Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spór księdza z organistą rozstrzyga sąd pracy: "Pan już tu nie gra"

Utworzony przez takaprawda, 15 grudnia 2011 r. o 10:57
Dlaczego podatnicy mają płacić podatków za proces dotyczący działalności nieopodatkowanej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z podatków*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takaprawda napisał:
Dlaczego podatnicy mają płacić podatków za proces dotyczący działalności nieopodatkowanej ?
A dlaczego TUSK ma płacić z naszych pieniędzy na bankrutów w unii ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten człowiek pracował bez umowy czyli na czarno!!! Pleban z miejsca powinien dostać z 5000 kary od inspektora pracy! Ale zapominamy że PIP jest niewładna ukarać księdza bo to przecież grzech!!!! W diecezji siedleckiej większość pracowników w kościołach tyra bez umów i ubezpieczenia!!! Najpierw każą brać pieniądze od ludzi a potem krzyczą że wyłudzał!!! Kościół nie przestrzega prawa to jest wręcz zgorszeniem dla innych przedsiębiorców i powinno być karane z całą surowością. Ale cóż kościół jest ponad prawem sami nie płacą podatków i ubezpieczeń i jeszcze za pracowników nie odprowadzają. To jawna demoralizacja społeczeństwa! Ciekawe czy ten ksiądz ma teczkę w archiwum IPN?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NSZZ organistów kościelny napisał:
Ten człowiek pracował bez umowy czyli na czarno!!! Pleban z miejsca powinien dostać z 5000 kary od inspektora pracy! Ale zapominamy że PIP jest niewładna ukarać księdza bo to przecież grzech!!!! W diecezji siedleckiej większość pracowników w kościołach tyra bez umów i ubezpieczenia!!! Najpierw każą brać pieniądze od ludzi a potem krzyczą że wyłudzał!!! Kościół nie przestrzega prawa to jest wręcz zgorszeniem dla innych przedsiębiorców i powinno być karane z całą surowością. Ale cóż kościół jest ponad prawem sami nie płacą podatków i ubezpieczeń i jeszcze za pracowników nie odprowadzają. To jawna demoralizacja społeczeństwa! Ciekawe czy ten ksiądz ma teczkę w archiwum IPN?
TUSK i jego czerwona wataha doprowadziła sama do tego że 50 procent NIBY bezrobotnych w tym kraju pracuje teraz na CZARNO a reszta wyjechała za chlebem.Co to za znaczenie ,na czarno czy nie na czarno. Obojętne jakim sposobem trzeba zarobić na chleb na opłaty czy wreszcie na lekarstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
TUSK i jego czerwona wataha doprowadziła sama do tego że 50 procent NIBY bezrobotnych w tym kraju pracuje teraz na CZARNO a reszta wyjechała za chlebem.Co to za znaczenie ,na czarno czy nie na czarno. Obojętne jakim sposobem trzeba zarobić na chleb na opłaty czy wreszcie na lekarstwa.
Dobrze piszesz, SIERPEM I MŁOTEM W CZERWONA HOŁOTĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie było umowy..." Nie było nic, czyli praca na czarno. Wielu organistów tak pracuje. Co na to ZUS i Urzędy Skarbowe? Nie wiedzą, nie widzą, a zwykłego przedsiębiorcę by zjedli. Chyba że Kościół Katolicki sp. z o.o. nie podlega prawu polskiemu a Watykanu to OK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
TUSK i jego czerwona wataha doprowadziła sama do tego że 50 procent NIBY bezrobotnych w tym kraju pracuje teraz na CZARNO a reszta wyjechała za chlebem.Co to za znaczenie ,na czarno czy nie na czarno. Obojętne jakim sposobem trzeba zarobić na chleb na opłaty czy wreszcie na lekarstwa.
A ja myślę że to efekt stanu wojennego! Bo komuna w nigdy nie odeszła ona trwa nadal i dlatego mamy to co mamy! Dlatego trzeba się obudzić i zrobić wreszcie porządek! Rozliczyć komunistów, donosicieli i kapusiów nawet tych w sutannach a morze przede wszystkim tych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
efekt domina napisał:
A ja myślę że to efekt stanu wojennego! Bo komuna w nigdy nie odeszła ona trwa nadal i dlatego mamy to co mamy! Dlatego trzeba się obudzić i zrobić wreszcie porządek! Rozliczyć komunistów, donosicieli i kapusiów nawet tych w sutannach a morze przede wszystkim tych!
NIE TYLE SAMEGO STANU WOJENNEGO CO OKRĄGŁEGO STOŁU I SAMEJ MAGDALENKI-TO WŁAŚNIE TAM KONFIDENCI Z KOMUCHAMI SPRZEDALI MOJA I TWOJĄ d.u.p.e.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tą magdalenkę to jaruzel miał już w rękawie w 1980 roku a może i wczesniej! Stan wojenny był planowany ponad rok były też plany magdalenki. Ten ruski generał w polskim mundurze powinien za to wisieć! Bo nawet kula w łeb mu się nie należy bo nie jest on polskim żołnierzem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
TUSK i jego czerwona wataha doprowadziła sama do tego że 50 procent NIBY bezrobotnych w tym kraju pracuje teraz na CZARNO a reszta wyjechała za chlebem.Co to za znaczenie ,na czarno czy nie na czarno. Obojętne jakim sposobem trzeba zarobić na chleb na opłaty czy wreszcie na lekarstwa.
Chwała dla tych co decydują się pracować na czarno. Lepsze to niż iść kraść,taki system nam CZERWONI zafundowali i niestety nie ma na to rady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda, prawda i jeszcze raz prawda co mówi organista!!!!-- wiem to z własnego doświadczenia. Najlepiej jakby organista był wolontariuszem..... a za pieniądze to już problem. Ja tez dopominałem się swoje i........ do widzenia. Oczywiście to była moja wina, ja nie miałem prawa się bronić. Mi na koniec zakazano spiewać, bo miałem inną tonację niż inni i ......... wyzwano publicznie od włamywaczy i złodzieji bo zabrałem co należało do mnie. Szkoda gadać!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja dam sobie głowę obciąć że wygra ksiądz bo przecież ksiądz nie kłamie! Księża też nie byli TW UB-ecji i tak wogóle to są święci ludzie na ziemi! Zaznaczam że jestem wierzącym rzymskokatolikiem i można nawet rzec moherem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę księdza proboszcza przecież jest postęp i już nie trzeba płacić tyle pieniążków leniwemu organiście! Jest już od lat maszyna która go skutecznie zastępuje! Kosztuje trochę ponad 10 tys zł No chyba tyle da ksiądz radę zebrać na kolędzie? Potem tyle co prądu trochę zużyje! Nie fałszuje, nie chce kasy, nie ma głodnych dzieci do nakarmienia! Same superlewatywy! A że nie jest to zgodne z MUSICAM SACRAM ŚWIĘTej KONGREGACJi OBRZĘDÓW - 5 III 1967r no cóż wiele się w kościele już od dawna nie zgadza. Biblia jedno ksiądz swoje! Ale pieniążki najważniejsze!!! MARANA THA! Bo masz marne sługi na tym łez padole! Amen!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coooo! Ja protestuje maszyna do grania i śpiewania Bogu!!! To lepiej niech już ksiądz zwolni gosposie i se w sexshopie lalkę gumową kupi! Albo lepiej kolejkę parafianek do "sprzętania" wyznaczy - pierwsza! Organista być musi bo księżulek nie zawsze może!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moher napisał:
Coooo! Ja protestuje maszyna do grania i śpiewania Bogu!!! To lepiej niech już ksiądz zwolni gosposie i se w sexshopie lalkę gumową kupi! Albo lepiej kolejkę parafianek do "sprzętania" wyznaczy - pierwsza! Organista być musi bo księżulek nie zawsze może!
JUDE ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moherowy beret napisał:
A ja dam sobie głowę obciąć że wygra ksiądz bo przecież ksiądz nie kłamie! Księża też nie byli TW UB-ecji i tak wogóle to są święci ludzie na ziemi! Zaznaczam że jestem wierzącym rzymskokatolikiem i można nawet rzec moherem!
Ty chyba DIOBEŁ jesteś a nie katolik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
JUDE ????
Tfuuuu! Skądże znowu! Wierna parafianka jestem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
babcia Zuza napisał:
Ty chyba DIOBEŁ jesteś a nie katolik.
Babci Zuziu kochaniutka katolik jestem z krwi i kości! Chrzczony w kościele, bierzmowany i zaślubiony, dzieci też pochrzczone! Ale nie zmienia to faktu że w kościelą byli i są tzw. TW czyli donosiciele i wspólpracownicy za marne judaszowe srebrniki sprzedają swoje owieczki do UB-cji. Alleluja i do przodu! Jak uczył nasz przewodnik o. Tadeusz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i mamy rozrywki przed świętami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...