Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie mozna wszystkich wrzucac do tego samego worka i czasami bywa tak ze zrobia krzywde uczciwemu ale kazdy kto ma lub miał kontakt na styku panstwo-biznes wie ze korupcja pod rózną postacią to plaga totalna. Czasem odbywa się to w tak bezczelny sposób ze nie da się tego zrobic bez szerokiego poparcia osob wysoko postawionych. Jeśli juz kogoś złapia to tylko dlatego że przestał byc wygodny lub komus podpadł. Mówienie w polsce o sprawiediwości to czysty sarkazm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mało chce! W kraju prawa i demokracji ? Ha,ha,ha..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sędziowie powinni płacić z własnej kieszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest Polska i jej prawo:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
280 tys? Panie Woś, mało! Min 800tys. Trzymam kciuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli faktycznie siedział Pan niewinnie to za mało Pan żąda, bo w tym złodziejskim, pieprzonym kraju trzeba walczyć, bo uczciwi nie maja racji bytu, jak ja nienawidzę  tego kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsi bandyci często są ubrani w togi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co najmniej o jedno zero za mało za 13 lat takiej udręki i rozwalonego życia osobistego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak powinna wyglądać rozpraw w sądzie,ale to co ja przeżyłam jako świadek na zawsze zmieni móje spojrzenie na sąd.Najpierw wyszła pani z fryzurą barmaanki natapirowaną i powiedział ,że świadkowie są w zmowie.Wszyscy byli z jednej miejscowości,ja jako postronna osoba.Ta pani nie dała nic powiedzieć nawet i adwokatowi.Z przeciwnej strony mecenas wchodził ,wychodził pełny luz.O wyroku nie wspomnę,ale wspomnę o legendzie lubelskiej,że czart już lepiej by osądził 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasz system "sprawiedliwości" należy rozpierdolić od samego dołu do samej góry bez wyjatku!!!! Stworzyć nowy nie przesiąknięty kastowością!!! Tylko kto to ma zrobić? Piłsudski? Józek wróć i zrób porządek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest Polska i jej prawo:)
Jaki premier , takie prawo. Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasz system "sprawiedliwości" należy rozpier***ić od samego dołu do samej góry bez wyjatku!!!! Stworzyć nowy nie przesiąknięty kastowością!!! Tylko kto to ma zrobić? Piłsudski? Józek wróć i zrób porządek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 TYLKO !!! Antek Maciarewicz to jest dzisiaj jedyne PANACEUM,jedyne lekarstwo na tą żydokomunę, na to komunistyczno-konfidenckie czerwone lajno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...