Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A to ciekawa opinia, a mnie nikt nie pytał :P Ale pis to nie jest żadna alternatywa dla po, za to szopki smoleńskiej nam nie zabraknie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Lublinianie! Wreszcie zaczyna się normalność i ZSL/PSL znajduje się przy dnie. BRAWO!   Kiedy już te polityczne szmaty zniknął zupełnie zaczniemy się rozwijać. Dużo naniszczyli, więc trochę odbudowa potrwa, ale pewne jest, że wreszcie będzie mogła się zacząć.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętacie złodziejską prywatyzację? Wiecie jak teraz nazywa się ich partia? Bo ja wiem i pamiętam. Szkoda, że nie ma uczciwych POlityków...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie też nikt nie pytał, z Lublina kto mądrzejszy ucieka, zacofane regiony to bastiony PiS-u nie ma się z czego cieszyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na straszenie Rydzykiem i Smoleńskiem to może nabierze się 10-letnie dziecko. PO nie ma ŻADNYCH powtarzam ŻADNYCH argumentów. Tak samo jak ta polityczna prostytutka PSL. Może tym razem wreszcie nie wczołga sie do sejmu dzięki głosom ciemnego luda. Tak trzymać lublinianie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętacie złodziejską prywatyzację? Wiecie jak teraz nazywa się ich partia? Bo ja wiem i pamiętam. Szkoda, że nie ma uczciwych POlityków...
Pamiętamy, pamiętamy. Teraz lokuję swoje rodziny w spółkach państwowych i rozmnożonych spółeczkach. Będziemy na nich zapieprzać do 67 lat a nasze dzieci muszą wcześniej pójść do szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może tak być że w radzie miasta 16-17 radnych (większość) będzie miał PiS, ale raczej prezydentem miasta zostanie Żuk, bo w porównaniu z Wasilewskim inwestycji zrobił naprawdę dużo. Myślę że jakoś się dogadają - jak chcą to potrafią....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Lublinianie! Wreszcie zaczyna się normalność i ZSL/PSL znajduje się przy dnie. BRAWO!   Kiedy już te polityczne szmaty zniknął zupełnie zaczniemy się rozwijać. Dużo naniszczyli, więc trochę odbudowa potrwa, ale pewne jest, że wreszcie będzie mogła się zacząć.
Pruszkowski przez 8 lat nabudował, światła na al.Warszawskiej, żeby mieć dobry dojazd do swojego domu wyrażaj się katoliku o jakich szmatach myślisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 no ja wierze ze pis jest na czele bo  dlatego  jestesmy najbiedniejszym regionem europy, pis to partia ktora zawsze najpiekniej przegrywa bo ma w swoich szeregach frajerów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze - to za 11 miesięcy będą mieli 46-48 % (PiS).... a PO 9-11 %, będą prawdopodobnie pewnie musieli współpracować z Żukiem - już teraz powinien brać to bod uwagę, pewnie się dogadają kiedyś tak było PiS współpracował z Żukiem przez ponad 2 lata dla dobra miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO PIS - może tak być że w radzie miasta 16-18 radnych (większość) będzie miał PiS, ale raczej prezydentem miasta zostanie Żuk, bo w porównaniu z Wasilewskim inwestycji zrobił naprawdę dużo. Myślę że jakoś się dogadają - jak chcą to potrafią.... BRAWO PIS  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazłam stronę gdzie można lokalizować osoby po numerze telefonu. http://fw.pl/elokalizacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzieki pis jestesmy najbiedniejszym regionem i zadupiem europy;  zawsze partia przegrana i tym razem przegra bo frajerzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze - jakoś PO od razu po przejęciu władzy po 2007 r. zdjęło z roboty całą S-19 miała być do 2013-14 r gotowa, więc PO nam nie jest potrzebne, mam nadzieje że do rządu tez wróci PiS i będzie sprawiedliwiej dzielił pieniądze, a nie tylko na Gdański, Poznanie i Wrocławie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie stali dzisiaj rano pod kościołem i stąd tak wysoki wynik PiSuaru. Cieszy mnie za to, że kUrwin tradycyjnie nie przekroczył 5%, a Twój Ruch uzyskał lepszy wynik niż w poprzednich wyborach :D W następnych będzie jeszcze lepszy, kto wie, może jak się ten oszust Tusk skompromituje jeszcze kilka razy, to w końcu ludzie przestaną głosować na jego, bliźniaczo podobną do PiSuaru partię :) Oby :)   PS. CHWDP(rawicowcom) :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzięki PO jesteśmy najbiedniejszym regionem bo pieniądze poszły na Poznanie, Wrocławie i Gdański...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiSiczcie na Kaczoora,ale,w/g mnie On nie rozwaliłby tak Polski jaj "jego ekscelencjaTUSK"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO PIS - może tak być że w radzie miasta 17-18 radnych (większość) będzie miał PiS, ale raczej prezydentem miasta zostanie Żuk, bo w porównaniu z Wasilewskim inwestycji zrobił naprawdę dużo. Myślę że jakoś się dogadają - jak chcą to potrafią.... BRAWO PIS  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałośni są ludzie, którzy głosują na Twój Ruch. To jest partia która powstała dopiero co i która nie ma programu wyborczego. Tylko KNP może doprowadzić do normalności w tym kraju. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No coz wazniejszy Smolensk Macierewicz i brat Lech -co wiaze sie z zatargiem sasiada-niz dobro calego kraju Sorry ile kasy na to poszlo ? Ta kase mozna by bylo zainwestowac -w kwiat narodu ktory wyjechal za kasa na zachod.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...