich ojców i dziadków!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...