Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

sprawdzony sposób na zarobienie prze internet

Utworzony przez inga, 7 lipca 2011 r. o 17:01
Witam wszystkich. Jestem młodą mamą, opiekuje się dzieckiem na cały etat, a pieniążki w domu by sie przydały. Tak więc szukałam wielu sposobów jak tu dorobić trochę nie pozostawiając dziecka w domu. Jest mnóstwo stron, gdzie żeby zarobić trzeba klikać 100lat, ale znalazłam 1, gdzie zarabia się dość szybko i wypłata jest już od 10zł. Sprawdziłam i jestem zadowolona więc polecam innym proszę http://www.mypay.pl/?ref=1148&subid=
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zainteresowany ta ofertą pracy!! Proszę o kontakt..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mogę polecić wypróbowany przeze mnie program partnerski http://pp.szybkafaktura.pl .Na początku podchodziłem do tego z niedowierzaniem ,ale spróbowałem i już zarobiłem trochę pieniędzy.Praca idealna dla osób lubiących siedzieć przed komputerem ,można się zrelaksować ,a przy tym zarobić.Ja jestem zadowolony ,więc może i Wam się spodoba ten sposób zarabiania bez wychodzenia z domu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarobicie kokosy, na pewno ;-) Dobry PP - http://www.partner.proficredit.pl/ Dlaczego? Bo chodzi o pożyczki, które są przez ludzi często zaciągane ze względu na brak zdolności kredytowej no i sumy. 2% od 25 tysięcy to 500 złotych i tyle można zarobić na jednym przekierowaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.ermail.pl/klik/Vn9WZWEC --->> nie ma cudów, ale warto poczytać, w sumie najwięcej za najmniej, bo nawet 1 zł za odczytanie maila. No i 20 zł na start.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazłam dobry motyw, dziwny, ale dobry http://taketask.pl/ Na necie piszą że to ma wyglądać na zasadzie - Coca Cola zleca ludziom chodzenie nago po mieście z puszką coli i płaci za każde zdjęcie takiej osoby 1zł. Podobno mają płacić po 10 zeta za fotki zrobione w sklepach. Bardzo jestem ciekawa jak to wyjdzie, ale z ciekawości na pewno to przetestuję.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja polecam portal PayTask.pl   Za wykonanie łatwych zadań otrzymujemy punkty, które można wymienić na nagrody (doładowania do telefonu, pieniądze, perfumy, gadżety itp.) Każdego dnia pojawiają się nowe zadania i co najważniejsze ich wykonanie nie zajmuje dużo czasu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam 2 sprawdzone buxy http://www.neobux.com/?rh=52554C45544B41 http://www.probux.com/?r=neon34  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
korzystałam z kilku systemów ale najlepiej wychodzi prowadzenie własnego biznesu :) sama jestem młodą mamą i dzięki izie : http://www.youtube.com/user/TimeForBusinessTV/videos  udało mi sie wymyslic swoj pomysł na biznes :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcesz zacząć zarabiać? Połącz przyjemne z pożytecznym! Poświęć 5 minut dziennie i odbieraj nagrody lub gotówkę. A to wszystko dzięki serwisowi PayTaskhttps://paytask.pl/index.html Każdego dnia pojawiają się nowe zadania i co najważniejsze ich wykonanie nie zajmuje dużo czasu. :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to co podajecie to same piramidki i nie ma nic wspólnego z zarabianiem. No chyba, że pieniędzy wirtualnych, takich których nigdy nie dostaniecie. Radzę poczytać trochę na temat e-marketing , różnych sposobów na zarabianie i przede wszystkim - legalnych i sprawdzonych źródłach pracy.
Ostatnio edytowany 7 stycznia 2014 r. o 19:38
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOTOWY SYSTEM BIZNESU   7minutowy trening   Dzięki współpracy z firmą 7minutowy trening zapewniasz sobie comiesięczną pensję, miesiąc w miesiąc.Jest to legalna praca i trzeba się rozliczać z podatku, lecz nie musisz prowadzić działalności gospodarczej. Otwórz swój własny biznes w branży fitness, otwórz swoje wirtualne biuro jeszcze dzisiaj! Sprawdź jak wygląda plan wynagrodzenia:http://mindmazon.eur...ajNaAutopilocie Zapisz się i zacznij działać ! Dołączam bezpośredni dostęp do wideo:http://mindmazon.eur...nieJak_dziekuje   Jeśli nie chcesz tego wszystkiego budować na własną rękę, my mamy dla Ciebie GOTOWY SYSTEM BIZNESU       Zapraszam do kontaktu email. Marek Glinka email: udanybiznes@10g.pl    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  ZARÓB 15 000 ZŁ W MIESIĄC !MIESIĄC !Ta strona zarobi dla Ciebie 15000 zł ! Zamykając ją wyrzucasz 15000 zł !Przeczytaj tą stronę do końca a gwarantuje, że nie pożałujesz !Nie zmarnuj swojej szansy !Nie wierzysz? To oczywiste, kto da 15000 zł za nic? A jednak ! Po pierwsze nie za nic bo wkład wynosi 5 zł podrugie potrzebujesz troszkę pracy dosłownie 20 - 30 minut jednorazowo np. dziś albo jutro!)Też nie wierzyłem ale się przekonałem! Zarobisz jak każdy kto bierze w tym udział ok. 15000 zł w okrągły miesiąc!(ja dokładnie zarobiłem 12435 zł w miesiąc i poświęciłem 3 godzinki a nie 30 minut! Mimo wszystko opłacało się : )Ten sposób wymyśliłRoberto T. Kiyosaki- najbogatszy inwestorowi na świecie, który w dodatku nie ma pracy i tak się rozeszło... aż trafiło do mnie i do ciebie!Opowiem jakie to łatwe i proste, ale jeśli nie masz teraz 5 minut żeby spokojnie o tym przeczytać zapisz tą stronę i wróć kiedy będziesz mieć czas : )Tak więc pomyśl czy warto się troszkę zaangażować zanim pochopnie "wyrzucisz" tyle forsy (co miesiąc15000 zł lub więcej). To zależy od ciebie! Moi znajomi już przestali narzekać na brak kasy, wciągnęli się jakzobaczyli na własne oczy , a mówiłem od razu wejdźcie w to, wiadomo nawet znajomi czasami są nie ufnihehe teraz się z tego śmieją! Jak sobie przypomnę ich miny jak opowiadali o tym jak zajrzeli nakonta! Hehe. A zresztą mi tez gęba opadła jak zobaczyłem konto! A teraz moje konto wciąż rosło i dalejrośnie. A jak tak dalej pójdzie zostanę milionerem z jednego internetowego biznesu- czy jest to możliwe?!Nawet teraz jak to pisze, dziwi mnie ile osób musi ciężko pracować by utrzymać dom, swoje dzieci lub poprostu zbiera na kino lub komputer. Dziękuję teraz temu kto wysłał mi tą wiadomość i przedstawił mi ten pomysł,dziękuję, ze nakłonił mnie do tego, aby zrobić jeden mały skok w bok od szarego życia i zainwestowaćpieniądze po to by włożone- pracowały dla mnie- a nie ja na te pieniądze!Teraz udowodnię Ci, iż jest to LEGALNY BIZNES!Nie potrzebujesz niczego sprzedawać! Nie potrzebujesz rozmawiać o tym z przyjaciółmi, rodzina lub z nikim innym (chyba, ze chcesz).W dodatku, jeśli jesteś nieśmiały(a) to problem masz z głowy- bo nie musisz mieć bezpośredniegokontaktu z drugim człowiekiem. Ktokolwiek kto trzyma rękę na pulsie może osiągnąć sukces i wzbogacić sięo kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jeśli wierzysz, ze każdy ma swoje piec minut to po prostu zrób krok po krokutak jak jest to napisane poniżej! To Twoja szansa na zmianę Twojej przyszłości!To jest NAJTAŃSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych pieniędzy przezInternet w takim KRÓTKIM czasie.Ok. to zaczynamy bo się rozgadałem.Ten program działa i nieważne z jakiego kraju jesteś albo w jakim przebywasz. Nie ważne ile masz lat. I nadodatek nie będziesz potrzebować specjalnej wiedzy lub talentu. Nie będziesz przeglądał stroninternetowych, nie będziesz nigdzie dzwonić, klikać w banery, lub SPAMować, nie będziesz także płacić zareklamy itp. Wszystko czego potrzebujesz to:- Konto w banku (najlepiej z możliwością obsługi przez Internet ale nie koniecznie)- I około 20-30 minut twojego czasu jednorazowo!KROK 1Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, żeby zarobić musisz coś od siebie dać!Więc pierwsze co musisz zrobić to zainwestować TYLKO 5 zł.Jak mówi Robert T. Kiyosaki- "jeśli nic nie zainwestujesz- nic większego nie zyskasz!".Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiać z powiększającą się rzesza ludzi!Wiec, jak NAJSZYBCIEJ przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe z notka mówiącą (tytułem):"Proszę, dodaj mnie do swojej listy mailowej"Chcę, żebyś wiedział, że jest to po to aby UTRZYMAĆ TEN PROGRAM LEGALNYM!.To naprawdę proste!Gdy wyślesz 5zl na pierwsze konto z poniższej listy, to po prostu możesz już się szeroooko uśmiechnąćNie wiem czy wiesz, ale już czerpiesz z tego programu wielkie korzyści! Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawyOto obecna lista:1. Nr. konta: 03 1060 0076 0000 3020 0132 58952. Nr. konta: 50 1020 5558 1111 1146 1420 00873. Nr. konta: 38 2490 1044 0000 4200 5576 92054. Nr konta: 78 1140 2004 0000 3802 7274 9666 5 .Nr konta: 56 2490 1044 0000 4200 8742 3473(jako dane przy przelewie można podać swoje dane jeżeli takowe są wymagane)(pamiętaj ! wpłać 5 zł na konto nr.1 potem skasuj je a na dole (na 5.miejscu) dopisz swoje konto przesuwając cyferki 2 , 3 , 4 , 5 do przodu!)KROK 2Gdy już wysłałeś 5 zł. Na konto znajdujące się na 1 miejscu listy (wraz z ta dodatkowa notka- To BARDZO ważne!),następną rzeczą, którą musisz zrobić to zrobić kopie tej strony (tekstu na niej zawartego), po to by wysłać go ponownie(korzystając z twojej książki mailowej albo reklamować na swojej stronie WWW- tak jak ja zrobiłem) do np. 40osób (zapamiętaj, ze 40 osób to dobra liczba do wzbogacenia się, ale możesz zareklamować to w darmowysposób w Internecie przez co więcej ludzi to zobaczy i możesz więcej zarobić!).A teraz pora na dowody! POTRZEBUJESZ DOWODU? Tutaj są przykładowe 3 osoby (lista osóbzadowolonych dostaniesz jutro!) oczywiście nie są to wszystkie!, które testowały ten programi które zainwestowały nic innego jak 5 zł. i 30 minut swojego czasu!:"Jaki wspaniały plan! Zrobiłem wszystko co mi poradziliście z jakieś3 tygodnie temu i co prawda nie udało mi się uzbierać 15 000 o którychmówiliście, ale te 9 135zl tez mnie powaliły a jest jeszcze tydzień! "Tomasz Watorek , Warszawa"Cześć. Tu Justyna! No cóż- co mogę powiedzieć? DZIĘKUJĘ BARDZO BARDZOOOMOCNO wysłałam 40 maili tak jak mówiliście i w sumie zapomniałam o ocalej tej sprawie bo tak naprawdęnie wierzyłam w to, a te 5 złotych to jeszcze nikogo nie uratowało. Ale jak zobaczyłam moje konto po kilkutygodniach to się załamałam! W tym dobrym znaczeniu! było tam prawie 15000 złotych! I jak ja to terazwydam tak szybko? przecież za kolejnych 30 dni będę mieć tego więcej Dziękuje jeszcze raz!:*"Justyna Tojan, Strzelce Opolskie"Byłem zaskoczony kiedy zobaczyłem moje konto! Przez 3 tygodnie na moim koncie znalazło się 9 440zl. Napoczątku myślałem, że to jakiś błąd wkradł im się do kompów. Ale potem wypłaciłem pieniądze i kupiłem sobiezaje*istego kompa !nareszcie ! Dzięki dzięki dzięki! "Ryszard Bodler, GdańskKilka miesięcy temu, każdy z tych ludzi robił dokładnie to samo co Ty teraz w tej chwili- czytał to i się zastanawiał!A tutaj troszkę matematyki :Kiedy wyślesz swoje maile (lub rozpowszechnisz tą wiadomość w inny sposób) , będziesz na 5 miejscu listy.To najlepsza pozycja po to by zarobić poważne pieniądze! żaden inny program nie daje tak wysokich i realnych pieniędzy z różnych powodów,które wytłumaczę poniżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FanGrow.com - do zarabiania i pozyskiwania polubie        sprawdź FanGrow.com FanGrow - za klikanie na fejsie, wykonywanie zadań, oglądanie filnów na youtube itp otrzymujesz punkty, które możesz wymienić na zdobywanie lajków dla siebie lub na doładowanie telefonu, kupon z punktami, ja akurat sprzedaję te kupony na allegro :)     Czym jest FanGrow.com   FanGrow.com to profesjonalna platforma do skutecznego promowania Twoich stron www, fanpagey, czy profili i nie tylko w sieciach społecznościowych takich jak Facebook, Google+ czy YouTube.Jeżeli poszukujesz odpowiedzi na pytania z kategorii „jak zdobyć więcej fanów?”, czy „jak promować swój film na YouTube?” albo „jak zdobyć więcej plusów?” to jesteś we właściwym miejscu.        Jak działa FanGrow.com   Oferujemy najszersze i najbardziej przestronne narzędzie do promocji w mediach społecznościowych. Dzięki platformie FanGrow.com, która oparta jest na wzajemnych rekomendacjach społecznościowych możesz w prosty sposób zacząć promować wszystkie swoje strony. Do promocji będziesz potrzebował Punkty FanGrow, które możesz zdobyć całkowicie za darmo np. klikając lubię to, plus, czy oglądając firmy promowanych stron przez innych użytkowników, bądź jeżeli zależy Ci na szybkości punkty możesz zakupić bezpośrednio na naszej stronie.     Promuj się z pomocą FanGrow.com na:   FACEBOOK lubię to, komentarze ...   Z pomocą FanGrow.com możesz już teraz zacząć skutecznie zdobywać nowych fanów i angażować ich do komentowania Twoich postów na Facebooku. Dzięki temu Twój fanpage zacznie żyć, a Twoi obecni i przyszli klienci zobaczą, że ludzie lubią i uczestniczą w życiu Twojej firmy, czy Twojego fanpage’a.   GOOGLE+ plusy, obserwatorzy ...   Na wypozycjonowanie Twojej strony w wyszukiwarce Google wpływa wiele czynników i jednym z nich są kliknięcia w serwisie Google+. Z pomocą FanGrow.com możesz pozyskać nowe plusy również to pod Twoimi postami, a jak powszechnie wiadomo, że plusy pod postami wliczają się do liczby plusów profilu Google+   YOUTUBE wyświetlenia ...   Jeśli prowadzisz kanał na Youtube i posiadasz ciekawe filmy z którymi chcesz się podzielić lub po prostu wykorzystujesz Youtube w celach reklamowych, to u nas z sukcesem zwiększysz oglądalność swoich filmów. Youtube jest drugą po Google wyszukiwarką na świecie a dynamika przyrostu zapytań na Youtube jest bardzo wysoka, szybsza niż w obrębie Google.   WEBSURF wizyty ...   WebSurf to w pełni zautomatyzowany system wymiany ruchu na stronach internetowych. Pozorne narzędzie, które polega na nabijaniu oglądalności stron internetowych a również ogromnie wpływa na pozycjonowanie Twojej strony w wynikach uzyskiwanych przez wyszukiwarki jako jedna z zmiennych w algorytmie wyszukiwania.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No hej, witam. Jest kilka rzeczywiście sprawdzonych metod na zarabianie online. Ja teraz próbuję sił w handlu opcjami binarnymi i zaczyna mi się to podobać ;) Jak narazie zarobki nie powalają ale się wdrażam i powinno być coraz lepiej. Jak coś to na stronie callputoptionsonline.com/pl masz opisane o co tu chodzi. Generalnie handel. Nic trudnego.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno dobrze jest mieć stronę www, jeśli mamy własną firmę. Dzisiaj to podstawa promocji :) Fajny artykuł na ten temat znajdziecie tutaj http://www.italianembassy.pl/34-specyfika-firmowych-stron-internetowych :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś lubi pisać, to powinien spróbować swoich sił w pisaniu na Reportalu? To taki portal, gdzie realizowane są założenia dziennikarstwa obywatelskiego - jeśli ktoś ma coś ważnego do powiedzenia to jest to idealne miejsce aby coś fajnego napisać. Wiem, że autorzy za artykuły dostają wynagrodzenie :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...