Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprawdzian szóstoklasisty 2014. Odpowiedzi, arkusze, test (sprawdź)

Utworzony przez kokon, 1 kwietnia 2014 r. o 08:22
niezły stres, ale musi być dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wydaje mi się że czasu jest zdecydowanie za mało, dla osób, które mają lekkie trudności wyrobienie się z czasem graniczy z cudem. Na maturze za 25 zadan daje się prawie 3h, a tutaj dla dzieci i matematyka i język polski tylko godzina wydaje mi się że 1,5h byłoby wystarczającym czasem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieprawda. Godzina czasu jest okey. Właśnie wróciłam ze sprawdzianu i pisałam0,5 h ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łatwe było :))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matma była banalna,czekam na odpowiedzi.^^  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łatwy ale czasu było mało na 26 zadan. opowiadanie kończyłam w ostatniej sekundzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test był prosty :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łatwe było liczę na 39 punktów, bo muszę "pobić" moją kuzynkę :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wydaje mi się że czasu jest zdecydowanie za mało, dla osób, które mają lekkie trudności wyrobienie się z czasem graniczy z cudem. Na maturze za 25 zadan daje się prawie 3h, a tutaj dla dzieci i matematyka i język polski tylko godzina wydaje mi się że 1,5h byłoby wystarczającym czasem
Jeśli ktoś jest przygotowany to godzina mu wystarczy, a jeśli ktoś nie umie to nic nie wymyśli nawet w 3 godziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łatwy ale czasu było mało na 26 zadan. opowiadanie kończyłam w ostatniej sekundzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też uważam, że za mało czasu na tym teście dają. Jestem w miarę dobry z polskiego i matematyki, a jednak nie zdążyłem dokończyć opowiadania...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za ile pkt bylo zadanie z tymi stolami z matmy ? Jak myslicie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glupi temat opowiadania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za mało czasu, nie dokończyłem opowiadania :-((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja przed chwilą wróciłam do domu , myślę że poszło dobrze  na tym egzaminie skończyłam 5 minut przed czasem a na próbnym zabrakło mi na opowiadanie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też uważam, że za mało czasu na tym teście dają. Jestem w miarę dobry z polskiego i matematyki, a jednak nie zdążyłem dokończyć opowiadania...
Ja miałam tak samo. 10 min przed końcem nie napisałam jeszcze wypracowania i tego ostatniego z matmy... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie czasu wystarczyło może dla tego że pisałem 1,5 h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ze stołami chyba za 3 pkt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z 3/4 pk. zapewne 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...