Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stadion otwarty, w internecie wrze

Utworzony przez ...., 29 września 2014 r. o 10:07 Powrót do artykułu
Jaki jest cel artykułu, który przedrukowuje głupie komentarze internautów?, teksty poniżej krytyki, chamskie odzywki należy pomijać milczeniem, a nie drukować  w specjalnych artykułach... Poziom tych wszystkich gazet jest żenujący
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tułajew,Tułajew kto to??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma to jak dobra praca Redaktorska! Niedługo będziemy czytać artykuły ze zdań zasłyszanych pod sklepem. Gratulacje dla Dziennika Wschodniego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polakowi nie dogodzisz. Jak nie było nic, to będzie biadolił, że nic nie ma. Jak coś ma to że coś ma. Jedni coś tam próbują robić i dostają za to po czterech literach. Inni nie robią absolutnie nic, siedzą, krzyczą, krytykują zgłaszają sprzeciwy i utrzymują się z naszych, czyli Pana i Pani pieniędzy, ale nie robią absolutni nic, bo wtedy nie muszą ponosić, żadnej odpowiedzialności, dźwigać żadnych ciężarów i w naszym Lublinie takich "działaczy społecznych" z nazwiska wymieniać nie trzeba, bo na szczęście co mądrzejsi wiedzą kto to taki, ale lud ciemny i tak ich na kolejną kadencje wybierze i dalej będą biadolić, że ktoś coś buduje, że ktoś coś chce robić. Będą biadolić, zgłaszać sprzeciwy, nic nie robić, krytykować i przeżerać nasze pieniądze, nic nie robiąc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł ukazuje tylko debilów z jednym z radnych(mam nadzieje, że już ostatnie jego tam chwile) na czele.   A teksty o 200 bańkach na drogi zamiast na stadion to już całkiem śmieszą. Chciałbym zobaczyć jak przerzucają te pieniądze z UE które były dane na stadion i robią z nich drogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tułajew jest żenujący
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS to potrafi tylko stać z boczku i komentować działania Żuka. Najgorszy rodzaj opozycji bo robią to co jest najlepsze dla partii a nie dla mieszkańców Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może niech radny Tułajew opowie co stało kiedyś tam gdzie teraz stoi stadion i dlaczego Pis to miejsce zlikwidował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chciałbym wiedzieć co dla Lublina zrobił Tułajew? Pytam poważnie bo zawsze jak o nim słyszę to neguje działania Żuka cokolwiek by ten nie robił. Nigdy nie przeczytałem, żeby ten osobnik coś zrobił pozytywnego. Jak na razie to jest jeden wielki pasożyt, który podobnie jak Suchanowska ciągnie kase z rady miasta i nic nie robi dla miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisiorom nie dogodzi oni wolą kolejny pomnik stawiać Napoleonowi Leszkowi a niżeli coć co może się przydać w perspektywie lat ,a z pomniKów jaśnie hrabii Leszka będą mogły tylko korzystać gołębie jako wychodek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zróbcie sobie wszyscy lewatywę! Doktor Bul zaleca. Jemu dobrze robi na głowę chociaż tego nie widać i nie słychać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja co prawda mieszkam w Lublinie dopiero 50 lat ale cieszę się bardzo ze stadionu, drogi do S-17 i wielu wielu inwestycji w moim mieście jakich nigdy wcześniej nie było. Nie ważne jest dla mnie  marudzenie jakichś tułejewów a może tuchanowiczów bo to frustraci, którym i smarować d...ę masłem też będą narzekać, więc to margines. Ja wiem, że oni woleli by wybudować 10 pomników niewydażonych pseudo prezydentów /lk/ ale nikt oprócz nich nic takiego nie chce. Ja wolę stadiony drogi, ulice, baseny i tak trzymać czy to żuk czy mercedes aby do przodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chciałbym wiedzieć co dla Lublina zrobił Tułajew? Pytam poważnie bo zawsze jak o nim słyszę to neguje działania Żuka cokolwiek by ten nie robił. Nigdy nie przeczytałem, żeby ten osobnik coś zrobił pozytywnego. Jak na razie to jest jeden wielki pasożyt, który podobnie jak Suchanowska ciągnie kase z rady miasta i nic nie robi dla miasta.
  Jasne, że zrobił. Walczy o remont ulicy na Czechowie przy której mieści się przychodnia jego znajomego. Do tego bez przerwy tweetuje na tweeterku dzięki czemu mieszkańcom się żyje w Lublinie o wiele lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już pierwsze imprezy udowadniają jak potrzebny był stadion, krytycy niech wskażą mi miejsce gdzie w cywilizowanych warunkach można u nas upchnąć 18 tyś widzów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy Radny Tułajew był na stadionie??? W koncu glosował ZA jegio budową, to powinien być??????/Widział ktoś Pana Radnego, czy fotki z inernetu skradł ???????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci co sie cieszą z tego stadionu chyba nie wiedzą ile będzie kosztowała roczne utrzymanie takiego obiektu i to z ich podatków. Zeby taki stadion był opłacalną inwestycją trzeba miec drużnę wtedy ludzie przychodziliby na mecze i jakis tam dochód z biletów byłby. Inwestycja pod publike idealnie wycelowana tak zeby przed wyborami zrobic otwarcie. Dymają was na lewo i prawo otwierając stadiony, markerty i centra handlowe a wy sie cieszyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nic nie mam do samego stadionu, bo uważam, że jest to dobra inwestycja - jeżeli będzie dobry menadżer, tylko do samego otwarcia. Dlaczego OMEGA, lub inny światowy zespół nie mógł otworzyć stadionu? Albo z naszego podwórka Budka, zamiast na placu Zamkowym, można było koncert zrobić na stadionie, cały stadion byłby wypełniony, można było zrobić na zasadzie żegnamy legendę witamy nowe, a tak budowa stadionu była kontrowersyjną decyzją i zamiast zrobić porządne otwarcie, ściągnięto gwiazdki klasy Z z TVNu. To było dolanie oleju do ognia! A tak jakby byłby lepszy koncert to ludzie mniej by narzekali - na zasadzie: "wydano tyle kasy na stadion! Ale za to otwarcie było niezłe, więc chyba jest sens całego tego stadionu".       
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TUŁAJEW ROBI HERBATĘ Z WODY PO PIEROGACH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stadion Fajny i cel zebranych pieniążków tez szczytny.... Tylko bilety mógł "zwykły Lublinianin" kupić tylko na murawę albo na sektor h, z których nie można było nigdzie się przemieścić bo były pozamykane bramki... Ciekawe tylko kto gościł się i za czyje pieniądze w sektorach "Vipowskich" Można było zaobserwować...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stadion rewelacje! otwarcie bylo super ! i promocja dwugodzinna Lublina na całą Polskę dzięki TVNowi! a koncert Budki jak najbardziej ale jest tyle termiów ,jak bedzie potrzeba to zamiast w ciasnym Globusie mozna zrobić na stadionie! Więc nie rozumiem tych narzekaczy ,ktorym nic nie pasuje i jęczą ,że zle...więc zamiast piwa w łapę niech sie wezma do roboty! A stadion w 75 % z kasy unijnej ! i drogi dojazdowe i rewitalizacja okolicy ! a pan Tułajew niech z reką na sercu powie co zrobił dla miasta ? poza krytykowaniem Żuka?sziwie sie ,że ktoś na niego jeszcze głosuje ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...