Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ten zakład nie jest odosobniony, dopiero po  ponad 30 latach pracy, gdzie w razie czego mogę odejść za zasiłek przedemerytalny czuję się pewna, przez ponad 30 lat siedziałam cicho jak mysz pod miotłą, bałam się cokolwiek odezwać, Także oto mamy sielankę stworzoną przez solidarnościowców z lat 80, gdzie człowiek boi się własnego cienia. Zarówno my na dym dole jak dla rządu tak i dla pracodawców jesteśmy nikim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, że przyjmuje w innych placówkach. Dopóki nie ma wyroku skazującego będę się u niego dalej leczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego pana nie bronią  pseudo autorytety jak Durczoka ? czy Lublin to zaścianek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile można czytać jedno i to samo !!! Ktoś sztucznie tą sprawę nagłaśnia i za wszelką cenę szuka sensacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...