Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Spowiedź furtkowa" jest zakazana

Utworzony przez Gość, 29 marca 2015 r. o 08:10 Powrót do artykułu
spowiedź winna być powszechna tak jak w innych krajach a nie przekazywanie grzechów księżom, a oni mają temat na mszę, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak osoby, które same niejednokrotnie mają wiele na sumieniu decydują o moim sumieniu i udzieleniu rozgrzeszenia ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kosciele katolickim na calym swiecie jest spowiedz, taka sama jak w Polsce. Czy to w Stanach czy Singapurze wyglada to bardzo podobnie jak w Polsce, nie widzialem znacznej roznicy. Moze sie roznic malymi szczegolami ale tez wyznajemy grzechy ksiedzu tak jak sie to powinno robic. Prosze wiec nie wprowadzac zametu ze "tylko w Polsce". 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak osoby, które same niejednokrotnie mają wiele na sumieniu decydują o moim sumieniu i udzieleniu rozgrzeszenia ?
Zgodnie z nauka Kosciola Katolickiego spowiadamy sie poprzez ksiedza. Emocje tutaj nic nie pomoga tylko szczera spowiedz ktora bardzo pomaga, wiem co mowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy to Zarządzenie Biskupów będzie ogłoszone w Dzienniku Ustaw RP ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kosciele katolickim na calym swiecie jest spowiedz, taka sama jak w Polsce. Czy to w Stanach czy Singapurze wyglada to bardzo podobnie jak w Polsce, nie widzialem znacznej roznicy. Moze sie roznic malymi szczegolami ale tez wyznajemy grzechy ksiedzu tak jak sie to powinno robic. Prosze wiec nie wprowadzac zametu ze "tylko w Polsce". 
  w innych krajach ale w polskich kościołach to tak  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgodnie z nauka Kosciola Katolickiego spowiadamy sie poprzez ksiedza. Emocje tutaj nic nie pomoga tylko szczera spowiedz ktora bardzo pomaga, wiem co mowie.
Zgadzam się , ze pomaga , ale spowiadaj się szczerze i otwarcie przed samym Panem a nie nad największymi grzesznikami tego świata. Spowiadaj się przed swym Panem zaluj naprawiaj i żyj jak chrześcijanin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name="Miko" post="1020052" timestamp="1427612062"] Zgodnie z nauka Kosciola Katolickiego spowiadamy sie poprzez ksiedza. Emocje tutaj nic nie pomoga tylko szczera spowiedz ktora bardzo pomaga, wiem co mowie.[/quote Tylko, że ja wierzę w naukę Boga i przed nim mam mieć pokorę, nie wierzę w ,,naukę Kościo£a" stworzoną przez tak grzesznych, butnych i pysznych ludzi, którzy sami tę naukę łamią a już na pewno 10 przykazań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name="Miko" post="1020052" timestamp="1427612062"] Zgodnie z nauka Kosciola Katolickiego spowiadamy sie poprzez ksiedza. Emocje tutaj nic nie pomoga tylko szczera spowiedz ktora bardzo pomaga, wiem co mowie.[/quote Tylko, że ja wierzę w naukę Boga i przed nim mam mieć pokorę, nie wierzę w ,,naukę Kościo£a" stworzoną przez tak grzesznych, butnych i pysznych ludzi, którzy sami tę naukę łamią a już na pewno 10 przykazań.
  mnie w stanach krytycznych to pomaga psycholog a nie ksiądz, co on może przez te 1-2 minuty, tylko wysłuchać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Jak ma się "SPOWIEDŹ FURTKOWA" do "BRAM ZBAWIENIA"?   Szukanie Furtki Zbawienia w kościele przyprawia księzulków o palpitacje przed przegraną, bo jeden ODPUSCI, a inny NIE! mimo, że o to samo biega!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katolicki Dziennik Wschodni - napiszcie coś jeszcze o problemach nurtujących mieszkańców naszego regionu. Odetchnęliśmy już z ulgą po wyjaśnieniach nt. spowiedzi furtkowej, ale wyjasnijcie, proszę,  np. ile diabłów zmieści się na łebku od szpilki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgodnie z nauką Kościoła jedynym pośrednikiem pomiędzy ludźmi a Bogiem jest Jezus Chrystus. Księża są od głoszenia dobrego słowa i prawdy, a nie od wysłuchiwania naszych grzechów. Z 1 Listu Św. Pawła Apostoła do Tymoteusza: "Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus". To duchowni - ludzie, łasy na odpłatne udzielanie rozgrzeszeń i odpustów wprowadzili spowiedź nazwaną świętą. Od dawien dawna można było sobie kupić za pieniądze czyste sumienie i "uśmierzyć gniew boski". Nie tędy droga do Boga!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgodnie z nauką Kościoła jedynym pośrednikiem pomiędzy ludźmi a Bogiem jest Jezus Chrystus. Księża są od głoszenia dobrego słowa i prawdy, a nie od wysłuchiwania naszych grzechów. Z 1 Listu Św. Pawła Apostoła do Tymoteusza: "Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus". To duchowni - ludzie, łasy na odpłatne udzielanie rozgrzeszeń i odpustów wprowadzili spowiedź nazwaną świętą. Od dawien dawna można było sobie kupić za pieniądze czyste sumienie i "uśmierzyć gniew boski". Nie tędy droga do Boga!
a na uszko zaczeli dopiero na poważnie spowiadać w XII w,ludzia jak to ciemna zacofana mimo XXI w masa żyją w błogiej niewiedzy zadowolonego z siebie durnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ksiądz Gil praktykuje spowiedź furtkową?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ksiądz Gil praktykuje spowiedź furtkową?
tak jak klinton rozporkową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Jezus Chrystus spowiadał się?Czy sam był spowiednikiem?W ogóle to po co to jest?Komu to potrzebne i do czego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuś tam potrzebne jest. Nie czepiaj się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poznałem/przeczytalem Dogmaty Kościoła -przez stulecia bardzo wiele się zmieniło i Kościół Katolicki "poszedł" na wiele ustępstw. Tak więc: z czasem Spowiedź Furtkowa na pewno będzie dozwolona ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spowiedź furtkowa, a modlitwa wstawiennicza   Moim zdaniem działanie księży miało mieć nawiązanie do praktyki modlitwy wstawienniczej, gdzie w wielkim skrócie mówiąc, przy obecności księdza, często egzorcysty, "odcinane" są grzechy pokoleniowe. JEDNAK praktyka taka nie może odbywać w konfesjonale, gdyż nie tylko jeden ksiądz bierze w niej udział, do tego NIE JEST równoznaczna z sakramentem spowiedzi, może trwać nawet 3-4 godziny. Czyli: Mając modlitwę wstawienniczą, do spowiedzi i tak iść trzeba. Tutaj księża chcieli chyba stworzyć jakąś hybrydę, "modlitwę wstawienniczą-wersja ekspres"... Co niestety możliwe nie jest.    Jeżeli ktoś nie wie - doczytajcie sobie czym jest modlitwa wstawiennicza, a zobaczycie co mam na myśli. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na różnych kanałach TV ,są programy ezoteryczne.Tam też wiedźmy odcinaja od klątw i innych dyrdymałów.Różnica pomiędzy nimi ,a księdzem to koszt za minutę połączenia,a ofiarą na tacę.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...